شور و شوق صنعت با داشتن یک لحظه اما در حال حاضر آن را پررونق

Coronavirus بحران در نظر گرفتن عوارض آن بر خلاق جامعه است. به عنوان مشتریان انصراف از پروژه ها و کل کسب و کار رفتن سینه trickle-down اثر صدمه زدن به سازندگان در هر دو راه مستقیم و غیر مستقیم – از آهنگساز نمره موسیقی برای سازمان آگهی به Instagram تاثیر گذار در ترویج آخرین خط مد جدید, جریان درآمد مورد نیاز برای جبران کمبود.

وارد شور اقتصاد ” است که در آن تعداد فزاینده ای از مردم در حال استفاده از سیستم عامل های دیجیتال به monetise خود را از مهارت های منحصر به فرد. این برش واسطه – رکورد, برچسب, مدرسه آنلاین, فیلم, استودیو, روزنامه – به عنوان سازندگان ساخت کانال های خود را رشد خود موارد زیر. در هر صورت این واسطه ها را در سال های اخیر صرفا تبدیل به توزیع و بازاریابی تابع به هر حال این چیزی است که هر کسی با دسترسی به رسانه های اجتماعی می توانید خود را در حال حاضر.

فکر می کنم از یک calligrapher های تکنیک های خود را در Skillshare, پرنیان بازی مورد علاقه خود را از طریق بازی های ویدئویی در حرکت یا کشش ناگهانی یک روزنامه نگار انتشار مقالات به طور مستقیم در Substack یا یک نوازنده انتشار جدید قوم پاپ آهنگ به پرداخت Patreon حامیان.

جهان را به NPR Adam Davidson, نویسنده, مصائب اقتصاد: قوانین جدید برای رونق در قرن بیست و یکم مسلم در حال حرکت از یک ویجت اقتصاد’ از یکی از اندازه متناسب با تمام محصولات برای همه به ارمغان آورد به شما توسط شرکت های چند ملیتی و کوکی-برش کارکنان به ‘شور و اقتصاد” است که در آن ما ریختن محدود کردن عنوان شغلی در قرن 20 و به نوبه خود واقعی ما احساسات و مهارت های طبیعی به خود ساخته کلبه صنعت.

در این نامشخص زمان تحت الشعاع قرار توسط COVID-19 این تغییر در حال حاضر شتاب در نرخ گره. به عنوان “طبیعی” شغل عدم یقین ما هنگامی که به دنبال در آنها بیشتر از ما از همیشه در حال گرفتن یک سرگرم کننده فشار جانبی و تعجب کنید که چگونه به نوبه خود آن را به تمام عیار حرفه ای.

از مزایای این مدل جدید بسیار زیاد است. این نه فقط در مورد نگه داشتن تمام درآمد اما همچنین در مورد مستقیم و بی واسطه دسترسی به مخاطبان و به داده های خود را. فراهم می کند که کنترل کامل و آزادی خلاق و همچنین به عنوان فیلتر دسترسی به ارزشمند بینش مشتری که در آن خلاق و تجاری تصمیم گیری را می توان به بهترین خدمت به کاربر نهایی. علاوه بر این ارتباط مستقیم ارائه می دهد به مراتب بیشتر معتبر تجربه برای مخاطبان است.

امروز مصرف کننده کاملا درک چگونه است که کار می کند. در یک زمان چنین شجاعانه تجاری چارچوب در سراسر آفرینش هنری به نظر می رسید زمخت و در تقابل با خالص, خلاق ارزش. اما در عصری که در آن مهمترین و به دنبال پس از حرفه ای توسط کودکان و نوجوانان امروز است ‘YouTuber و متوسط خود را 7 ساله می داند که دقیقا چه کسانی اثرگذارندهها کسب یک پوسته ما شادتر از همیشه به حمایت از مردم تحسین ما را بیشتر از چیزهای ما را دوست دارم.

عشق همه چیز را تغییر میدهد

مارس سال 2020 دیدم خالق حمایت پلت فرم Patreon داشتن آن شلوغ ترین ماه در, رکورد با بیش از 30 ، 000 ثبت نام جدید در سه هفته اول از ماه است که به تنهایی. در ضمن Substack این رشد سریع اشتراک در خبرنامه/وبلاگ/پادکست پلت فرم دارای حدود 100000 مشترکان پرداخت به سازندگان آن وجود دارد. Substack 12 بالا درآمد نویسندگان را به طور متوسط بیش از $160,000 هر یک از این شرکت گفت: BuzzFeed News. روشن است از این معیارها که امروز خلاق خود را می بیند پرداخت چک به طور فزاینده ای در حال آمدن از طرفداران.

سایت های جریان مانند حرکت یا کشش ناگهانی IGTV و یوتیوب پررونق بیش از حد مردم به دنبال سرگرمی و بهبود وضع خود در طول یک قرنطینه. سازندگان پله تا به ارائه ارزش از جو فتیله روزانه live PE کلاس ها در یوتیوب به آشپز ایتالیایی ماسیمو Bottura ارائه کلاس پخت و پز در Instagram, از هنرمند مت Fussell ساعت-طولانی هنر آموزش به لورا Marling, ارائه رایگان گیتار درس Instagram.

حتی قبل از این بی سابقه زمان تحول, مصرف کنندگان از رسانه ها تبدیل شدن شادتر به پرداخت برای محتوای با کیفیت از مردم آنها را احترام و به طور مستقیم از آنها و نه از طریق یک پلت فرم و یا ناشر است. پس از همه درآمد حاصل از تبلیغات به سختی پوشش صورتحساب برای بسیاری از سازندگان و ناشران است که به طور سنتی به عنوان دروازه بان در حال از دست دادن خود را منحصر به فرد کنترل بیش از آن برسد.

Coronavirus رانندگی این اشتیاق رو به رشد اقتصاد به جریان اصلی بسیار سریع تر از انتظار می رود و آن را چراغ نور برای همه گیر در خانه در حال حاضر آیا به عنوان یک حیاتی جریان درآمد و یا خوش حواس پرتی از احساس وحشت و نگرانی زده خبر چرخه.

آلیس Regester, co-founder & co-مدیر عامل شرکت 33Seconds

// در این مقاله برجسته

33Seconds

33Seconds کار با راه اندازی سریع-رشد شرکت ها و جلو فکر کردن مارک های

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im