این کار شما باید ببینید: توله-White Sox, Bucks-لیکرز و یک هفته بزرگ برای گرسنه Illini

Category: سانتایمز Comments: No comments

خورشید 1

ایندیانا در ایلینوی (1 بعد از ظهر BTN)

روروک مخصوص بچه ها کوچک را برنده هفت هشت سر به سر در این مجموعه است. که واقعی است -بیانیه Illini بسکتبال با توجه به روروک مخصوص بچه ها کوچک شده اند, شما می دانید پشه کوچک در در حالی که. چه می گویند شما Ayo Dosunmu? زمان کمی پس گیری آن نیست ؟

آتش سوزی در رونالدینیو (2 p. m., ESPN)

باز فصل می رسد پس از یک گردباد offseason است که در آن آتش تبدیل شد از بالا به پایین اما سال اول مربی رافائل Wicky خواهد بود بدون چند بازیکن جدید به دلیل مسائل مربوط به ویزا. تعداد زیادی از شانس برابر توانا Sounders را حاکم MLS شانزه.

نورث وسترن در نبراسکا (3:15 بعد از ظهر BTN)

این نبرد برای بزرگ ده زیرزمین در چه قطعا خواهد بود یک rollicking امر بین Wildcats (1-16 در بازی لیگ) و Cornhuskers (2-15). هر دو در 12 بازی از دست دادن رگه. شما می توانید احساس هیجان?

دوشنبه 2

توله ها در دو و میدانی (8:05 بعد از ظهر, MLB)

که نیاز متحرک به هر حال ؟ آخرین بار این تیم بازی توله روسی 12-2 در بهار خود را بازکن. و شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ مطلقا هیچ چیز.

چهارشنبه 4

بولز در تیمبرولوز (7 بعد از ظهر NBCSCH)

یک بار پس از یک زمان 2019-20 گاو بسیار به طور معمول ضرب و شتم تا در باقی مانده از لیگ. اما به تازگی آنها را تبدیل به مساوی-فرصت بازنده — کاملا یک شاهکار — هر چند تیمبرولوز هنوز هم هستند باید گفت حتی بدتر است. باید در آن خود را در برابر تیم قدیمی, Zach LaVine.

سه شنبه 5

ایلینوی در ایالت اوهایو (6 p. m., ESPN)

Once upon a time, این همان Buckeyes شد رتبه شماره 2 در زمین است. آن را در حد برآورد توانایی خود را به مطمئن شوید, اما آنها به steadied کشتی پس از یک gnarly کشش از دست دادن — و در حال حاضر گرسنه Illini. نبرد در داخل بین ایالتی اوهایو بزرگ مرد Kaleb Wesson و Illini دانشجوی سال اول 7-پاورقی کوفی کککبورن است انتصاب مشاهده.

Oilers در Blackhawks (7:30 بعد از ظهر NBCSCH)

لئون Draisaitl آگهی NHL در به ثمر رساند. نزدیک پشت سر او است هم تیمی کانر McDavid که بسیاری فکر می کنم بهترین بازیکن هاکی در جهان است. دیگر از آن, غیر-حذفی-محدود Hawks باید چیزی برای نگرانی در مورد.

پنج شنبه 6

White Sox در توله (2:05 بعد از ظهر متحرک)

بسیاری از تلخ فن چاپ در تلاش است برای قرار دادن ol’ سر در اطراف این واقعیت است که توله ها در تلویزیون تمام بهار ساکس بیشتر نیست (نه این که آن را به یک ذره را با کدام تیم بهتر خواهد بود در این فصل). آن است که همیشه یک زمان بد برای تالار گفتمان کلاسیک حتی یک ققنوس-منطقه یک ؟

دلار در لیکرز (9:30 p. m., ESPN)

شما چه می دانید ؟ تیم Giannis و تیم LeBron پشت در کسب و کار. به عنوان بزرگ به عنوان همه ستاره بازی در شیکاگو بود — و آن را خاموش نمودار در سه ماهه چهارم — آن را ندارد هر چیزی واقعی-مقابله NBA نهایی پیش نمایش.

شنبه 7

کانزاس در Texas Tech (1 p. m., ESPN)

یک آزمون در آوببکک در برابر تکه تکه تیم ملی با بسیاری از بخش های سمت چپ بیش از 2019 چهار نهایی خواهد بود شدید اما این Jayhawks کامل ترین تیم در کشور است. Uh-oh در حال حاضر ما رفته و علامت تمام ایلینوی طرفداران که در ادامه به برگزاری کینه علیه لایحه خود را. با عرض پوزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>