این یک آخر هفته بزرگ outcries در انگلستان است. فوق العاده غمگین اخبار از مرگ مشهور است ملت baying خون از شایعات که hounded و محکوم که احتمالا کمک به او را گرفتن زندگی خود را. من نقطه کانونی در اینجا است که داستان فردی – به عنوان روده wrenchingly غم انگیز آن را به عنوان آن را پاسخ است که عموم مردم بوده و همواره در به دنبال چه کسی مقصر.

وجود دارد بسیاری از احزاب گناه در اینجا – تدبیر گنجانده شده است. آنها خواهد و باید ادعا کرد در گذشته که افراد آنها تصویر و نوشتن در مورد دادگاه توجه خود را — من شنیده ام آن را به طور مستقیم به من گفت: از ناشران از پست الکترونیکی آنلاین. “ما دریافت تماس های تلفنی اوج ما را زمانی که آنها برنامه ریزی برای رفتن به ساحل در لباس خود.’ پس چرا نباید آنها گزارش آن را زمانی که آنها نمی خواهند تحت پوشش? آن بوده است که همین استدلال را با هدف خانواده سلطنتی نه هری و مگان و است که به دنبال آنها را به کانادا به نظر می رسد بیش از حد.

این یک واقعیت تلخ است که این نشریات در حال انجام کسب و کار عرضه از تقاضا برای اطلاعات در مورد ثروتمند و مشهور و عمومی است که به عنوان همدست در آنها (در اعداد بزرگ) کسانی که ایجاد تقاضا.

و کجا تبلیغ مناسب در اینجا ؟ به خوبی آشکار است; بدون تبلیغات این رسانه برندهای نمی تواند پوشش هزینه های خود را. شمارش هر پنی. پایین آویزان میوه مشهور است که نیروی حیاتی خود را.

پس از اعتراض عمومی در رسانه های اجتماعی (دیگر کمتر از مکان مقدس وقتی که می آید به بحث سلامت روان و گرسنگی برای افراد مشهور) است که به سختی رفتن به ایجاد یک تفاوت. تماس برای رسانه ها به عنوان خود را متوقف کند بی امان وسواس با ساختمان و سپس ضربه زدن به پایین بزرگ و خوب را ادامه خواهد داد مگر اینکه…

همانطور که ما شنیده در سال های اخیر در حال انجام با نام تجاری ایمنی گزارش به مسائل تبلیغ که آن را به جایی که خود را با نام تجاری خواهد بود چرخاند آنلاین – بسیاری از آن را در برابر محتوای آنها ترجیح می دهند نمی توان در ارتباط با آن خواهد بود را به علامت های تجاری و سازمان های رسانه ای را به یک موضع. صدمه دیده و آنها را در کیف پول به منظور ایجاد یک تغییر.

و آن اتفاق افتاده است به یک اندازه است. و بعد از همه این مسائل و امثال اخبار انگلستان و رسیدن مواجه اطراف رسوایی شنود مکالمات تلفنی – اگر آنها را نگه اختصاصی مخاطبان و سپس آنها را ادامه خواهد داد به جذب تبلیغ کنندگان.

مگر در مواردی وجود دارد یک خط کشیده شده در شن و ماسه می آید که در آن به صرف آگهی خود را دلار و سپس وضعیت موجود باقی خواهد ماند. آنها در حال مبارزه با غول تکنولوژی که برای پول و نامزدی و برای موجودیت خود را – بنابراین مگر اینکه مردم متحد در برابر آنها انتظار نداریم که هر گونه تغییر و یا اخلاقی پیشرفت.

نگهبان موضع در برابر سوخت های فسیلی, شرکت ها و ممنوعیت تبلیغات خود نادر بود لحظه ای که – به درستی – زمان به عنوان یک رسانه با نام تجاری به رسمیت شناختن آنچه در آن خوانندگان می خواهد.

در نهایت هر چند انتظار نداریم که هر یک از آنها تلخیص عموزاده خود را برای پیدا کردن وجدان اخلاقی در هر زمان به زودی. مشاهیر دیده می شود به عنوان بازی منصفانه در حالی که خوانندگان عقده روحی خود را در شیوه زندگی و وجود پول می شود ساخته شده وجود دارد. اگر این مورد و آن را به نظر می رسد که این عنوان شده اند از بین بردن محتوا برای جلوگیری از انتقاد آنها در حال حاضر پس از آن من می خواهم از آنها بپرسید که چرا آنها نمی سئوالات خود گزارش در حال حاضر.

وجود دارد غمگین حقایق زیر بسیار غم انگیز آخر هفته.

استفان Lepitak سردبیر درام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de