مدتها در انتظار حقیقت گفتن از جورج فلوید تصویری

در نهایت ما باید “اثبات است.”

شنیع تصویری که به تصویر کشیده هشت دقیقه آن را در زمان برای یک افسر پلیس به, شکنجه و کشتن یک مرد سیاه و سفید ارائه می دهد انکار ناپذیر اثبات این که خشونت پلیس بومی است که در امریکا است. در این ویدئو به تصویر می کشد کشتن جورج فلوید ثابت می کند که امریکا رنج می برد خطرناک و مطیع نژادی تقسیم.

چشم جهان در حال حاضر به یک واقعیت است که آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی می کنند هر روز. بنابراین بسیاری از کسانی که رنج می برد به ناحق در دست پلیس در بسیاری از اشکال. ما شده اند demeaned هستند, humiliated, ترس و وحشت به قتل.

وجود دارد همیشه عذر و بهانه. کلمه خود را در برابر ماست. هشدارهای, مشروعیت قربانی-سرزنش.

پس از چند دهه از پوشش یو پی اس انکار و گمراهی حقیقت گویی تصویری از قتل جورج فلوید نمی توان انکار کرد.

اثبات این که امریکا ذاتا نژادپرستانه فرهنگ همیشه وجود دارد.

“چه سفید آمریکایی ها هرگز به طور کامل قابل درک است اما آنچه Negro هرگز نمی تواند فراموش کرده ام — این است که جامعه عمیقا دخیل در گتو” این Kerner کمیسیون به این نتیجه رسیدند در سال 1988. “سیاه و سفید و موسسات آن را ایجاد و سفید و موسسات حفظ آن و سفید جامعه اغماض آن” ریاست جمهوری پنل گزارش شده است.

عظیم reams اعم از اطلاعات مطالعات تفسیر و حوادث مستند است که جوامع از رنگ مظلوم ساختاری و نهادی نژاد پرستی. در عین حال به عنوان بدن و قلب شکسته انباشت اشیاء بدست آمده تا این ملت حاضر به اذعان کرد که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

در حال حاضر برخی از مردم سفید الهام در پاسخ دهند. شهرداران ، فرمانداران پلیس رهبران گرفتن زانو. صندوق من پر شده است با اظهارات سران شرکت های بزرگ, غیر انتفاعی, مدارس و دیگر موسسات ارائه کلمات “همبستگی” با مردم رنگ. سفید راهپیمایان در حال جاری شدن سیل در خیابان ها برای پیوستن به سیاه و سفید خود را برادران و خواهران در اعتراض.

آنها می خواهند به “گوش دادن.” آنها خواستار تغییر وظیفه نیروهای کمیته های حقوقی و اصلاحات.

من خوش آمدید است. اما آیا آنها می دانند که آمریکا را نژادپرستانه پلیس فرهنگ است فقط یک کشنده نکته نژادی یخ? ما به عنوان یک ملت اذعان کرد که نژادپرستی تعبیه شده است در فرهنگ آمریکایی? که این “بزرگ” کشور تاسیس شد و در نژادپرستی? که ما غارت و قتل آمریکایی های بومی به سود حاصل از زمین های خود را? که ما در سطح جهانی اقتصاد تاسیس شد و در پشت جسم سیاه به سرقت رفته از آفریقا وجود دارد ؟

آن همچنان ادامه دارد. هفته گذشته تصویری پدید آمده است که نشان میدهد پلیس با کشیدن یک جوان سیاه زن از ماشین و پرتاب او به زمین در شیکاگو Brickyard بازار. یک افسر سفید به نظر می رسد برای نگه داشتن او را گردن با زانو خود را.

در بالای شهر, افسران متهم شده اند از ضرب و شتم معترضان در طول یک راهپیمایی اعتراض. در بریجپورت یک محله که خرس شرم آور تاریخ نژادی, خفاش-دارای حق اعمال اراذل و اوباش مورد حمله مردم رنگ در حالی که ماموران پلیس گفته بود ،

تحقیقات در حال بررسی است.

در جمعه, Donald J. Trump در زمان به میکروفن برای کلاغ در مورد تشویق آمریکا و بیکاری اعداد.

او در زمان پیروزی خود را در دامان نام جورج فلوید. “امیدوارم جورج است که به دنبال پایین و گفت: در حال حاضر وجود دارد یک چیز بزرگ اتفاق می افتد برای کشور ما” رئیس جمهور ایالات متحده گفت. “این یک روز بزرگ برای او این یک روز بزرگ برای همه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا آماده است برای تغییر.

ارسال نامه به [email protected]

دنبال لورا S. واشنگتن در توییتر @MediaDervish. او یک ستون نویس شیکاگو سان تایمز و یک تحلیلگر سیاسی به صورت ABC 7-شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de