تعداد خودکشی در میان مردم سیاه و سفید در طبخ شهرستان است که به شدت در این سال

ملک وبر دوست داشتم به غذا خوردن. مرغ. Chitlins. اسپاگتی. پانسمان. او اجتماعی با بسیاری از دوستان همیشه یک لبخند در چهره اش.

اینها چیزهایی انجی گور به یاد بیشتر در مورد او. گورهای 48 می دانستند وبر پس از او یک بچه بود. او زندگی می کردند و چند خانه را از او در شمال لاون بلوک که در آن هر کس می داند که همه بچه ها خط به خرید مخروط برف.

وبر درگذشت خودکشی در ماه مارس است. او 21.

“شما هنوز از خودتان بپرسید چرا می گوید:” گور, که در زمان وبر در زمانی که او یک نوجوان بود و او را پسر او.

او نمی داند چرا وبر خودش را کشته بود. او را ترک نمی کند توجه داشته باشید.

“او تلاش می کرد” او می گوید. “او احتمالا تلاش شد برای یک مدت زمان طولانی است.”

میدوی را از طریق 2020, Cook County, دیدن است هشدار دهنده افزایش تعداد خودکشی در میان ساکنان سیاه. تعداد مرگ و میر در حال حاضر همسان همه از سال گذشته است و در این سال در سرعت به بدترین در یک دهه.

به تاریخ 24 جولای آشپز شهرستان دفتر معاینات پزشکی ثبت کرده است 57 مرگ و میر ناشی از زنان و مردان و کودکان از خودکشی این سال است. که در مقایسه با 56 — که نه سال کم- برای همه 2019. از سال 2010 این تعداد به طور متوسط شده است و 65 سال است.

هفت مرگ و میر در این سال از جمله وبر رخ داده است در عرض تنها دو شعاع مایل در شمال لاون یک بررسی داده ها از دفتر معاینات پزشکی نشان می دهد.

A photo collage of Malik Webber.
یک کولاژ عکس از ملک وبر.
پت Nabong / آفتاب نیوز

شده است وجود ندارد مشابه افزایش نرخ خودکشی در میان سفید طبخ ساکنان شهرستان. سفیده حساب برای اکثر خودکشی در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان در سراسر کشور. و نه شده است وجود دارد افزایش خودکشی در میان Latinos هر چند به پزشکی قانونی آمار مربوط به قومیت می تواند ناقص.

به طور معمول تعداد خودکشی می افتد در طول تابستان و زمستان, اما, میان, سیاه, Cook County ساکنان این رقم دو برابر شده است در نیمه اول سال 2020 نسبت به سال گذشته است.

همچنین تعداد خودکشی در میان مردم سیاه و سفید زیر 30 میدوی را از طریق این سال نزدیک به دو برابر میانگین برای همان دوره شش ماهه قصد بازگشت به 2010, با توجه به معاینات پزشکی را داده است.

آن را دشوار است به دانستن تعداد دقیق از خودکشی برای دلایل مختلف. در میان آنها: آیا آنچه به نظر میرسد اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد واقع شد خودکشی.

به طور کلی تعداد خودکشی در ایالت ایلینوی و در سراسر کشور شده است افزایش بیش از دو دهه گذشته با توجه به فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

افزایش تعداد Black Cook County ساکنان زندگی خود را در این سال آغاز شد و حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و دولت stay-در-خانه سفارش. بسیاری از قربانیان مرد بودند. فقط بیش از 40 درصد از مرگ و میر درگیر یک تفنگ. حدود یک سوم شد آویختن.

متوسط سن مرگ شد, 36, با توجه به معاینات پزشکی را داده است. اما جوانترین قربانی یک پسر است که فوت کرد در اوایل این ماه بود که تنها 9 سال.

این مرگ و میر به شدت رخ داده در شیکاگو اغلب در سمت جنوب و غرب محله های با نرخ بالای بیکاری و فقر در جوامع است که همچنین باید به طور نامتناسبی شده است برخورد با این بیماری همه گیر از نظر تعداد مرگ و میر و در نتیجه ویرانی اقتصادی.

