پیستون’ مسیحی چوب گزارش سوم NBA بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus

مسیحی چوب از دیترویت پیستونز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus یک فرد با دانش مستقیم از این وضعیت گفت: شنبه شب.

چوب احساس خوب با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که نه پیستون و نه چوب بود و علنا خود را تایید کرد نتیجه مثبت است. چوب را تشخیص شناخته شد یک هفته پس از او در بازی برابر یوتا جاز — هزینه بسیار از آن شب همسان با رودی Gobert بود که اولین بازیکن NBA شناخته شده برای تست مثبت برای ویروس.

یوتا داناون میچل نیز آزمایش مثبت برای ویروس. آن را نمی توان به این نتیجه رسید که هر یک از این سه بازیکن درگیر شدند و در آن به یکدیگر است.

پیستون بعد تایید کرد که یک بازیکن — آنها نام چوب — آزمایش مثبت شنبه شده است و در انزوا.

“یک بازیکن در دیترویت پیستونز که تحت مراقبت تیم پزشکی کارکنان و خود در انزوا پس از چهار شنبه شب بود که تست شده برای COVID-19” تیم گفت. “مقدماتی نتیجه مثبت آمد در 14 مارس. سلامت و ایمنی بازیکنان ما سازمان ما کسانی که در طول لیگ ما و تمام کسانی که به طور بالقوه تحت تاثیر این وضعیت میباشد.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

NBA shutdown آغاز شد که جمعه آمد با چوب در بهترین کشش حرفه ای خود را. او تا به حال به طور متوسط 21.6 امتیاز و 9.1 قیمت بیش از یک 16-بازی کشش شروع Feb. 2. او نیز تا به حال دو رقمی اعداد به ثمر رساند در هر یک از این 16 بازی بعد از هرگز کنار هم قرار دادن بیش از سه جمله بازی هم قبلا.

چوب تا به حال آنچه پس از یک فصل بالای 30 امتیاز در مارس 7 بازی در برابر جاز شکوه آن چهار شب بعد با 32 نقطه تلاش در برابر فیلادلفیا. او با داشتن بهترین فصل به طور متوسط 13.1 امتیاز و 6.3 پرتاب ریباند.

“تاریک ترین شب های تولید درخشان ترین ستاره,” چوب نوشت: در Instagram قبلا در این هفته نظر خود را در آینده در کنار عکس او نوشته شده از او dunking بیش از Gobert — NBA حاکم بازیکن دفاعی سال و برای اولین بار همه ستاره این فصل است.

چوب همچنین برای فیلادلفیا, Charlotte, New Orleans, و میلواکی. او وارد شده 51 بازی برای کسانی که franchises ترکیب شده و به نظر می رسد در 62 در این فصل برای دیترویت.

شیوع بیماری به بیمار بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشته شدن حدود 5,800 با هزاران مورد جدید بودن تایید هر روز.

آمریکا کشته شدگان صعود به حداقل 51 در روز شنبه و تایید عفونت در این کشور در حال حاضر بیش از 2,100. Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت هشدار داد پنج شنبه “ما نمی رسید ما اوج. ما بیشتر موارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de