مخلوط: چیزهای سرد را در شیکاگو جولای 23-29


دستی خلاقیت

بیش از ماه آینده دستی,سینما, چند رسانه ای تئاتر شرکت در جشن آن 10امین سالگرد طریق جریانهای چهار نفر از آن منی را نشان می دهد: “لولا دل ری” (جولای 27-Aug. 3) “پایان از تلویزیون” (Aug. 3-10) “هیچ آبی خاطرات: زندگی پسر عمو بروکس” (Aug. 10-17) و “فرانکشتاین” (Aug. 17-23). جشنواره نقطه اوج در یک تله زنده-جمع آوری کمک (8 p. m. Aug. 22) یک Covid-امداد بهره مند شوند شامل انواع مختلفی نشان می دهد و 15 دقیقه کار ایجاد شده توسط این گروه همکاری مدیران هنری که همچنین ارائه معرفی به هر یک از جریان را نشان می دهد. هر هفته را نشان می دهد ارسال شده است در روز دوشنبه در ظهر و در دسترس است برای یک هفته; کمک مینماید. زنده talkbacks با نشان دادن سازندگان در 8 p. m. Aug. 1 و 8 و 15 و 21. برای اطلاعات بیشتر manualcinema.com/watch.

Deborah Stratman” exhibit “The Illinois Parables”
دبورا Stratman را در نمایشگاه “ایلینوی مثلها”
ناتان Keay

وصول بازگشایی

این موزه هنر معاصر بازگشایی جولای 24 با ساعت روز و اقدامات ایمنی (ماسک صورت اجتماعی فاصله) و پذیرش رایگان از طریق اوت. در علاوه بر این به محبوب نمایشگاه “Duro Olowu: دیدن شیکاگو” (تمدید تا سپتامبر. 27) دیگر از ویژگی های نمایشگاه شیکاگو فیلمساز دبورا Stratman را “ایلینوی مثلها” شامل ایجاد مجدد خاتم وهابیت را WFMT استودیو رادیو با یک انتخاب از مصاحبه های خود; و “فقط اتصال” که به بررسی چگونگی این بیماری همه گیر ساخته شده است ما آگاه تر از ما چگونه بستگی جوامع ما و خانواده. ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر روز جمعه تا یکشنبه با اولین ساعت از روز برای سالمندان و افراد در معرض خطر. وصول 220 E. شیکاگو است. بازدید mcachicago.org.

Blake & Gwen & Trace

پس از موفقیت Garth Brooks’ drive-in movie کنسرت وجود دارد مطمئن می شود دیگر. نشانه کانتری و “صدای” قاضی Blake Shelton که در حال حاضر در این روند همه گیر همراه با pal, gal, خواننده, گوئن استفانی و همکار کشور مجری ردیابی Adkins ساخته شد. برگزار کننده Encore زندگی می کنند می گوید: این “همه جدید اجرای فیلمبرداری خواهد شد به طور انحصاری برای هر یک-شب-تنها رویداد و شامل سینمایی مصاحبه ها و داستان سرایی.” این کنسرت به نمایش در 9 p. m. 25 ژوئیه. رانندگی در مکان های شامل شیکاگو رانندگی در تئاتر در Hoffman Estates; شیکاگو رانندگی در تئاتر در بریدگویو; به الگین سینما در الگین; در مچنری عمومی تئاتر در مچنری the Harvest Moon رانندگی در شهرستان گیبسون; و مسیر 66 درایو در اسپرینگفیلد. بلیط ها $114.99 و اذعان می کند هر یک اتومبیل سواری با کامیون یا SUV تا شش نفر است. بازدید ticketmaster.com/encore-blakeshelton.

Choreographer Sterling Harris
طراح رقص استرلینگ هریس
Kristie Kahns

علاقه داشتن به رفت و آمد

جشن قدرت و ضرورت رقص در این بی قراری زمان تمرکز از “30 فوت با هم 6 فوت از هم جدا” یک جریان عملکرد از شیکاگو ضربه بزنید تئاتر. 50 دقیقه ای نشان می دهد ویژگی های نزدیک به یک دوجین رقصنده انجام choreography by علامت گذاری به عنوان Yonally کیرستن Uttich استرلینگ هریس مورد نخست و غنی Ashworth. یک live jazz trio شامل funk-روح هنرمند JC بروکس را فراهم می کند ، ورود به نشان می دهد جریان در 3 p. m. 26 جولای مبتنی بر کشویی پرداخت آنچه شما می توانید مقیاس $5-$30. بازدید chicagotaptheatre.com.

