هزاران کانادایی ها هنوز تجربه تبدیل درمانی با وجود ممنوعیت: گزارش

Category: ونکورسان Comments: No comments

تبدیل درمان نمی دور با توجه به رابطه جنسی در حال حاضر نظرسنجی

تبدیل درمانی عمل مضر که هدف آن یک فرد را تغییر گرایش جنسی و یا هویت جنسی است تا در میان مردان در کانادا با توجه به یک نظر سنجی با وجود بسیاری از دولت ها در حال حرکت به ممنوعیت آن. برایان MITCHELL / گتی ایماژ

هزاران نفر از کانادا مردان در ادامه به تجربه تبدیل درمانی در کانادا با وجود تلاش های سطوح مختلف دولت به ممنوعیت عمل با توجه به بررسی سلامت مردان.

تبدیل درمانی, همچنین شناخته شده به عنوان آب درمانی با هدف یک فرد را تغییر گرایش جنسی به جنس مخالف و یا هویت جنسیتی به cisgender. این به طور معمول شامل بحث درمان, دارو و گاهی شوک الکتریکی درمان است.

این فیلم در حال حاضر نظرسنجی که امروز منتشر شده توسط جامعه بر اساس تحقیقات مرکز بررسی یافته های حاصل از بیش از 7,200 اقلیت جنسی مردان (گی, دوجنسي, ترانس, دو-روح و عجیب و غریب و یا GBT2Q) از نوامبر. 1 Jan. 18.

این نشان می دهد که هشت درصد از کانادا GBT2Q مردان (و یا برآورد 47,000 مردان) را تجربه کرده اند تبدیل درمانی در کانادا در مقایسه با چهار درصد در آخرین نظرسنجی هشت سال پیش. بسیاری از کسانی که گزارش قرار گرفتن در معرض شد و در سن 15 تا 19 و پس از آن در سن 20 تا 29.

این بررسی در سال 2011-2012 در مورد خواسته یک شکل خاص از تبدیل درمانی در حالی که آخرین نظرسنجی نگاه طیف وسیع تری است که می تواند توضیح دهد افزایش می دهد.

طولانی در حال اجرا بررسی بر سلامت مردان و شامل تعدادی از زنان اقلیت شده اند که در معرض تبدیل درمانی است.

چندین B. C. محققان کمک به مطالعه ملی از جمله تراویس Salway در دانشگاه سیمون فریزر و B. C. مرکز کنترل بیماری میله شوالیه با B. C. مرکز در استفاده از مواد مخدر و ناتان Lachowsky در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی در دانشگاه ویکتوریا.

در حالی که چندین استان را ممنوع تمرین در مراقبت های بهداشتی سیستم Salway گفت: او تعجب نیست تبدیل درمانی است که هنوز هم اتفاق می افتد با توجه به این که این اتفاق می افتد در خارج از مطبها.

“چون, گی, هاردکور, دوجنسي مردم در حال بیرون آمدن در سنین بسیار جوان هستند بیشتر قابل رویت به مردم در اطراف آنها را بیش از هر نسل دیگر” گفت: Salway.

“به طوری که فراهم می کند فرصت های بیشتر برای مردم می شود توصیه می شود برای رفتن به تبدیل درمان و یا کمک و یا حتی مجبور به رفتن.”

قرار گرفتن در معرض تبدیل درمانی بود در بالاترین سرزمین در 28 درصد و به دنبال آن, Manitoba (26 درصد), Newfoundland and Labrador (24 درصد) و B. C. (23 درصد است.)

Salway گفت: تبدیل درمانی تغییر کرده است به طوری که مردم کمتر به احتمال زیاد در معرض شوک الکتریکی آنها به احتمال زیاد با نزدیک شدن توسط کسی که توصیه رفتاری مربیگری.

“این درست است که بسیاری از مردم در معرض تبدیل درمانی مذهبی, تنظیمات, اما در دیتا مردم گزارش بازدید بدون مجوز مشاوران اردوگاه وجود دارد و حتی در برخی از موارد که در آن مردم رفته اند به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

تبدیل درمانی می افتد به گسترده تر طبقه بندی شناخته شده به عنوان SOGIECE — گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا جنسیتی بیان تلاش های تغییر.

در این گزارش تاکید شده است که 20 درصد از اقلیت جنسی مردان گزارش داشتن قرار گرفتن در معرض نوعی از SOGIECE.

در حالی که تبدیل درمان با اشاره به سازماندهی پایدار تلاش SOGIECE شامل هر جهت و یا مشاوره که عمدا تاخیر و یا خود مانع پذیرش از کسی هویت جنسیتی یا گرایش های جنسی.

بسیاری از مردم در معرض SOGIECE تجربه بیماری از جمله افسردگی و اضطراب و انزوای اجتماعی و تاخیر در آمدن به گفته محققان. آنها همچنین دریافتند که کانادا جوانان هستند در معرض خطر بالاتر از مردان مسن تر به تجربه SOGIECE.

تحقیقات نشان داده است که یک سوم از تبدیل درمانی بازماندگان تلاش خواهد کرد تا زندگی خود را دارند گفت: Salway.

“این پاسخ گفت هویت شما معتبر نیست شما نه می خواستم و شما نمی خواهد موفق شود. اگر ما به گوش کسانی که پیام های ما کمك آنها و ما شروع به احساس شرم و که منجر به احساسات خودکشی.”

او گفت: فدرال ممنوعیت عمل است که باید اما نیز وجود دارد که منابع موجود در جامعه است که نیاز به حمایت برای کاهش نرخ تبدیل درمانی از جمله تجاوز گروه در مدارس و P-FLAG.

عمل ممنوع شده است در ونکوور و در B. C., آن است که به طور عمده انجام شده توسط سازمان های مذهبی.

این موضوع در کانون توجه در انتخابات فدرال در پاییز پس از هدر لئونگ که در حال اجرا بود به عنوان نامزد حزب محافظه کار در برنابی شمالی-سیمور داشت ترویج تبدیل درمانی برای کمک به مردم برای فرار از آنچه که او نام خود را “انحرافی, همجنسگرا شیوه زندگی است.”

در B. C. دولت هرگز از بودجه و یا مجاز به عمل تبدیل درمان و بهداشت حرفه ای اقدام به لایحه عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی برای هر یک از خدمات تحت پوشش درمانی تبدیل خواهد تشکیل تقلب با توجه به وزارت بهداشت ،

وزیر بهداشت آدریان دیکس نوشته شده به دولت فدرال برای قرار دادن یک ممنوعیت تبدیل درمانی در این قانون خواستار آن “چیزی بیش از جهل و تعصب مبدل به عنوان یک درمان پزشکی.”

وزارت موقعیت است که اقدام به درمان و یا تغییر یک فرد هویت جنسی غیر اخلاقی است و نه پشتیبانی و یا بر اساس کارشناسی علوم.

B. C. انجمن روانپزشکی توصیف کرده است تبدیل درمانی به عنوان یک “سوء عمل” در حالی که Canadian Mental Health Association B. C. مخالف است و آن را “نقض حقوق بشر است که می تواند بسیار مضر به گیرنده سلامت روان.”

Nova Scotia, Manitoba و انتاریو در حال حاضر قانون محدود است که تبدیل درمانی در سیستم مراقبت های بهداشتی اما اغلب این عمل اتفاق می افتد در خارج از ادارات پزشک.

[email protected]

-با یک فایل از راب شاو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>