داروهای توسعه یافته برای تعدادی از بیماری ها هستند که سعی در COVID-19

دانشمندان مبارزه با COVID-19 ravaging چین دو جانبه: درمان و پیشگیری است.

به عبارت ساده ما نیاز به یک درمان ضد ویروسی برای کاهش شدت علائم آن و مرگ و میر مرتبط با بیماری و واکسن برای جلوگیری از میلیون ها نفر بیشتر افراد از ابتلا به آن است.

در درمان جلو وجود دارد حدود 90 درمان های موجود برای چنین چیزهایی به عنوان HIV آنفلوانزای A و مالاریا در حال آزمایش بر روی COVID-19 نفر در چین با توجه به Srinivas Murthy, یک متخصص بیماری های عفونی در B. C. بیمارستان کودکان.

“مردم در تلاش هستند بسیاری از چیزهای مختلف و امیدوارم کاری چوب,” او گفت:.

بیش از 75 ، 000 موارد COVID-19 تایید شده است در سراسر جهان از جدید کروناویروس اولین بار ظاهر شد در کمتر از سه ماه پیش و بیش از 2000 نفر کشته شده اند, به طور عمده در چین است.

چین مرکز ملی بیوتکنولوژی توسعه تایید این هفته که کلروکين استفاده شده است که برای درمان مالاریا نشان داد که “برخی از اثر درمانی” با توجه به وب سایت بالینی عرصه است. ضد آنفولانزا درمان favilavir نیز در حال آزمایش تجربی همراه با داروهای ضد ویروسی remdesivir که می تواند به جلوگیری از coronavirus MERS در میمون ها با توجه به چین روزانه. هر سه را نشان می دهد نشانه های اولیه از وعده.

در ژاپن و رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga تایید کرد که یک دارو برای درمان HIV در نظر گرفته شده برای تصویب در COVID-19 دادگاه. “ما در حال حاضر آماده برای شروع آزمایشات بالینی با استفاده از HIV دارو در رمان coronavirus,” او گفت:.


دکتر Srinivas Murthy. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از UBCCourtesy UBC)

PNG

ویروس ها بسیار روی حیله و تزویر دشمن با توجه به Murthy.

مردم را به طور کلی به دنبال مراقبت های قبل از آنها علائم است که زمانی که این ویروس در حال اجرا شایع از طریق بدن است.

“هنگامی که این ویروس منتشر در سراسر بدن خود را پاسخ ایمنی به ویروس باعث شده است بسیاری از علائم” او توضیح داد. “که در آن نقطه, درمان ویروس کمتر است و مهم تر از درمان بیمار است.”

“ما واقعا باید آنتی ویروسها که در درمان عفونت های حاد به دلیل آن را بسیار دشوار است برای شناسایی بیماران و شکل و زمانی که به آن” گفت: Murthy, که همچنین یک دانشیار بالینی در UBC دانشکده پزشکی.

در حالت ایده آل یک درمان باید به عنوان خاص که ممکن است به ویروس, بهره برداری از یک ضعف شناخته شده و یا در برخی موارد از تشکیل آنتی بادی خاص به ویروس برداشت از دیگر بیماران است.

خبر خوب این است که بسیاری از داروهای ضد ویروسی کار بر روی هر تعداد از ویروس ها هستند که از نزدیک مرتبط و یا به اشتراک گذاشته اند ،

“ما اغلب به repurpose داروهای ضدویروس برای یک نوع از عفونت و استفاده از آن برای دیگر عفونت,” او گفت:.

پیشگیری

حداقل یک دوجین شرکت های دارویی در حال کار بر روی یک واکسن برای COVID-19 از جمله Johnson & Johnson گلاکسو Inovio, Novavax و جلعاد.

آخرین شرکت کننده مواد مخدر در فرانسه غول سانوفی وعده داده واکسن آماده برای آزمایش های بالینی فقط در 12 ماه یک دستاورد است که به طور معمول طول می کشد 10 سال است.

در سال 2017, شرکت سانوفی به دست آورد واکسن توسعه شرکت پروتئین علم است که تلاش های قابل توجهی را یک واکسن برای کوروناویروس سارس در مدل های حیوانی به شرکت “شروع به سر در تسریع یک COVID-19 واکسن” سانوفی در بیانیه ای گفت.

“COVID-19 متعلق به یک خانواده از coronaviruses است که می تواند باعث بیماری های تنفسی” این شرکت اضافه شده است. “سانوفی طرح برای بررسی بیشتر و جوی پیشرفته بالینی سارس کانديد واکسن است که می تواند به محافظت در برابر COVID-19.”

شرکت سانوفی نیز دارای پتانسیل برای تولید مقادیر زیادی از واکسن نامزد با ترکیب DNA کد از ویروس موجود در واکسن آنفلوانزا.

واکسن تحریک یک واکنش سیستم ایمنی بدن در یک فرد سالم پس بدن حق دارد سلاح در حال حاضر در دست به مبارزه با ویروس باید بدن در تماس با آن است.


مسافران پوشیدن ماسک در پروازهای بین المللی در فرودگاه بین المللی ونکوور در ریچموند در Jan. در 23 سال 2020 است.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

درس های آموخته شده

2002 کوروناویروس سارس شیوع کشته 774 مردم و بیمار بیش از 8000 در 26 کشور جهان است. بیش از 400 کانادایی مریض شدم و 44 سالگی درگذشت.

آن را آموخت دانشمندان برخی از درس های ارزشمند و باعث رادیکال تجدید نظر از واکسن توسعه در طول یک اورژانس جهانی.

“سارس بود و هنوز هم یک تهدید عمده (در سال 2003),” UBC محقق برت فینلی گفت: پس از وقوع. “ما نمی توانیم به طور معمول از 10 سال به منظور توسعه یک واکسن.”

در آن زمان UBC مایکل اسمیت ژنوم علوم مرکز در حال حاضر یک برنامه به repurpose هر آزمایشگاه در کنترل خود را به سریع توالی از یک عامل عفونی. و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

با ویروس نمونه های از کانادا بیمار اسمیت دانشمندان قادر به تولید یک ژنوم توالی SARS-CoV در شش روز سریع تر از هر کس دیگری در جهان است.

“کلید به تعیین توالی ژنوم تا به سرعت داشتن یک واکنش سریع اورژانس مدیریت طرح در حال حاضر در محل” نوشت: Finlay در طبیعت بررسی میکروبیولوژی.

“کارکنان ما در واقع کاهش یافته و همه چیز را به تمرکز بر روی سارس” دکتر مارکو Marra گفت: سال بعد. “از ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ ما به دست آمده با مقدار کمی از viral RNA — پنج billionths از یک گرم از تورنتو سارس که بیمار فوت کرده است. سپس ما در مورد تقویت آن است.”

تازه شکل گرفته سارس شتاب واکسن ابتکار سپس به دنبال یک غیر متعارف سریع رویکرد به توسعه واکسن به دنبال هر مرحله در فرایند توسعه به طور همزمان به جای ترتیب برای سه نوع مختلف واکسن نامزدها.

دو سه نمونه اولیه واکسن شد و در حال آزمایش بر روی حیوانات در ظرف شش ماه و سوم در عرض 12 ماه. تا به حال شیوع سارس ادامه داد: انسان آزمایش خواهد آمد.

“فن آوری های جدیدتر بهبود وضعیت تولید واکسن, اما اصول هنوز هم اعمال می شود و (دانشمندان) می توانید از یادگیری این درس” Finlay گفت: در یک ایمیل.

در واقع پتانسیل سارس واکسن رها سال پیش ممکن است به اثبات مرکزی به فشار شامل COVID-19.

خبر خوب این است که COVID-19 و SARS-CoV در حال ژنتیکی مشابه است. خبر بد این است که COVID-19 به خوبی می تواند در ادامه به جهش در حالی که دانشمندان کار بر روی یک واکسن.


تریسی لی و بکی Hickman هستند توالی COVID-19 ویروس ها در B. C. مرکز کنترل بیماری بهداشت عمومی آزمایشگاه به عنوان بخشی از یک برنامه ردیابی تامین مالی توسط ژنوم B. C.

