مخلوط: Hubbard خیابان رقص و بیشتر چیزهایی که در شیکاگو مارس 12-18

به دنبال برخی از سرگرمی زندگی می کنند در هفته پیش رو ؟

ما باید برخی از پیشنهادات را در نظر بگیرید:

رقص, کارشناسی ارشد

اسرائیل و طراح رقص Ohad Naharin تا به حال یک همکاری طولانی با هوبارد رقص خیابان شیکاگو است که این شرکت در بسیاری از آثار جالب برای نشان دادن خاموش خود را با استعداد رقصنده. این شرکت در حال حاضر انجام آن قطعه ششم از Naharin شب طول کار “Decadance/شیکاگو است.” سرپرستی به طور خاص برای هوبارد خیابان ویژگی های آن گزیده ای از طراح رقص محبوب ترین قطعه از جمله “Sadeh21,” “Naharin را ویروس” “منهای 16” و بیشتر. از 12-15 مارس در هریس تئاتر 205 E. Randolph. بلیط: $25-$110. بازدید hubbardstreetdance.com

یک مخلوط کوبا

Yilian Canizares (سمت چپ) و Omar Sosa از اگواس سه نفر.
روبرتو Cifarelli

کوبا پیانیست Omar Sosa و کوبا ویولن-خواننده Yilian Cañizares گرد هم آمده اند برای ایجاد اگواس سه نفریک مبتکر مخلوط از هنرمندان آفریقایی-کوبایی ریشه های موسیقی کلاسیک و جاز. همچنین این برنامه شامل ونزوئلا ضربی Gustavo Ovalles Aguas سه منعکس کننده دیدگاه های دو نسل از کوبا هنرمندان زندگی در خارج از میهن خود خود تفسیر سنت ظریف و راه منحصر به فرد. این گروه اولین شیکاگو. در 8 و 10 بعد از ظهر مارس 13, جاز, ویترین, 806 S. Plymouth دادگاه. بلیط: $25, $40. بازدید jazzshowcase.com.

بازی با کارت

Shin Lim
shinlimmagic.com

Shin Lim است 2015 جهان FISM قهرمان برای نزدیک کردن کارت سحر و جادو و برنده “america’s Got Talent” فصل 13 و “america’s Got Talent: قهرمانان.” خود اعلام کرد “زرنگی از دست, هنرمند,” Lim اذعان می کند که او در واقع نه یک جادوگر, و نه یک جادوگر است و هیچ قصد دروغ گفتن به مخاطب است. او با دقت خود طراحی روال ترکیب مهارت و چابکی و دقت و واقعا ذهن ترا درهم میشکنند. 7:30 p. m. 14 مارس در سالن تئاتر 50 E. ایدا B. چاه. بلیط: $55+. بازدید auditoriumtheatre.org.

دیدار با آهنگساز

Jason Narducy
خانه تئاتر شیکاگو

Jason Narducy است که آهنگساز در پشت این آهنگ ها در خانه تئاتر شیکاگو جدید موسیقی “Verböten” است که با الهام از نوجوان خود را پانک-راک سال است. طرفداران می توانند در حال حاضر صرف شب با رشد Narducy او به عنوان سهام آهنگ ها و داستان های شخصی خود را چند دهه موسیقی سفر. امروز او نقش باس در هر دو باب قالب گروه و Superchunk و جبهه تقسیم تنها کسی که با او ضبط دو آلبوم با یک چرخش بازیگران از نوازندگان از جمله جان Wurster قاشق را بریت دانیل Wilco جان Stirratt و R. E. M. مایک میلز. در 8 p. m. 14 مارس شوپن تئاتر 1543 W. بدست آورد. بلیط: $40. بازدید thehousetheatre.com.

زندگی در دشت

یک پیراهن جنگ از “Apsáalooke زنان و رزمندگان.”
جان دادند/زمینه موزه

“این Apsáalooke زنان و رزمندگان” نمایشگاه است که در عمق و آموزشی نگاه به اعتقادات و ارزش ها و تاریخ Apsáalooke مردم شمال دشت. کار کردن در کنار متصدی نینا Sanders, 18 Apsáalooke همکاران خود به ارمغان آورد دانش و هنری به نمایشگاه. این پر جنب و جوش فرهنگ بومی آمریکایی است که به زندگی به ارمغان آورد از طریق فرهنگی مواد مانند 100-year-old سپر و جنگ پیراهن نه پا, مدرن, tipi, تزیینات از لباس شاهانه یا فاخر نمایش داده شده در یک lifesize اسب مدل و خیلی بیشتر. از 13 مارس-آوریل 4 در زمینه موزه 1400 S. ساحل دریاچه. بلیط: $17-$26. بازدید fieldmuseum.org.

جزئیات غنی آهنگ ها

اسپانیایی آهنگ عشق
کتی نوهف

در اسپانیایی آهنگ عشق’ 2018 آلبوم “Schmaltz,” خواننده و گیتاریست دیلن Slocum را rawly صادق متن ترانه پیشرفته گروه محرک با نام تجاری, خبرگزاری مستقل, پانک. آهنگ جدید گروه آلبوم “شجاع چهره همه جا” آزمایش با بیشتر آهنگ سنتی ساختار است که غیر قابل انکار قدرت با متن ترانه ریشه در داستان از امریکا شهرهای کوچک و جنگل های شهری. همچنین در این لایحه The Wonder Years, رایگان, پرتاب, و استخر کودکان. در 5 بعد از ظهر مارس 15, Concord, Music Hall, 2047 N. میلواکی. بلیط: $25. بازدید concordmusichall.com.

طرح باغ خود را

شیکاگو گل و باغ نشان می دهد
ارائه شده

زمستان ممکن است طولانی اما بهار است فقط در اطراف گوشه در شیکاگو گل و باغ نشان می دهد. برجسته باغ تظاهرات پخت و پز, فروشندگان, سمینارها و یک بچه فعالیت باغ. این محل برداشت ایده ها و الهام بخش برای یک شروع برای برنامه ریزی یک افسانه ، از مارس 18-22 در اسکله نیروی دریایی 600 و. Grand. بلیط: $5-$20. بازدید chicagoflower.com.

مریم Houlihan محلی نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de