آسمان رو به جلو Gabby ویلیامز گفت که او که قرار بود به آن را انجام دهد.

اما در دوشنبه 7 بودن قرنطینه در فرانسه به تنهایی با گربه او ترک خورده.

“من در واقع فقط دانلود Infinite” ویلیامز گفت: با یک اشاره جزئی از شرم در صدای او.

ویلیامز در تلاش بود به نگه کردن از دانلود Infinite های مرسوم برنامه اشتراک گذاری ویدیو به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است چرا که آن را به یاد او از بین رفته برنامه تاک.

“من بزرگترین تاک فن” ویلیامز گفت. “و من به یاد داشته باشید من می خواهم به صرف مانند چهار ساعت در روز به تماشای تاک — مانند من می تواند یک مکالمه در فقط انگور — و بنابراین من می دانستم که من دوست دارم Infinite. من نمی آن را دانلود کنید چون من گفتم که ” من هیچ چیز را دریافت کنید انجام می شود برای بقیه زندگی من اگر من دانلود Infinite.’ “

اما چه بهتر از زمان حرکت ساعت به دور از در حال حاضر ؟

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به سرعت در حال افزایش در سراسر جهان آسمان بازیکنان را تبدیل به رسانه های اجتماعی, FaceTime و در خانه تمرین برای حفظ خود دغدغه برای آینده قابل پیش بینی.

کورتنی Vandersloot و Allie Quigley که به شیکاگو بازگشت و در هفته گذشته از روسیه پس از Euroleague فصل متوقف شد به طور نامحدود خود را صرف هفته اول در دیرفیلد صفحه اصلی به جای تمیز کردن عمیق و نواز با دوستان در FaceTime.

“این خیلی عجیب و غریب برای ما چون هر بار که ما دوباره از خارج از کشور آن را مانند ما به معنای واقعی کلمه شاید پنج روز شاید” Vandersloot گفت. “ما در حال پس رفتن. پس از آن بود به طوری که حقیقی برای ما به آمده به عقب در اینجا و درست مانند چیزی جز زمان.

“ما در حال لذت بردن از آن در حال حاضر. بدیهی است که ما فوق العاده bummed فصل ما لغو شد و ما به نوعی اضطراب در مورد فصل آینده, اما ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای فقط امکان استفاده از این زمان است که ما خاموش کردم.”

در ضمن جدید گارد سیدنی Colson که صرف offseason در هوستون امیدوار است به استفاده از وقت اضافی برای خواندن یک کتاب در حالی که به جلو شایانی پارکر کاوش در سمت خلاق تلاش دست خود را در عکاسی و موسیقی است.

ویلیامز در یک وضعیت منحصر به فرد هر چند در مقایسه با بقیه هم تیمی های او. پس از پارکر چپ فرانسه اواخر روز چهارشنبه ویلیامز تنها آسمان بازیکن است که تصمیم به ماندن در خارج از کشور در طول این بیماری همه گیر.

“به صداقت هر کس به من گفتن سعی کنید به آمده به عقب, اما من احساس می کنم همه چیز در حال رفتن به گرفتن بهتر در فرانسه قبل از آنها بهتر در ایالات متحده گفت:” ویلیامز که مطمئن نیست که او را بازگشت. “من فقط بازی را از گوش. من قصد ندارم به عجله بازگشت به ایالات متحده برای فقط در قرنطینه می شود و دوباره.”

Quarantining در فرانسه بود که بد نیست در آغاز ویلیامز گفت. Lattes همسایه شهرستان به مونپلیه, یک شهر ساحلی زیبا در حال اجرا مسیرهای.

اما quarantining قوانین باید سختگیرانه تر به این کشور رفته است در نزدیکی مستند.

در حال حاضر ویلیامز گفت: او قرار نیست به ترک خانه خود را برای هر چیزی به جز نیازهای ضروری مانند مواد غذایی و دارو. اگر او را ترک آپارتمان خود او گفت: او را به خود آورد گذرنامه و یک کاغذ که آدرس خود را به مردم نشان می دهد که چرا او خارج است.

“این واقعا دشوار نیست که دیدن انسان های دیگر” ویلیامز گفت. “حتی وقتی که من رفتن به فروشگاه آن را مانند شهر ارواح.”

و ویلیامز معتقد است که وضعیت در ایالات متحده آمریکا است که عنوان مشابه جهت به فرانسه.

“ما گفت: همان چیزی که در اینجا در فرانسه, ‘Oh, آنها در حال رفتن به قرنطینه ما مانند آنها در ایتالیا,’ ” ویلیامز گفت. “و من فکر می کنم در دولت, مردم نوع و گفت که در حال حاضر. بنابراین هر کس فکر می کند که آنها در حال تهدید و آن را بسیار بدتر است. چرا که هر کس در ایالات متحده فکر می کند آنها quarantining اما می توانید آن را خیلی سخت تر و خیلی بیشتر محدود است.”

بخشی از دلیل ویلیامز تصمیم به بازی در فرانسه در وهله اول است زیرا او می دانست که او می تواند مراقبت از. ویلیامز انتظار برای دریافت پرداخت کامل برای او قرارداد و اگر چک شد برای جلوگیری از آمدن او گفت: او قادر خواهد بود تا فایل برای بیکاری در فرانسه. او نیز نمی باید برای پرداخت اجاره و یا قبوض آب و برق. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به حالت تعلیق در پرداخت آن به طور نامحدود.

“مالیات سنگین هستند اما آن را برای چیزهایی مانند این که” او گفت:.

اگر یک پوشش نقره ای در وضعیت ویلیامز گفت: آن را که او می تواند با استفاده از این شکستن از بسکتبال به جوانی خودش را برای آینده WNBA فصل است که هنوز برنامه ریزی برای شروع ممکن است 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de