هیچ توضیحی تنها برای افزایش تعداد خودکشی. اما با توجه به CDC اضطراب و افسردگی در میان آمریکایی های سیاه و سفید به طور کلی در میان COVID-19 همه گیر ملی حساب بیش از نژادپرستی و چگونه مردم سیاه نامتناسب قربانیان فقر و سوء استفاده پلیس. حتی قبل از همه گیر اعداد عکاسی و مواد مخدر مربوط به مصرف بیش از حد — که هر دو نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم سیاه و سفید در شیکاگو بودند تا این سال است.

افزایش کوک کانتی می تواند نشان دهنده یک بحران در حال ظهور برای آمریکایی های سیاه و سفید’ سلامت روان در گیر برخی از محققان و افرادی که کار در این زمینه می گویند, اما آنها هشدار می دهند که آن را بیش از حد به زودی به می دانم که برای برخی.

Arturo Carrillo, who leads the Collaborative for Community Wellness.
Arturo Carrillo که منجر مشترک برای سلامتی جامعه.
YouTube

Arturo Carrillo یک مددکار اجتماعی بالینی در شیکاگو می گوید: خصوصی و غیر انتفاعی و مراکز بهداشتی و درمانی اغلب به مدت طولانی صبر کنید لیست ساخت آنها را دشوار است برای دسترسی کم درآمد ساکنان.

“اگر شما از بیمه درمانی اگر شما می توانید پرداخت از جیب شرکت پرداخت می کند و شما در زندگی مرفه تر نقاط شهر شما یک بوفه از درمانگران به از را انتخاب کنید می گوید:” Carrillo که منجر مشترک برای جامعه سلامتی روانی سازمان بهداشت. “اگر شما زندگی می کنند در جوامع کم درآمد شما تکه.”

در یک گزارش در اوایل این ماه شهردار لری Lightfoot را COVID-19 بازیابی نیروی کار توصیه برای بهبود خدمات سلامت روان در شیکاگو است که شامل ارائه تلفن همراه-خدمات وانت و ایجاد یک “211” خط تلفن فقط برای سلامت روحی و روانی نیاز دارد. این گروه نیست تماس برای بازگرداندن این شهر شش کلینیک بهداشت روان که پس از آن شهردار رام امانوئل را دولت بسته شده در سال 2012.

کاریلو بود که بخشی از نیروی کار سلامت روانی تمرکز گروه انتقاد کرده است Lightfoot برای بازگشایی درمانگاه با وجود وعده انتخاباتی به انجام این کار. شیکاگو دارای پنج شهرستان-اداره کلینیک بهداشت روان.

“نادیده گرفتن این موضوع تا زمانی که آن را تبدیل به یک بحران تبدیل شده به روش درمان” Carrillo می گوید: “ایجاد یک شهرستان از اتاق انتظار.”

Amika Tendaji, a mental health organizer with Southside Together Organizing for Power.
Amika Tendaji.
Southside با هم سازماندهی برای قدرت

با توجه به مطالعه منتشر شده توسط نیروی کار, سلامت رفتاری بستری شدن در بیمارستان در میان ساکنان سیاه بالاتر از گروه های دیگر و بسیاری از کسانی که بستری شدن در بیمارستان در میان مردم با مهم مشکلات اقتصادی. نیروی کار نیز اشاره کرد که مردم در سمت جنوب و از سمت غرب محدود کرده اند دسترسی به بهداشت روان پزشکان.

“رفتن ایده است که مردم به دنبال خدمات به دلیل انگ و ما برخی از نظرسنجی ها [یافت] که مردم در حال گرفتن خدمات به دلیل موانع ساختاری می گوید:” Amika Tendaji, یک روانی, سلامت, سازمان, انجمن حمایت از Southside با هم سازماندهی برای قدرت. “آنها نمی توانند پرداخت به بخش خصوصی واگذار خدمات است که باید yearlong لیست انتظار.”

