سه بریتانیا ادغام مشتری و بازاریابی CMO نقش بازنشسته با شادی Halliwell

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

سه بریتانیا به ادغام آن با مشتری و بازاریابی تیم در یک فراگیر تغییر است که به بازی می آید پس از خروج از اجرایی دیو Dyson و بازنشستگی از افسر ارشد بازاریابی نقش با شادی Halliwell قریب الوقوع خروج.

این بازسازی سه می گوید, می آید بنابراین می توان آن را “حداکثر رساندن” 5G فرصت و به طور کامل اهرم ما سرمایه گذاری در آن و شبکه. با آوردن مشتری و بازاریابی تحت یک تابع آمدن به خط با سه مدل بین المللی است.

به عنوان یک نتیجه از مارس ایلین کری رئیس تجاری افسر از سه ایرلند می پیوندد بریتانیا عملیات به عنوان فرمانده تجاری افسر منجر به ترکیب مشتری و بازاریابی تیم است.

دیو Dyson به زودی به ترک ارشد از سه بریتانیا گفت: “پس از شادی پیوست ما در سال 2017, او ساخته شده است که تاثیر بسیار زیادی بر روی ما نام تجاری پیشرو ما موفق ‘#PhonesAreGood’ تبلیغات انتخاباتی و کمک به ما برای ایجاد مشارکت با نام خانواده مانند easyJet و اسنپ چت. اخیرا شادی led امضای جدید هیجان انگیز ما را حمایت مقابله با Chelsea FC و ما 5G کمپین که برجسته ما پیشرو 5G طیف برگزاری – ‘اگر آن را سه آن واقعی نیست 5G’ – و به نمایش ما فوق العاده سریع قابلیت از طریق همهجانبه مخاطبان تجربه در هفته مد لندن.

“از طرف من می خواهم برای تشکر از شادی برای سهم عظیم او ساخته شده است و ما برای او آرزوی بهترین ها را برای آینده است.”

خروج CMO Halliwell گفت: این یک “امتیاز” به کار در و او “افتخار از این حرکت مثبت و حس سرگرم کننده” او را کمک کرد به نام تجاری.

“سه همواره پیشگام در صنعت ارتباطات از راه دور و من مطمئن هستم که آن پررنگ رویکرد بازاریابی و مشتری تعامل ادامه خواهد داد به رشد از قدرت به قدرت در سال های پیش رو است.”

یکی از Halliwell نهایی شغل راه اندازی آن 5G نام تجاری مبارزات انتخاباتی او باقی خواهد ماند برای سه ماه برای دیدن مبارزات انتخاباتی به نتیجه آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>