اگر من باید ….

اما واقعا آیا راد Blagojevich نیاز به توضیح? آن است که کاملا روشن است ؟ آیا ما باید برای belabor واضح است ؟

هنگامی که خبر شکست آخرین جمعه است که ملت ما شماره 1 فاسد egomaniac دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او داده شود به ایلینویز’ زندانی فاسد egomaniac میله Blagojevich من در صحبت کردن به یک گروه از دانشجویان است که متوقف شده توسط کاغذ — من یک ستون کار می کرد تا مورد که ناراحتی اما شما باید صبر کنید, از آنجا که عموم تقاضاهای مصرانه برای بیشتر راد.

“ندا در … این فنر خاکستری با موهای guv?” به چالش کشیده یک خواننده به طور منظم یکی از شماره به پرس و جو. “چه می دهد؟”

چه می دهد آخرین عمل از غم و نژاد های طولانی در حال اجرا tragi-نمایش مسخره و ملال انگیز دمدمی مزاجی نشان می دهد بازیگران این جاندار سیاسی جسد ما, فرماندار سابق که خوب مرغ-با-آن-سر-برش سبک پدید آمده از دور سلول به اجرا در محافل رسانه ای کانون توجه ساطع نفرت انگیز, مرطوب, کندوپاش نیمه clucks از آن بیخ گردن.

ما باید به نوبه خود به دور در نفرت. اما خبرنگاران می jostling در پر طریق برای خود قابل تعویض انحصاری. نه به سرزنش آنها. آن را در خون است. به عنوان من بود در شهر میز چشمک زدن در اخبار, ویرایشگر من پرسید اگر من می خواستم برای اظهار نظر کردن. من نمی. تجزیه و تحلیل Blago است مانند انجام رنگ تفسیر برای یک بازی شیر یا خط سکه. اما آتش حلقه بل, پیر موتور اسب برانگیخته از آن نی.

دو دقیقه بعد من پشت در دفتر مشاوره کیپلینگ به خودم یادآوری کنم که خود خدمت bromides Blagojevich شد مطمئن شوید که به فواره زمانی که من رئیس ambled و مشاهده شده است که همکار من مارک براون در حال حاضر در کار است.

لبخند بزرگ و آه امداد. اجازه دهید علامت اتوبوس که جدول; به او اجازه دهید که قوز وان چرب صفحات. و او یک کار خوب کپسوله سازی خسته انزجار است که هر گونه شفاف Illinoisan احساس فکر Blagojevich و گفت: این واضح تر از من خواهد بود. بدون نیاز به اکو.

اما در سکوت است که دیده می شود به عنوان کمرویی در جهان ثابت gabber. همسر من دوستان درخواست او جایی که من Blago ستون است. پس … به ما اجازه اظهار نظر کردن. دو نقطه:

اول هیچ یک از این خنده دار است. Blagojevich شد شپشو فرماندار قبل از خیانت او وظیفه خود را به مردم ایلینوی در یک ژامبون-دست گرفتن در پول است. او را تکان داد پایین یک بیمارستان کودکان. او اقدام به فروش سنای آمریکا صندلی.

او سعی کرد توسط یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده نسبتا و با توجه استرن جمله از 14 سال به خاطر او هرگز اذعان گناه است. ما در یک حقوقی و اخلاقی سیستم که در آن جنگهاى شما اشتباه است اولین گام به سوی عفو و بخشش. Blagojevich هرگز و هرگز — که خواهد بود خبر بزرگ. او بدیهی است که ناتوان از شرم.

که قدیمی بود رستگاری مدل. جدید, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه است که به دروغ در مورد همه تخلف انکار آن تا کنون رخ داده است پروژه خود را اخلاقی نقایص بر کسانی که با شما و اسکیت در خالص پهلوانان و کارشناسی.

دوم Blagojevich نمی خواهید برای انجام هر چیزی را به او نشان می دهد او ممکن است انجام دهید. او نمی خواهد سعی کنید به اصلاح نظام حقوقی و نه بیش از هر O. J. Simpson واقعا نگاه همسرش است قاتل (هر چند من تصور O. J. اجمالی در یک آینه smirking و زمزمه, “او را در بر داشت!”).

دستیابی به اصلاحات واقعی است که کار سخت و حتی به عنوان یک فرماندار سابق نیست که یک جنایت کار محکوم. پت کوئین می توانم به شما بگویم که. آن سالها طول می کشد از unheralded تلاش است. شما نمی توانید تعمیر سیستم عدالت کیفری با ازدواج با کیر Mell دختر.

چه Blago تبدیل خواهد شد در حالی که جدید کریس کریستی دیگری خوار فرماندار تهمت مجاز به چمباتمه زدن در گوشه ای از اتاق سلطنتی از درباریان دلقک و همه فن حریف سرسپردگان راست از یک دیک تریسی گالری سرکش. Blagojevich preen و prance, تکان دادن زنگ در او را احمق لباس رنگارنگ دلقک ها تا تهمت لگد او را به محدود کردن. عمومی رشد خواهد کرد خسته شدم — من مطمئن هستم الهام بخش Blago تا کنون به طور فزاینده ای شدید ادعا می کند: او عیسی است; او را از درمان سرطان است.

تا آن زمان رسانه ها خواهد ترومپت هر هجا از آنجا که آن را احساس می کند موظف. مسلما من امروز به هر حال. Blago پر اعتبار و ستون اینچ است. اما من نمی بینم تفاوت بین ما فرماندار سابق و دیگر آشفته کسی که نوار کردن لباس خود و چرخش برهنه در خیابان. به جای مصاحبه او کسی باید پرتاب یک پتو بیش از مرد فقیر و فشار او را به جایی دور او می تواند به او کمک کند بنابراین بدیهی است که نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im