Nancy Hays and Alexa Castelvecchi star in “Judy & Liza,” a tribute to the iconic 1964 concert with Judy Garland and her 18-year-old daughter Liza Minnelli. 
نانسی هیز و الکسا Castelvecchi ستاره در “جودی & لیزا” ادای احترام به یاد 1964 کنسرت با جودی گارلند و 18-year-old daughter Liza Minnelli.
تایلر هسته ای

مادر, مراسم

آن را فقط یک ماده از زمان قبل از یک تئاتر سازمان آزمایش آب با باز کردن درب های خود را. که وظیفه کاهش یافته است به گلخانه تئاتر مرکز که در آن “جودی & Liza — Once in a Lifetime: The London پالادیوم کنسرت — A Tribute” نشان می دهد که تعطیل با اقامت در خانه سفارش در ماه مارس در حال حاضر بازگشایی. نانسی هیز و الکسا Castelvecchi ستاره در این ادای احترام به یاد 1964 کنسرت با جودی گارلند و 18-year-old daughter Liza Minnelli. “جودی & لیزا” (جولای 24-Aug. 9) بازگشت به طبقه همکف مرحله اصلی در گلخانه تئاتر مرکز 2257 N. لینکلن. تمام خط مشی ایمنی و سلامت اجرا خواهد شد. بلیط: $25. بازدید www.greenhousetheater.org.

Justice Ruth Bader Ginsburg. (Photo: Courtesy of the Collection of the Supreme Court of the United States)
عدالت اموزش Bader Ginsburg
حسن نیت ارائه میدهد از مجموعه ای از دیوان عالی ایالات متحده

RBG داستان

در حال حاضر بازگشایی این ایلینوی هولوکاست موزه و مرکز آموزش تمدید نمایشگاه “بدنام RBG: زندگی و زمان اموزش Bader گینزبرگ” است که می گوید دادگاه عالی عدالت داستان با استفاده از آرایه ای از گالری تعامل گوش دادن به ایستگاه های آرشیوی از عکس ها و اسناد و آثار تاریخی و هنر معاصر است. این اولین نمایشگاه موزه متمرکز قضایی آیکون. این موزه نیاز به مهمانان به پوشیدن ماسک و ارسال به یک دما را بررسی کنید قبل از ورود به مرکز. بلیط ($6-$15) باید در پیشبرد خریداری شده. ایلینوی هولوکاست موزه 9603 جنگل درایو اسکوکی. بازدید ilholocaustmuseum.org.

Ann Hampton Callaway
ان همپتون کلاوای
لایحه Westmoreland

موسیقی آمریکا

کاباره مجری ان همپتون Callaway, یکی از برجسته قهرمانان بزرگ آمریکایی Songbook راه اندازی کرده است یک جریان عملکرد سری “Callaway مخفی گاه” با در نظر گرفتن محل و زمان آخرین یکشنبه ماه. اولین کنسرت “سردستهزنان خواننده اپرا قدرت!,” ویژگی های Callaway تجلیل از آهنگ های معروف ساخته شده توسط زنان افسانه ای از جمله Barbra Streisand جودی گارلند الا فیتزجرالد, Sarah Vaughan, Billie Holiday, Peggy Lee, ادیت پیاف, اتا جیمز ، عملکرد جریان در 4 بعد از ظهر جولای 26. بلیط: 20 دلار. بازدید annhamptoncallaway.com.

افسانه ای بانوان

وقتی باتوم نمایش سالن مهاجرت از رودخانه شمال به بالای شهر در سال 2019 آن اضافه شده خوش آمدید داش از بی احترامی صحبت کردن به محله. در حال حاضر افسانه ای خود را نشان می دهد تمدید شده است به ایوان که در آن زن impersonators در حال انجام در یک مرحله. باتوم را به پاسیو باز است 4:30-11 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و ظهر-11 p. m. شنبه-یکشنبه. باتون های داخلی را نشان می دهد همچنین راه اندازی مجدد هنگامی که این شهر رفت و به مرحله 4 از بازگشایی طرح نشان می دهد که 8 و 9:30 p. m. شنبه-یکشنبه. رزرو توصیه می شود. این باتوم 4713 N. برادوی است. بازدید thebatonshowlounge.com.

تابستان-طولانی سرگرم کننده

این Ravinia منطقه در هایلند پارک های منطقه اعمال, یک سری از حوادث لگد زدن جولای 20 و در ادامه از طریق Aug. 28. این فعالیت ها شامل کودکان و نوجوانان کلاس های هنر و موسیقی جم جلسات در WeOrbit موسیقی تئاتر در کلاس های کودکان, تئاتر, شرکت, الت موسیقی شبیه گیتار کلاس در شهرستان آلوها Ukes, هوای آزاد, یوگا در شری مرکز یوگا رایگان تمرینات در رایت بوت کمپ های رایگان طلا و جواهر ساخت رویداد در دانا رید طرح و بچه های رقص, حزب, در, روح, 2 تنها رقص. نیز وجود دارد رایگان موسیقی زنده از جمله این آخر هفته خوش تیپ مرد باشگاه آقایان (6 بعد از ظهر جولای 25), Anderlik اتو & کلیسا (3 p. m. جولای 26). غذا از رستوران های محلی (ابیگیل اغذیه فروشی و مشروب فروشی آمریکایی بیکر پسران پیرو پیتزا و بیشتر) خریداری می شود و لذت می برد در Ravinia منطقه نقاشی با آبرنگ روی گچ منطقه ناهار خوری. منطقه اعمال می گیرد همراه راجر ویلیامز خیابان بین برتون و دلپذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله هزینه کلاس و یک موسیقی زنده برنامه بازدید facebook.com/raviniadistrict.highlandpark

مریم Houlihan محلی نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de