مخلوط: اتحادیه اروپا, جشنواره فیلم و چیزهای دیگر را در شیکاگو مارس 5-11

Category: سانتایمز Comments: No comments


سینمای اروپا

این اروپایی اتحادیه فیلم جشنوارهدر حال حاضر در آن سال 23 جایی برای چک کردن چه جدید در دنیای سینما از سراسر برکه. خلاق تنوع اروپایی فیلمسازان است بر روی صفحه نمایش در 47 فیلم همه شیکاگو برای اولین بار. به عنوان سنت شب افتتاحیه شیار می رود به ملت — کرواسی — در حال حاضر در خدمت به عنوان اتحادیه اروپا رئیس جمهور. که فیلم Nevio Marasovic را “Comic Sans” یک کمدی طنز در مورد یک مشکل ad-مرد به دنبال رستگاری است. از 6 مارس-آوریل 2 Gene Siskel فیلم مرکز 164 N. دولت است. بلیط: $12. برای یک برنامه کامل بازدید siskelfilmcenter.org.

پیاده روی در تاریخ

یک بازدید کننده تجارب “مارس” در DuSable موزه تاریخ طبیعی.
Noreen نصیر/AP

برای یک تجربه منحصر به فرد در بخشی از “تهران” پیشگامانه همهجانبه نمایشگاه که دوباره ایجاد یک یاد لحظه ای در تاریخ آمریکا: 1963 مارس در واشنگتن است. تبدیل به یکی از 25000-به علاوه افرادی که جمع آوری به عنوان مارتین لوتر کینگ جونیور به او تحویل داده “من یک رویا دارم” سخنرانی. تجربه که تساوی در داستان های شخصی از برگزار کنندگان و تظاهرکنندگان بودند که آنجا آغاز می شود با صوتی درس در مورد آغاز جنبش حقوق مدنی و سپس حرکت به یک واقعیت مجازی تجربه روز و سخنرانی یاد. “مارس” می تواند به جای چهار آخرین بازدید بار; اسلات هم باید در پیشبرد رزرو. از طریق نوامبر در DuSable موزه آمریکایی تاریخ 740 E. 56 محل. پذیرش: $9-$14.50. بازدید dusablemuseum.org.

پدر و نوشت: چه ؟

آلیس Levine (از سمت چپ) جیمی مورتون و جیمز کوپر از “پدر من نوشت Porno.”
مت Crockett

پس از راه اندازی آن در سال 2015 به انگلیسی, پادکست کمدی “پدر من نوشت: پورنو” رفته از فرقه آمار جهانی احساس. آن را زاییده افکار از جیمی مورتون که کشف شده است که خود را بازنشسته کرده و نوشته یک آماتور وابسته به عشق شهوانی, رمان سری “بلیندا چشم” تحت نام قلم سنگی Flintstone. مورتون مجموعه ای را به خواندن آثار با صدای بلند و تشریح آنها با کمک همکارانش آلیس لوین و جیمز کوپر. آن را ناراحت کننده و سرگرم کننده است. در 8 p. m. 7 مارس سه نفر به ارمغان می آورد زندگی می کنند نسخه از پادکست به شیکاگو تئاتر 175 N. دولت است. بلیط: $35+. بازدید ticketmaster.com.

هاوانا مرد

روبرتو Fonseca
Alejandro Azcuy

پیانیست و خواننده, Roberto Fonseca است در سفر به موسیقی کوبا به جهان است. با جاز حساسیت و ریشه های عمیق در آفریقایی کوبا سنت خود صدا ایجاد پل بین باستان و مدرن و کوبا موسیقی رو به جلو است. تور پشت آلبوم جدید خود “Yesun” او می گوید: “این آلبوم من همیشه می خواستم به. آن را ارائه کوبا بدون مرز.” Fonseca شده است به نام “هیجان انگیز ترین پیانیست در کوبا.” در 7 بعد از ظهر 8 مارس شهر قدیمی مدرسه موسیقی محلی 909 W. Armitage. بلیط $25. بازدید oldtownschool.org.

رنسانس استاد

ال گرکو (Domenikos Theotokopoulos). “مسیح رانندگی تعویض پول از معبد” حدود 1570.
موسسه مینیاپولیس هنر ویلیام هود دانوودی صندوق.

مجسمه و بیش از 55 نقاشی از مقیاس بوم به صمیمی تر پنل نقاشی برجسته “ال گرکو: جاه طلبی و تمرد” اولین نمایشگاه عمده در بیش از 15 سال اختصاص داده شده به Doménikos Theotokópoulos (1541-1614) معروف به ال گرکو. این نمایشگاه شامل آثار جمع آوری شده از سراسر جهان آثار توسعه سبک متمایز خود را به عنوان به خوبی به عنوان حیرت انگیز است که جاه طلبی او را سوار خستگی ناپذیر به دنبال موفقیت است. از 7 مارس-ژوئن 21 در موسسه هنر شیکاگو 111 S. میشیگان. پذیرش: $16-$25. بازدید artic.edu.

نامتعارف طنز

Bobcat Goldthwait
Gersh آژانس

Bobcat Goldthwait را با نام تجاری ایستاده است به طرز وحشیانه صادقانه ظالمانه و نامتعارف; برای برخی از این طعم به دست آورد. پس از 30 سال در کسب و کار او باقی می ماند به عنوان مرزی که تا کنون به عنوان او ریف در زندگی شخصی, سیاست و طنز آمیز, داستان در مورد زندگی خود را در نشان می دهد کسب و کار. در 7:30 و 9:30 بعد از ظهر مارس 6-7 دن تئاتر 1331 N. میلواکی. بلیط: 22 دلار. بازدید thedentheatre.com.

بلوگرس + سلتیک = Celtgrass

ما بانجو سه
برایان Dalthorp

گالوی ایرلند و Nashville-بر اساس کوارتت ما بانجو سه ترکیب سنت Americana, بلوگراس و سلتیک موسیقی پاپ songcraft برای ایجاد یک امضا صدا. بانجو, ماندولین, گیتار و سازهای کوبه ای پشت جاذب دروس کامل و هارمونی است. اخیر آلبوم “پناهگاه” است که پر از آهنگ است که پربرکت و آغشته با احساسات. در 5 و 8 بعد از ظهر مارس 8, City Winery, 1200 Randolph W.. بلیط: $28-$38. بازدید citywinery.com/chicago.

علاقه داشتن به رفت و آمد

زو کمتر و تیلور مالوری از شیکاگو ضربه بزنید تئاتر
Kristie Kahns

شیکاگو ضربه بزنید تئاتر ارائه “شیرین شیر شیکاگو” جشن شیکاگو نوازندگان موسیقی و به آن ضربه بزنید. مدیر هنری علامت Yonally که بزرگ شده شیر رقص در باشگاه های جاز از کانزاس سیتی می گوید: “ارتباط بین موسیقی زنده و رقص شیر همواره ریشه عشق من با شیر.” نشان می دهد ویژگی های جاز sextet از جمله خوانندگان تیلور مالوری و JC بروکس و به آن ضربه بزنید choreography by Yonally کیرستن Uttich استرلینگ هریس و غنی Ashworth. تاسیس در سال 2002 توسط Yonally های پر جنب و جوش رقص شرکت اختصاص داده شده به حفظ این رقص آمریکایی فرم و مصرف آن را به سطح بعدی از خلاقیت است. در 2 و 5 p. m. 8 مارس Mayne مرحله 1328 W. مورس. بلیط: $30-40 دلار. بازدید chicagotaptheatre.com.

مریم Houlihan شیکاگو نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>