سوم جوان قربانی در سقوط مرگبار در نزدیکی کملوپس می میرد در بیمارستان

Category: ونکورسان Comments: No comments

“کوین خواهد بود, اهدا, قلب, کبد و کلیه ها امشب. او یک قهرمان است” نوشت: یک خانواده در یک سایت جمع آوری کمک های مردمی

مایک و ارین Cochlin با فرزندان لیام و کوین. عکس خانواده ارسال شده است در gofundme.com به عنوان بخشی از یک کمپین برای جمع آوری پول برای ارائه فوری و دراز مدت کمک برای ارین. جزوه/GoFundMe / PNG

کملوپس — سوم جوان قربانی در یک تصادف خودرو در جنوب کملوپس روز یکشنبه درگذشت.

مایک Cochlin و پسران لیام و کوین شد, سفر به شمال در بزرگراه 5A در نزدیکی بیخ دریاچه هنگامی که وسیله نقلیه خود را در سمت چپ جاده و سقوط به پایین خاکریزی در اواخر بعد از ظهر.

مایک 47 بود در صحنه مرده در حالی که لیام 8 و Quinn, 5 بودند با عجله به سلطنتی داخلی بیمارستان که در آن لیام بعد درگذشت. کوین بود پس از انتقال به B. C. بیمارستان کودکان در ونکوور.

روز چهارشنبه امی دیویس یک دوست خانوادگی که آغاز شده آنلاین جمع آوری کمک برای ارین Cochlin مایک همسر و پسران, مامان, نوشته شده در به روز رسانی در GoFundMe صفحه.

“با تشکر از شما برای فوران عشق و حمایت خود نسبت به Cochlin خانواده” دیویس نوشت. “کوین خواهد بود, اهدا, قلب, کبد و کلیه ها امشب. او یک قهرمان است. خانواده قدردانی و خدا را شکر همه از عشق و ارائه می دهد پشتیبانی می کند. در آینده نزدیک وجود خواهد داشت زمان به جشن زندگی مایک لیام و کوین.”

خدمه اورژانس نامیده می شدند به یک کشش از بزرگراه 5A در 30 کیلومتری جنوب Kamloops در حدود 5:45 p. m. روز یکشنبه زمانی که آنها پیدا آلبرتا خانواده خودرو به شدت آسیب دیده و پایین شیب خاکریزی.

برف در حال سقوط بود در کملوپس منطقه در روز یکشنبه, شب, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا آب و هوا نقش مهمی در سقوط.

پلیس صادر انتشار اخبار صبح روز دوشنبه بیان کرد که هر یک از سه سرنشینان این خودرو فوت کرده و سپس ارسال یک اصلاح سه شنبه گفت: یکی از پسران زنده بود اما در قبر بیماری در بیمارستان ونکوور.

مرتبط

ادامه مطلب B. C. داستان در kamloopsthisweek.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>