آنها ماهر و تحصیل کرده در تقاضا و خوب برای امریکا — بنابراین کمک به آنها را برای اقامت خوب

Raghu Jayachandran پیام برای بهداشت ، Dick Durbin.

اگر دوربین را در هیئت مدیره با یک مهاجرت در حال حاضر متوقف شده در سنا Jayachandran معتقد است که این امر عبور و یک انبار بزرگ از اشتغال مبتنی بر کارت سبز برای سرخپوستان انتظار به زندگی می کنند به طور دائم در ایالات متحده می تواند شروع به پاک کردن.

“اگر سن. Durbin موافق این لایحه در گذر است” Jayachandran به من گفت.

Jayachandran است تا حدی درست است. پشتیبانی از دوربین یک دموکرات از ایلینوی, بسیار مهم است, اما من نمی قرار داده و تعهد تنها در او. سناتور. مایک لی یک جمهوری خواه از یوتا پیشنهاد کرده است که این ناقص لایحه که حفظ یک سیستم برندگان و بازندگان برای گرفتن این کارت سبز. مهاجران از هند و چین خواهد بود برندگان جدید. آنها بازنده شده است برای بیش از حد طولانی است.

ناامیدی برای Jayachandran و دیگر سرخپوستان گیر در 50 سال اشتغال مبتنی بر کارت سبز شدن باید ایجاد انگیزه لی و Durbin برای رسیدن به یک توافق است.

“در دسامبر سناتور لی و من به یک توافق دو حزبی در یک روش معقول و منطقی برای کمک به این خانواده ها تحت تاثیر این پرونده ها” دوربین در بیانیه ای گفت. “این خانواده در حال رفتن را از طریق سختی که هیچ خانواده باید چهره. و ما هر چه زودتر حل و فصل آنها بهتر از آنها خواهد بود و امریکا خواهد بود. زمانی که کنگره قادر به بازگشت من امیدوارم که سناتور لی و من می تواند حرکت رو به جلو و ارائه توافق رسیدیم در آمریکا هستند.”

Jayachandran, 41, به من رسیده است هفته گذشته در رسانه های اجتماعی. او یک مهندس نرم افزار از هندوستان که آمد به کار در ایالات متحده با ویزای H-1B در سال 2005. Jayachandran زندگی در آتلانتا که در آن او و همسرش در حال بالا بردن خود را در ایالات متحده متولد شده دختر و پسر. او فدرال پیمانکار برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Raghu Jayachandran شده است انتظار برای 10 سال برای کارت سبز خود را.
ارائه عکس

برای 10 سال گذشته او شده است انتظار برای اشتغال خود را مبتنی بر کارت سبز به زندگی می کنند به طور دائم در ایالات متحده آمریکا

او ممکن است از سن مرگ او قبل از آن می شود. او گیر کرده است در جمع. اگر او از هر کشور دیگری به جز شاید چین نیز مواجه شده است و پرونده او را به حال خود گرین کارت سال پیش.

در مارس 30, the Cato Institute, یک آزادیخواه سیاست عمومی گروه تحقیقاتی گزارش داد که تعداد تایید درخواست برای کارت سبز بسیار ماهر مهاجران در حال حاضر در صدر یک میلیون نفر است. ماهر کارگران هندی را تا 75 درصد از این پرونده.

سرخپوستان با استفاده از این کارت سبز امروز می تواند در نهایت انتظار سال 90 با توجه به Cato.

“آنها نیاز به دو دهانه های زندگی,” Jayachandran گفت.

ایالات متحده در مسائل 140,000 اشتغال مبتنی بر کارت سبز در سال و دارای تحصیلات عالی و یا مهاجران ماهر بخشی از آنها را. این محدودیت در محل قرار داده شد 30 سال پیش قبل از اینکه ایالات متحده در صنعت فناوری تبدیل شد به عنوان گسترده به عنوان آن امروز است. این افراد برای امریکا خوب است و ما نباید آنها را تشویق استعدادهای خود را در جای دیگر.

اما افزایش تعداد کارت سبز نمی خواهد پرواز با آمریکا restrictionist دستور کار است.

لی لایحه نگه داشتن زمان کلاه بر اشتغال مبتنی بر کارت سبز اما از بین بردن 7% در هر کشور کلاه. کمک خواهد کرد که مردم را از هند و چین اما این امر منجر به طولانی تر کردن زمان انتظار برای افرادی که از کشورهای دیگر است.

Durbin مسدود لی لایحه از عبور اتفاق آرا رضایت در ماه اکتبر و او ناودان شده برای آن را در رسانه های اجتماعی توسط برخی از لایحه حامیان. خانه لایحه در حال حاضر است در این کتاب. این سفر از طریق اتاق در سال گذشته قابل توجه دو حزبی حمایت 365-65.

توافق لی و Durbin رسید و در دسامبر کردم بعد از لی ساخته شده و بیشتر تغییرات در این لایحه. برای یک “do no harm” بند برای محافظت از متقاضیان با تایید درخواست از گیر کرده در یک سال-مدت ها انتظار خارج شد. لی لایحه در حال حاضر نیز چهره های اپوزیسیون از انجمن وکلای مهاجرت آمریکا بیش از آن را تغییر دهید.

Durbin می خواهد حمایت های اضافی برای خانواده هایی که کودکان به نوبه خود 21 در حالی که منتظر کارت سبز. در حال حاضر زمانی که آنها به نوبه خود 21 از آنها از دست دادن خود را واجد شرایط برای کارت سبز. آنها در حال تف کردن سیستم و باید از نو شروع در هند یک کشور نمی دانند و یا اقامت در ایالات متحده به عنوان دانشگاه بین المللی دانش آموزان و یا احتمالا H-1B کارگران است.

Durbin داشتند پیشنهاد خود لایحه است که بسیار قوی تر از لی به دلیل آن که افزایش این تعداد کارت سبز. که بهترین پاسخ اما اوباما نمی خواهد برای آن بروید.

پس از آن لی لایحه یا هیچ چیز. هیچ چیز درست نمی برای مردم مانند Raghu Jayachandran. آنها نمی تواند به سمت چپ در یک سیاه چاله شناخته شده به عنوان انباشت.

Marlen گارسیا عضو Sun-Times هیئت تحریریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net