“ما بسیار نگران هر گونه موقت داده است که وجود دارد تفاوت می گوید:” مت ریچاردز, معاون کمیساریای در شیکاگو وزارت بهداشت.

ریچاردز می گوید: شهرستان آژانس قصد دارد در هفته های آینده برای قرار دادن بهداشت عمومی هشدار در پاسخ به افزایش خودکشی و به دنبال پیشنهادات در ماه آینده به ارائه خدمات بهداشت روان در جوامع بیشترین نیاز.

یک گزارش منتشر شده در اوایل سال جاری توسط سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت گفت: سیاه و لاتین مردم “قابل ملاحظه ای” دسترسی کمتری به سلامت روان درمان.

“ما باید به رسمیت شناختن است که ما یک مشکل و کسری آن را به عنوان مربوط به سلامت روان پشتیبانی در جوامع ما با تروما می گوید:” دولت تشکر. LaShawn فورد D-شیکاگو که قانونی منطقه شامل سمت غرب. “این جوامع شده اند برخورد با همه چیز فقر ایجاد می کند: خشونت, سلامت روانی و جسمانی ضعیف استفاده از مواد مخدر به خودکشی.

“حتی قبل از همه گیر ما شد و در حال حاضر برخورد با خشونت در جامعه رنج می برند از عمده سلامت روان می گوید:” فورد که خواسته است یک گروه از رهبران جامعه و متخصصان بهداشت روانی برای کمک به شناسایی راه هایی برای رسیدگی به افزایش سطح تروما مردم در سمت غرب در حال تجربه. “و آن نوع از مسائل واقعا درست کردم sidetracked. آن را مانند به نظر می رسید دولت فقط می تواند تمرکز بر روی یک چیز در یک زمان.”

State Rep. LaShawn Ford.
دولت Rep. LaShawn فورد.
غنی Hein / Sun-Times فایل

متخصصان سلامت روانی و روحانیت در شیکاگو می گویند که آنها شاهد افزایش اضطراب و افسردگی در میان سیاه و سفید خود را به مشتریان و محله های کشیش نشین.

“در ماه اول از جورج فلوید می افتد که گفتگو شد بسیار جلو و مرکز می گوید:” مت Lawson یک مشاور در شیکاگو قطب نما مشاوره. “این گفتگو منجر به بسیاری از چیزهای دیگر صحبت می کنند که به برخی از ناگفته تروما. بسیاری از مردم در جامعه در مقابله با این حس که ما به نوعی از حمل در اطراف یک بار و یا یک حس که چیزی در خارج وجود دارد در تلاش برای رسیدن به ما.”

Matt Lawson: “We kind of carry around a burden.”
مت Lawson: “ما به نوعی از حمل در اطراف یک بار.”
شیکاگو, قطب نما, مشاوره

شری Molock استادیار روانشناسی بالینی در دانشگاه جورج واشنگتن می گوید که با این بیماری همه گیر و مالی ناامنی ناشی از ویران اقتصاد: “همه ما در حال تماشای این گرفتن می ترسم. در جامعه [خودکشی] در حال حاضر افزایش کمی. و این مثل این است که یکی دیگر از لایه ای از استرس است.”

Sean جو یک استاد کار اجتماعی که تمرکز بر سیاه suicidology در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس می گوید: آن را چند سال به دانستن تاثیر کامل از تنش در جوامع است.

“مردم آنقدر سرگرم” در حال حاضر جو می گوید: “که ضربه عاطفی آنها در حال تجربه نوع blunted.

“که موج آینده است. آن را فقط بیش از حد مراقب غم و اندوه است که اتفاق می افتد.”

کمک: Daniel Nass تراشه Brownlee

Malik Webber was 21. His suicide in March was one of 57 by Black Cook County residents so far this year.
ملک وبر 21 بود. خودکشی او در ماه مارس یکی از 57 توسط Black Cook County ساکنان تا کنون این سال است.
پت Nabong / آفتاب نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de