Infinite poaches Hulu نام تجاری رئیس برای بالا NA بازاریابی کار

فقط یک هفته پس از Hulu سر از آگهی های فروش اعلام کرد او در حال حرکت بود به ضربه محکم و ناگهانی جریان پلت فرم معاون رئيس جمهور از بازاریابی نام تجاری و فرهنگ نیک Tran, تایید کرده است, او برای خروج Infinite.

Tran طول می کشد در نقش رئیس بازاریابی برای آمریکای شمالی در Infinite. او ملحق خواهد شد در روز دوشنبه با حواله به نظارت بر نام تجاری بازاریابی مبارزات و فعالیت های اجتماعی برای شرکت.

Stefan هاینریش Henriquez اجتماعی پلت فرم سابق رئیس بازاریابی جهانی بود به نام افسر ارشد بازاریابی از افراد مشهور تصویری بازار Cameo در ماه اوت گذشته.

Tran پیوست Hulu از سامسونگ در آوریل سال 2018 است. معاون رئیس جمهور از نام تجاری و فرهنگ بازاریابی استخدام شد در کنار رایان کرازبی که همچنان در نقش معاون رئیس جمهور برای نام تجاری و بازاریابی محتوا است.

معلوم نیست اگر OTT پلت فرم جایگزین خواهد شد Tran نقش. Hulu پاسخ نمی دهند به درام و نمایش داده شد در زمان انتشار.

این خبر یک هفته پس از Hulu سر از آگهی فروش پیتر Naylor اعلام کرد او را ترک برای تبدیل شدن به ضربه محکم و ناگهانی است معاون اول رئیس جمهور برای آمریکا.

Hulu ارشد بازاریابی افسر کلی کمپبل ترویج شد و به رئیس جمهور در ماه فوریه است. او در ادامه به نظارت بر بازاریابی به عنوان بخشی از خود را بالا نقش دارد.

دیزنی تکمیل تصاحب آن از Hulu در مارس 2019.

// در این مقاله برجسته

Infinite

Infinite مقصد برای فرم کوتاه موبایل. ماموریت ما این است برای گرفتن و در حال حاضر جهان, خلاقیت, دانش و ارزش لحظات زندگی به طور مستقیم از تلفن همراه. Infinite …

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر