یو پی اس و فراز زندگی از چاپ یک خبرگزاری مستقل مجله در مستند

با سقوط تبلیغات و بازاریابی صرف در ماه های اخیر رسانه ها عنوان و به خصوص ناشران مجله تا به حال یک زمان از آن با lay-offs و پرداخت کاهش گزارش شده در سراسر این بخش است. فقط این هفته Dennis Publishing صاحب مارک های چنین به عنوان متره و هفته اعلام شد که در آن با قرار دادن یک چهارم از کارکنان آن را به یک افزونگی مشاوره.

اما برای برخی از ناشران در یک افزایش قابل توجهی در اشتراک مجله به چاپ افست بازار گلایه. یک مطالعه از چتر دریایی یافت می شود که تقاضا برای مجله فیلم سر به فلک کشید تحت مستند با عمودی مانند تکنولوژی و بازی شاهد یک 268% در سال در سال افزایش دهد.

با اتکای کمتر بر فضای فیزیکی اداری و کوچکتر کارکنان مستقل مجلات پیدا کرده اند خود را بهتر به تهیه کردن به آن افزایش اشتراک تقاضا است.

تاخیر در ارضاء فصلنامه indie عنوان که قهرمانان ‘آهسته روزنامه نگاری’ پوشش امور جاری با سه ماه تاخیر. تاسیس در سال 2010 با برچسب ‘آخرین اخبار’ آن را در نظر گرفته عزیزم از indie در صحنه برای آن infographics و longform گزارش.

با توجه به بنیانگذاران و مدیر تحریریه غارت باغ آن را نیز دیده می شود شکستن رکورد فروش اشتراک در طول مستند دوره است.

“ما دیده ایم اشتراک فروش است که در زمان نگاه کنید بیشتر شبیه کریسمس, فروش,” او می گوید. “ما شاهد یک افزایش بزرگ در اشتراک است که پوشش نقره ای برای ما است. ما تا به حال شکستن رکورد فروش را در زمان دو برابر آنچه که ما انتظار می رود برای این زمان از سال است.”

اما شبکه های توزیع و, دکه روزنامه فروشی شده اند به طور قابل توجهی دچار اختلال میشود.

با توجه به باغ تاخیر در ارضاء آخرین مسئله که تحت پوشش سه ماهه آخر سال 2019 فرستاده شد به ایالات متحده روز قبل از کشور قفل کردن ورودی هوا پست تحویل. در حالی که ما مشترکین کردم نسخه های خود را در زمان هزاران نفر به معنای برای دکه روزنامه فروشی برگزار شده است تا در توزیع خانه به عنوان کتابفروشیها و مجله فروشگاه که سهام مجله درهای خود را بسته.

“آنها فقط نشستن وجود دارد در انبارها. که ده ها هزار پوند ارزش سهام که قابل استفاده است اما تنها اگر ما به فروش مجنون شماره از مسائل پشت بیش از 20 سال آینده.”

نسخه دیجیتال

توزیع سردرد و ترس است که به عنوان پرینتر را بس عملیات منجر به مجله رونمایی آن اولین نسخه دیجیتال. “مردم از ما خواسته اند برای سال برای یک نسخه دیجیتال از مجله… اما ما همیشه خودداری از آن از آنجا که ما نمی فکر می کنم که آن را به عنوان خاص” می گوید باغ. پس از راه اندازی “با صفر هیاهو” این عنوان را به دست آورده آن هفت دیجیتال-تنها مشترکین. باغ می گوید که این عنوان را خواهد ساخت که پایه رفتن به جلو به گرفتن آن بی علاقه خوانندگان در چاپ و یا در سرزمین های است که حمل و نقل سنگین است.

“چشم انداز که قادر به چاپ این مجله به ما ضربه واقعی تا پایین به طبقه بندی شده اند که” او می افزاید.

مجله است و حوادث آن در کسب و کار مجازی البته با اکراه. “ما همیشه می گفت آن را نمی خواهد همان خواهد بود. شما نمی خواهد که در این نوع از صمیمیت است که شما از بودن در همان اتاق به عنوان افراد دیگر.

“اگر هر چیزی, آن نوع بهتر و صمیمی تر در یک راه عجیب و غریب. ما تا به حال گروه های کوچکتر از خوانندگان اما از همه در سراسر جهان است. این شگفت انگیز است – شما در حال صحبت کردن با کسی در برزیل و کسی که در لاس وگاس و کسی که در دوبلین همه در همان تماس در راه است که هرگز ممکن است قبل از.”

تغییر عادات خوان

برای مقابله با تغییر شرایط در خیابان ها به عنوان برنامه ای برای کلیپ پشت چاپ اجرا – معمولا حدود 10000 نسخه از آن در شماره بعدی به دلیل در اواخر این ماه. “ما خواهیم بود و آوردن آن را به طور قابل توجهی” باغ توضیح می دهد. و در حالی که بالا خیابان ها و دکه های روزنامه فروشی شروع به دوباره باز او نشان می دهد عادات مصرف نمی خواهد به حالت عادی بازگشت و به سرعت اگر در همه.

“مستقل مجلات هزینه بسیار زیادی آن را بسیار کمتر از یک ضربه خرید. و اگر مردم در حال رفتن به مرور در راه همان, پس از آن من فکر می کنم وجود دارد هر فرصتی که فروش indie mags خواهد بود بسیار پایین تر است.”

“این فقط ممکن است که همه مردم می خواهید انجام دهید این است رفتن به میخانه و فقط نوشیدنی محکم به همان اندازه به عنوان آنها احتمالا می تواند” او نشان می دهد.

از سوی دیگر حوادث اخیر می تواند خار تصویب عادت جدید-تشکیل رفتارها برای خوانندگان مجله. “بیشتر مردم در حال رفتن به نیاز به چیزهایی که آنها را احساس می کنید بخشی از چیزی است. من فکر می کنم وجود دارد رفتن به واقعی تعامل با جهان و تمایل به مورد آن می دانیم.

“مردم نیاز به دانستن چه خبر است در بیشتر از همیشه قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im