ارتباط بین coronavirus بیماری همه گیر تلفن همراه و تحول

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

موبایل, بازی های برگزار شده است نقشی اساسی در روش کار ما ارتباط برقرار سرگرمی و مولد. تلفن همراه است که در مرکز ما متصل زندگی می کند و به عنوان رابط کاربری که از طریق آن ما تعامل با جهان اطراف ما.

در سال 2019 برنامه ایجاد یک رکورد 204 میلیارد محبوبیت تا 45% از سال 2016. کاربر به طور متوسط صرف 3 ساعت و 40 دقیقه در هر روز در/تلفن همراه خود را با 50 درصد از زمان صرف شده در اجتماعی و ارتباطات برنامه. اخیر coronavirus بیماری همه گیر است و تقویت نقش و ارتباط تلفن همراه و حتی بیشتر.

در چین به عنوان مثال کاربران گوشی های هوشمند, برنامه دانلود از طریق فروشگاه آنلاین اپل یک رکورد 222 میلیون بار در طول هفته فوریه 2 (دوره پس از سال نو چینی زمانی که مصرف کنندگان توصیه شد برای کار از خانه). این پست در دوره سال جدید قمری است که به طور معمول می بیند رکود اقتصادی در برنامه محبوبیت به جای دیدم قابل توجه بالا بردن که میلیون ها نفر رشته در خانه, دانلود بازی های جدید و تجربه با برنامه به ارائه یک روش جایگزین برای از سرگیری فعالیت های روزانه از راه دور.

دینگ بحث – سازمانی ارتباط و همکاری پلت فرم است که قبلا در خارج از چین top 250 برنامه در فروشگاه اپل روزانه دانلود رهبر برای بسیاری از فوریه. در میان دیگر کسب و کار برنامه های که گرفته اند یک موقعیت پیشرو در Coronavirus بیماری عبارتند از شوخی Tencent نشست و Huawei Cloud WeLink.

که نه همه – آموزش و پرورش, سرگرمی و عکس و ویدیو نیز شاهد افزایش محبوبیت با بازی پیشرو در صفوف.

در سطح جهانی بازی ها را تا 72 درصد از تمام فروشگاه app صرف. چین بزرگترین بازار شامل 40% جهانی صرف. در این زمان محبوبیت بیشتر تقویت شده است که بازی نه تنها یکی از برجسته فعالیت های اوقات فراغت در تلفن همراه اما همچنین بالا سود, مرکز, بازی, نرم افزار قابل حمل ، Tencent چین بزرگترین mobile games ناشر دیدم سهام آن شیب به HKD $373 هر سهم پس از شیوع کروناویروس اما دوباره به سرعت پس از آن برای رسیدن به یک تاریخی اوج HK$419.80 هر سهم در 17 Feb; 12.5 درصد افزایش یافته است.

این اثرات از Coronavirus نشان دادن بلوغ از برنامه اکوسیستم در چین است که امثال Tencent به, ByteDance و راهنمایی در حال حاضر به دنبال صادرات از طریق سرمایه گذاری خود را با اسلحه به بازارهای آسیا است.

کشورهایی مانند سنگاپور و تایوان و هنگ کنگ باید کوچک و در عین حال بسیار دیجیتالی بازار است که شاید بیشتر مناسب برای ساختمان سودآور موبایل برنامه اکوسیستم. بازارهای در حال ظهور مانند اندونزی و ویتنام که به طور سنتی همراه اول بهره مند شوند از اقتصاد مقیاس در حالی که هند به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک رشد بازار چینی نرم افزار ناشران به عنوان کاربران مشتاقانه اتخاذ برنامه های چینی از جمله بازی های فرم کوتاه تصویری (مانند Infinite), پیام و حتی دوستیابی.

به تصرف هند 600 میلیون-قوی کاربر اینترنت پایگاه – دومین در جهان, شرکت هواوی در حال ساخت خود را در شبکه های 5G در هند 2 و 3 ردیف شهرستانها.

به عنوان یک منطقه آسیای جنوب شرقی دارای بیشترین وعده با برخی از 90 ٪ از جنوب شرقی آسیایی آینده آنلاین در درجه اول از طریق گوشی های هوشمند است. اینترنت برای اقتصاد منطقه leapfrogged ثابت-خط اینترنت و منتقل شده گذشته 100 میلیارد دلار در سال 2019. رشد تلفن همراه در این منطقه باید به بازاریابان کافی اعتماد به نفس برای ایجاد همراه اول طرح است که رسیدن به و تعامل با مخاطبان خود را.

ما در حال حاضر دیده می شود برخی از منطقه وطنی مارک های مختل اشکال سنتی کسب و کار برای سوار-نقطه e-commerce, سرگرمی, fintech و بازی. این برنامه های محلی تبدیل شده اند این منطقه امیدوار کننده ترین تک شاخ در دهه گذشته است.

در واقع تلفن همراه متمرکز شرکت دیدم یک 825% بالاتر از میانگین IPO گذاری در 2019. از بزرگترین عرضه اولیه اوراق بهادار در سال 2019 Alibaba بود به ارزش US$ 167.6 b; به دنبال Prosus & Naspers در ایالات متحده$ 100b و بارگذاری در ایالات متحده$ 82.4 b. Alibaba است 11.11 دیدم شکستن رکورد US$ 38.4 ب صرف شده در سطح جهان در 24 ساعت یک روز در سال 2019 با موبایل رانندگی سهم.

آشکار است که تلفن همراه تحول غیر قابل توقف است.

پس از بحران مالی جهانی در سال 2009 دیجیتال به دست آورد زمین به عنوان بسیاری از شرکت ها شروع به تنوع و بودجه در ابتدا تخصیص فروتن 5% به دیجیتال مبارزات.

Coronavirus بیماری همه گیر به ما نشان داده است که دهه آینده مشخص خواهد شد توسط کسانی که شرکت هایی که سرعت بخشیدن به تلفن همراه تغییر و تحول است.

سیندی دنگ است که مدیر برنامه آنی برای آسیا و اقیانوس آرام.

همه آمار مگر اینکه لینکهایی منابع هستند از برنامه آنی سالانه دولت از موبایل گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>