‘ممکن است افرادی که قرارداد کوروناویروس” به عنوان یک نتیجه از دولت rep.’s کت و شلوار بیش stay-at-home فرمت: پریتزکر (به روز رسانی زنده)


‘ممکن است افرادی که قرارداد کوروناویروس” به عنوان یک نتیجه از دولت rep.’s کت و شلوار بیش stay-at-home فرمت: پریتزکر

Gov. J.B. Pritzker meeting with the Sun-Times Editorial Board. خورشید بار فایل عکس

یک downstate قاضی روز دوشنبه توافق با جمهوری قانونگذار که به لیبریا J. B. پریتزکر فاقد اختیارات قانونی و به زور او را به ماندن در خانه گذشته 30 روز طول coronavirus بیماری همه گیر.

این تصمیمی است که تنها امر به ایلینوی جنوبی نماینده مجلس – دولت Rep. دارن Bailey – اما فرماندار گفت: آن را به مخاطره می اندازد همه Illinoisans و باز کردن درب برای دیگران به فایل کت و شلوار.

پریتزکر ساخته شده بود آگاه از خشت شهرستان مدار قاضی دادگاه مایکل McHaney حاکم بعد از ظهر دوشنبه در طول زندگی خود COVID-19 جلسه.

“Rep. دارن بیلی تصمیم را به دادگاه به تلاش و از بین بردن بهداشت عمومی دستورات طراحی شده برای نگه داشتن مردم امن است و توهین به همه Illinoisans که از دست داده اند در طول این COVID-19 بحران و آن را یک خطر برای میلیون ها نفر از مردم که ممکن است بیمار به دلیل بی توجهی” پریتزکر گفت. “در بهترین حالت هیچ کس بهتر است زیرا این حکم و در بدترین حالت امنیت و سلامت مردم را رنج می برند فوق العاده در ایالت ایلینوی است.”

این پرونده که به دنبال موقت سفارش محدود در برابر stay-در-خانه سفارش گفت: پریتزکر تصمیم limited “بیلی قانون اساسی محافظت آزادی است که در آن دستور داد او را به ماندن در خانه و یا در محل اقامت خود و همچنین محدود کردن توانایی خود را به سفر در درون دولت است.”

خواندن گزارش کامل از تینا Sfondeles اینجا.


6:51 صبح El Milagro بسته نان ذرت مکزیکی کارخانه برای دو هفته کارمند می میرد از coronavirus

میانه نان ذرت مکزیکی غول El Milagro تعطیل کرده است یکی از آن کارخانه در شیکاگو برای دو هفته پس از فوت کارگر از coronavirus در اوایل این ماه.

در نامه ای به کارکنان فرستاده شده بیش از آخر هفته به دست آمده و توسط Sun-Times, شرکت گفت که “عمیقا غمگین در مورد مرگ یکی از ما دیرین بهداشت کارکنان با توجه به عوارض ناشی از COVID-19.”

El Milagro گفت: مرحوم کارگر — که نام نه در حرف — تا به حال شده است در کارخانه در 2919 S. Western Ave. از آوریل 9 و دو نفر کارکنان اضافی را پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که چهار نفر دیگر در حال نشان دادن علائم.

این شرکت گفته است که بسته شدن این کارخانه برای دو هفته به طوری که یک شرکت تمیز کردن می تواند به پاکسازی این تاسیسات. همه کارکنان برنامه ریزی شده به کار در تاسیسات “پرداخت خواهد شد (40 ساعت در هفته) در طول این زمان,” El Milagro گفت.

خبرنگار کارلوس Ballesteros است داستان کامل.

6:19 صبح لیکرز بازگشت 4.6 میلیون دلار از coronavirus محرک وام برنامه

لس آنجلس لیکرز را به بازپرداخت وام در حدود 4.6 میلیون دلار از coronavirus کسب و کار امداد بودجه پس از یادگیری این برنامه شده بود تخلیه شده است.

لیکرز کاربردی برای وام تحت مدیریت کسب و کار کوچک چک برنامه حفاظت از بخشی از دولت فدرال 2.2 تریلیون دلار بسته محرک. لیکرز’ درخواست اعطا شد در دور اول از, توزیع, اما پس از این صندوق از پول در کمتر از دو هفته این تیم بازگشت وام خود را به عنوان چند ثروتمند کسب و کار از جمله زاینده رود و Sloanetoyotaglenside.

لیکرز با صدور بیانیه ای روز دوشنبه را برای تایید آنچه اتفاق افتاده است.

“لیکرز واجد شرایط برای دریافت وام تحت حقوق و دستمزد برنامه های حفاظت کردند.” “هنگامی که ما پیدا کردن وجوه از این برنامه شده بود تهی ما بازپرداخت وام به طوری که حمایت مالی خواهد بود کارگردانی به کسانی که بیشترین نیاز. لیکرز باقی می ماند به طور کامل متعهد به حمایت از هر دو کارکنان ما و جامعه ما است.”

خواندن گزارش کامل در اینجا.


موارد جدید

  • رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر اعلام کرد 50 بیشتر تایید COVID-19 مرگ و میر در ایالت ایلینوی آوردن دولت کل زندگی از دست رفته به 1,983. با 1,980 بیشتر موارد مثبت گزارش روز دوشنبه دولت را شمارش 45,883, دولت, مقامات گفت.
  • پلیس شیکاگو اعلام کرد دوشنبه 21 بیشتر موارد COVID-19 آوردن تعداد موارد تایید شده در این بخش به 414.

تحلیل و تفسیر

6:17 صبح در مبارزه با COVID-19 خانه حزب سیلی

وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای shame افراد جوان است که در یک شلوغ پرتاب به پایین بیش از آخر هفته.

آن را نمی خواهد انجام دهد بسیار خوب است.

اما این حادثه نشان می دهد که چگونه قطع این جمعیتی که از بقیه از شهرستان.

خانه ای که گفته می شود در محل Galewood جامعه در طرف غرب دستگیر شد, در ویدئو و نوشته شده در سایت TMZ.

اما اعتنایی آشکار از دولت های اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از لحظه ای شرم آور. آن است که سیلی از یک شهردار است که به شدت در تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و بدون جرم عادی رفتار است.

جزئیات بیشتر در مقاله نویس مریم Mitchell دیدگاه در اینجا.

6:08 a. m. اجازه دهید با زندانیان در طول COVID-19 همه گیر

در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان زندانی هستند بیشتر در معرض coronavirus. به سر می برند و امکانات کمبود مواد غذایی و پزشکی و کاملا ناکافی تست افشای زندانی که به طور نامتناسبی فقیر و مبتلا به قبل از شرایط است که ارائه آنها را در معرض این بیماری است.

زندانیان به طور فزاینده ای در حال اعتراض خود را به شرایط اعتراض به بودن محکوم به مرگ در زندان است.

ایالات متحده قفل تا مردم بیش از هر کشور دیگری در جهان تا حد زیادی به دلیل سخت و غلط به رهبری سیاست. پنجاه و پنج هزار نفر بازداشت شده در زندان در انتظار محاکمه بیش از حد ضعیف به پرداخت برای آزادی آنها در جریان پول نقد وثیقه سیستم است که شایع است در بسیاری از کشورهای.

جزئیات بیشتر از کشیش جسی جکسون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im