“آخرین رقص’ قطاری تسلط و درام از ’90s گاو سلسله

مایکل جردن غالب است فرمانده حضور در هر مرحله از راه.

از اولین لحظه ای ما دیدن MJ وجود دارد صفر شکی نیست که آلفا سگ که در حال اجرا نشان می دهد که در ذهن هر کس دیگری.

من صحبت کردن در مورد اردن بسکتبال حرفه ای — هر چند البته همه موارد فوق خواهد بود درست است که در مورد به عنوان به خوبی. من با اشاره به اردن بلندی مانند یک غول در طول 10-بخش مجموعه مستند در مورد 1990s شیکاگو بولز با عنوان “آخرین رقص” که برای اولین بار در ای اس پی ان در 8 بعد از ظهر مارس 19 با دو hourlong قسمت به دنبال دو قسمت اجرا می شود برای آینده چهار یکشنبه ها. من دیده ام هشت قسمت و در حالی که برخی ممکن است سوال که آیا حتی یکی از تیم های ورزشی سلسله از تمام محاسن یک درمان طولانی مدت اگر هر چیزی در هر قسمت سمت چپ من مایل بیشتر. نه تنها گاو یک تیم برای سنین آنها همچنین به ما ورزشی soap opera برای سنین.

اغلب با یک unlit سیگار و یک لیوان از چیزی قهوه ای در کنار او, اردن پرده به نقطه که بی پرده خود بازتاب سریع با wisecrack به طرز وحشیانه ای صادقانه هنگام ارزیابی خاصی گاو اجرایی و عمیقا عاطفی — در زمان اشک با اشک به عنوان او به نظر می رسد در برخی از خاطرات دردناک. البته او مقبول ستاره “آخرین رقص.” که شما می خواهم انتظار, Jud Buechler? Scotty بارل? خواهد Perdue?

در واقع Buechler, بارل و Perdue ارائه برخی از با ارزش مصاحبه کمک به این مجموعه به عنوان مایکل بیشتر شناخته شده هم تیمی های سابق و مخالفان از جمله Scottie Pippen, Dennis Rodman, Steve Kerr, هوراس, Grant, Toni Kukoc, Charles Barkley, لری پرنده, Gary Payton و Isiah Thomas. خریداران مالک جری رینسدرف و سابق گاو مربی فیل جکسون نیز به سخاوتمندانه از زمان خود و بینش آیا به عنوان یک میزبان از روزنامه نگاران که تحت پوشش 1990s Bulls — و یک دولت سابق سناتور به نام باراک اوباما که می گوید: او یکی از طرفداران بزرگ از این تیم اما حتی نمی تواند استطاعت خون دماغ شدن صندلی در آن زمان است.

Dennis Rodman در مورد روز خود را با گاو نر در “آخرین رقص.”
ESPN فیلم/Netflix/ماندالای رسانه های ورزشی/NBA سرگرمی

مدیر Jason Hehir عاقلانه شانه خالی صدای بیش از گویندگی در حمایت از گرافیک ساده و متحرک جدول زمانی فریم در هر قسمت و قرار دادن وقایع در چشم انداز است. “آخرین رقص” آغاز می شود در نزدیکی پایان از اردن به رهبری سلسله و سپس گره به جلو و عقب در زمان در طول سری — غیر ضروری شکوفا. وجود دارد بسیار غنی از مواد بسیار بازی در حال تغییر بسکتبال, تاریخچه بسیاری از قدرتمند چشمگیر لحظه خاموش دادگاه هیچ هدف روشن به خیلی خم خطی جدول زمانی.

آرشیوی از فیلم بی بها است که آیا ما در حال reliving برخی از بزرگترین لحظات از صعود شش قهرمانی فصل و یا ترک خوردگی در دوره قطعه مدل مو و انتخاب مد. در اوایل ما یادآوری چقدر بد بخت گاو بودند که آنها پیش نویس اردن در سال 1984. شیکاگو نیش تیم فوتبال بود و به طور معمول outdrawing گاو, یک تیم از underachieving, حزب, حیوانات شناخته شده به عنوان “گاو سفر کوکائین سیرک.” اردن به یاد می آورد از ورود به اتاق هتل از هم تیمی ها و دیدن تقریبا تمام تیم های knee-deep در فسق: “[وجود دارد] چیزهایی که من تا به حال هرگز دیده می شود در زندگی من است. شما خطوط خود را بیش از اینجا, شما, علف های هرز بیش از وجود دارد, زنان خود را بیش از وجود دارد. … من هستم. من بیشتر یا کمتر در خود من است.”

برخی از لحظات مورد علاقه در “آخرین رقص” هستند که اردن تحویل داده است یک قرص به پخش یک مصاحبه انجام شده به صورت مستند. او لبخند گرمی هنگامی که او می بیند مادرش Deloris خواندن با صدای بلند از یک نامه محمدجواد فرستاده بود به او هنگامی که او در کالج که در آن او می پرسد برای پول چرا که او تنها 20 دلار در حساب خود را و او می تواند او را برخی از تمبر هست ؟ او می خندد uproariously زمانی که گری “دستکش” Payton از سیاتل فراصوت است, مذاکرات در مورد چگونه سیاتل ممکن است ازطریق بولز در سال 1996 NBA Finals اگر تنها Payton شده مجاز به گارد اردن کل سری.

مایکل جردن چک کردن فیلم از نظرات افراد دیگر در طول مصاحبه خود برای “آخرین رقص.”
ESPN فیلم/Netflix/ماندالای رسانه های ورزشی/NBA سرگرمی

و پس از آن وجود دارد Isaiah Thomas کسانی که مخوف دیترویت “پسران بد” پیستون که دفاع پیستون skulking کردن دادگاه و بدون تکان دادن دست ها پس از سال 1991 کنفرانس شرق نهایی. یک بی اعتقاد اردن گوش به توماس’ عقلانی و می گوید: “خب من می دانم که این همه بول—-. هر چه او می گوید در حال حاضر شما می دانید آن [را منعکس نمی کند] واقعی خود را اعمال و سپس. … هیچ راهی وجود دارد شما می توانید من را متقاعد کند او یک الاغ—-.”

فرم طولانی روایت می توان فیلمسازان این فرصت را به شیرجه رفتن عمیق به معروف ترین (و بدنام) فصل از 1990s گاو حماسه از افزایش تنش بین GM جری Krause و بازیکنان و جکسون; به اردن قمار مسائل; به قتل تکان دهنده از اردن را از پدر به MJ خیره کننده بازنشستگی و تاخت و تاز minor league baseball; به ورود یک مرد سیرک Dennis Rodman; به اردن به طور مداوم سرزنش کردن و هل دادن هم تیمی های خود را به انجام بهتر و سخت تر را امتحان کنید بازی سخت تر.

محمدجواد نشان می دهد fist pump او پس از اصابت گلوله در مقابل کاوالیرز بود کارگردانی در شک از جمله کارشناسان رسانه که پیش بینی بولز خواهد از دست دادن این مجموعه: “همه شما ——- می توانید بروید به جهنم.” بعد از ما تعدادی از هم تیمی های سابق گفت: آنها عاشق مایکل و گنج بازی با او بود اما او نه لزوما یک فرد خوب به آنها اردن می گوید که او هرگز نمی خواسته هر تیمی به کار سخت تر از او بود. چشمان غبار به عنوان او می گوید: “اگر شما نمی خواهید به بازی که راه نیست بازی که راه…” و سپس خواستار شکستن در فیلمبرداری او به عنوان پیاده کردن دوربین.

حتی در عصر حاضر هیچ کس می خواهد به نفع خود بیش از مایکل جردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de