یک مقاله در درام هفته گذشته در فرض سوال ” و ” کتاب قانون شده پاره پاره تا برای رزین?’. مهم بود پاسخ “بله”.

از دیدگاه من در کسب و کار جدید, من فکر نمی کنم آن است.

کتاب قانون یک چیز قدیمی و من حدس می زنم برخی از صفحات پاره شده به عنوان آن بوده است دیوانه وار تجدید نظر و بازبینی اما آن نشده است پاره پاره کردن. هنوز هم وجود دارد اصول اصلی که کار می کنند. و هنوز هم بیشتر دوباره ویرایشهای آمده است.

صنعت ما همیشه bemoaned زمین روند. و بخشی از آن bemoaning کارگردانی شده است در عدم پرداخت برای امتیاز. که یک نجیب بحث است. اما در اینجا و در حال حاضر با آزادسازي دستور روز و تاخیر در تصمیم گیری به عنوان دو محصول به پیشنهاد سازمان باید به پرداخت برای زمین ناسازگارانه است.

در این به طور گسترده ای socialised Simon Sinek گفتار به تیم خود گفت: ‘این طور بی سابقه ای بار و نه یک فرصت برای انطباق و تبدیل. که نمی تواند تقاضای یک تغییر رادیکال در استراتژی کسب و کار و یا رهایی آن از اصول; در واقع آنها باقی می ماند همان.

ما تا به حال دو زمین در طول مستند و من مطمئن هستم که ما می خواهیم آنها را انجام داده اند بسیار متفاوت است. آنها خوب بوده است و ما آنها را لذت می برد. مطمئن شوید که وجود دارد این است که گیم پلی متفاوت است اما به طور کلی زمین تغییر نکرده: شما هنوز هم قرار دادن بهترین خود را پا به جلو و انجام آنچه شما می توانید به شیب میز را به نفع خود در طول فرآیند است.

آنچه در آن ساخته شده است ما تمرکز بیشتر به شدت در greenlighting روند تحصیلی در سراسر چرا این زمین در حال وقوع است و آن را برای ما مناسب است. فراتر از آن است که ما قطعا نمی دادند و به صورت تنبیهی در نظر و یا پرداخت می شود. که نمی تواند واقع بینانه است.

بله ما تحت فشار است. بنابراین مشتریان می باشد. اما شما به نوبه خود پایین کار که درست نیست چرا که این یک فرصت مناسب.

زمین رفتار هنوز هم مسائل و البته آن را ندارد. اما در همان راه آن را در یک زمین قبل از coronavirus. و این همه پایین می آید به علت سعی و کوشش و گفت و گوی مداوم. اگر شما دید و حضور در.

از نظر زمین پاسخ برای ما, آن را به معنای خلاق تر با محدودیت داریم. که تبدیل به یک فرصت و تحویل یکی از ما زمین یکی از خلاق ترین چیزهایی که من دیده ام ما انجام دهد.

که من اعتقاد دارم وجود دارد در واقع نگاهی به کتاب قانون در چه تولید معنی در دنیای جدید است. ما در حال آوردن یک مدل جدید تولید – اگر تنها به طور موقت – که بیشتر تجربی است. که نیاز به پاداش های مختلف بحث و گفتگو.

همچنین وجود داشته است تجدید نظر دیگر که به اعتقاد من باید گنجانیده شده قوانین جدید رفتن به جلو.

روند-دانا زمین شده اند سریعتر و کمی ساده تر. به این معنی هر کس شده است کارآمد تر. ما همچنین پیدا کردن راه های جدید همکاری و تکرار در زمان واقعی و آن را که نوعی از رفتار که منجر به تنگ تر روابط پایین خط.

ما نیز در اختراع مجدد حالت در طول بحران و قرار دادن یک تماس به آژانس به تکیه به کسب و کار جدید. با انجام این کار ما در بر داشت مخفی جدید کسب و کار جدی را در صفوف و بسیج آنها را به مجازی اعضای جدید تیم کسب و کار. این زمان برای ایجاد روابط فعالانه و آنها در حال کمک به انجام است که از طریق ترکیبی از تاکتیک. که نباید متوقف یا نه.

به طور کلی این سازمان در روند انتخاب می شود, خنده دار, کسب و کار است. اما آن را به طور کامل در حال تغییر در حال حاضر. زمان برای رسیدگی به آن را در یک پست-Covid-19 جهان زمانی که ما می خواهیم انجام کارهای متفاوت است. ما سهام به عنوان یک صنعت – درک رفتار انسان و حل مشکلات با خلاقیت – مهم را بیش از هر زمان پس از آن. و این زمانی است که جاده های واقعی به دمشق حاضر خواهد آمد زیرا جديد ‘عادی’ اینجا نیست هنوز.

دن Cunnighan است سر از کسب و کار جدید در اسب تیره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im