مایکل _tenor / PNG

حل پازل

ایجاد یک واکسن شروع می شود با بررسی که ابزار با استفاده از بدن برای مبارزه با عفونت.

در مورد سارس سه نامزد ظهور: قوی خنثی سازی آنتی بادی است که شناسایی و حمله ویروس ها و دو نوع مختلف از سلول های T که دنبال کردن و از بین بردن سلول های آلوده.

“با هم گرفته داده ها نشان داد که یک واکسن برای سارس نیاز به القاء خنثی سازی آنتی بادی و احتمالا CD4+ و CD8+ T cell پاسخ” Finlay نوشت: با همکاری نویسندگان ریموند دیدن و رابرت Brunham.

با استفاده از نمونه گرفته شده از آلوده COVID-19 بیماران واکسن معماران را به دنبال سیگنال که نشان می دهد چگونه بدن در حال مبارزه با به عقب.

“در پاسخ به هر, ویروس, وجود انواع پاسخ ایمنی بدن. ما نیاز به تصمیم می گیرید که آنهایی که به مهار به بهترین محافظت از خود گفت:” Murthy. “شما بهره برداری خود را واکنش طبیعی بدن به ویروس و سعی کنید به تقلید است که به عنوان بهترین شما می توانید با یک واکسن.”

اثر بالقوه انسانی واکسن هستند و سپس تست شده در انواع حیوانات است که به یک درجه بیشتر یا کمتر, مسابقه, ایمنی بدن انسان پاسخ. موش, موش, میمون میمون ها و به خصوص موش خرماها ممکن است مفيد باشد.

“ما نیاز به یک سازگار مدل حیوانی است که نشان دهنده انسان شناسی و مردم هنوز در حال کار بر روی پالایش که در حال حاضر” گفت: Murthy.

بیولوژیکی مدل SARS-CoV توسعه داده شد در بلاگها و این کار به احتمال زیاد ارائه دانشمندان با یک شروع در حال اجرا در COVID-19.


یک اتوبوس حمل و نقل بریتانیا مسافران پس از آنها به سمت چپ coronavirus-آمار کشتی کروز الماس شاهزاده در Daikoku اسکله ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو ژاپن در فوریه. 22, 2020.

Kim Kyung-Hoon / ایسنا

کنترل و شامل

بیش از 500 اهالی بریتیش کلمبیا تست شده برای COVID-19 و فقط شش مورد تایید شده است با توجه به سلامت استان افسر دکتر بانی هنری. بسیاری از آنها ذکر شده به عنوان دوره نقاهت.

چند صد کانادایی که ممکن است در تماس با این ویروس شده اند قرنطینه در امکانات نظامی در ترنتون, Ont. چهل و سه کانادایی بودند که قرنطینه در یک کشتی کروز در سواحل ژاپن در میان تایید موارد COVID-19.

با کمک های مالی از ژنوم B. C. B. C. مرکز کنترل بیماری را با استفاده از تجزیه و تحلیل ژنوم برای ردیابی ویروس و تکامل آن باید آن را گسترش بیشتر در بریتیش کلمبیا.

به عنوان خوشه از موارد بهار در نقاط مختلف جهان COVID-19 می تواند در شعبه مجزا به گونه های است که می تواند خود را شناسایی ژنتیکی.

“از توالی که در حوزه عمومی می توانیم گونه های COVID-19 جدا و در حال تحول به گروه های مختلف گفت:” دکتر ریچارد هاریجان می یک استاد در UBC دانشکده پزشکی.

یک COVID-19 عفونت از چین می تواند متمایز از یک خوشه در کالیفرنیا و یا انگلستان که ارائه اطلاعات مهم در مورد چگونه به آن را حذف به B. C.

“این می گوید که سیستم بهداشت عمومی که در آن آنها باید به دنبال” او گفت:. “اگر موارد ظاهر در سراسر استان از نقاط مختلف جهان ممکن است آنها را یک رویکرد بسیار متفاوت به غربالگری.”

— با یک فایل از رادیو فردا

rshore@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de