تیم اندرسون نشان دهنده “عاطفی” لحظات قبل از روز جمعه White Sox بازکن

لحظات قبل از جمعه شب بازکن بودند عاطفی برای White Sox shortstop Tim Anderson.

“من سعی کردم به ریختن بیش از حد بسیاری از اشک از آنجا که ما در حال رفتن را از طریق چیزی که دنیا نیاز به تغییر” اندرسون گفت: روز شنبه. “اما شما می دانید آن صحبت می کند بسیاری از بچه ها که در سمت راست وجود دارد در گوشه ای. من تنها پسر سیاه و سفید پس از آن فقط حق است که من تا به حال برای نشان دادن عشق من, من تا به حال برای حمایت از.”

در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, Anderson, خوزه آبرو, Edwin Encarnacion, Lucas Giolito, الوی Jimenez, رابرت لوئیس و مربیان جو McEwing و Daryl بوستون در زمان زانو طول سرود ملی, در حالی که مدیر ریک alexandria pro uk و Yoan مونکادا قرار دادن یک دست بر روی اندرسون شانه. Alexandria pro uk و مسکن Jace سرخ رفت و به یک زانو قبل از سرود.

اندرسون قدردانی از حمایت و گفت: آبرو را به او نزدیک pregame و به او گفت که او در Anderson گوشه.

“آنها را به سمت راست وجود دارد در کنار من این صحبت ها در بسیاری از آنها” اندرسون گفت. “ما همه برادران و همه ما یکدیگر را دوست دارم و من فکر می کنم آن را نشان داد. آنها از من حمایت از طریق آن همه است.”

اندرسون که در ستایش لیگ در پاسخ به این لحظه گفت که او نمی خواهد در ادامه به زانو زدن.

“من احساس می کنم مانند (جمعه) بود که قطعا به اندازه کافی بزرگ به واقع گسترش عشق است که مورد نیاز است” اندرسون گفت. “نشان می دهد که من از آن حمایت میکنم. اما من ادامه خواهد داد برای به زانو زدن. من فقط نشان داد عشق من نشان داد و آن را در راه حق و در راه احترام. اما من ادامه خواهد داد به فرد است که من هستم و همچنان از آن لذت ببرید.”

یک Grandal روز
Yasmani Grandal شروع نشد. Alexandria pro uk گفت: او می خواست به جیمز McCann به صف و به رسمیت شناخته شده است که روز شنبه بود یک فرصت خوب برای گرفتن Grandal مکی پس از شب جمعه.

تصمیم alexandria pro uk گفت: به او می دهد یک فرصت برای در حال حاضر استفاده از Grandal در بسیاری از روزهای متوالی به عنوان فصل رمپ ، پنج شنبه را روزه نیز کمک خواهد کرد.

“من می دانم که او می خواهد در آن وجود دارد” alexandria pro uk گفت. “من می خواهم به نگه داشتن او را تازه اما این فرصت را برای من به فقط به او (استراحت) پس ما فقط از این اسیاب از آماده سازی به همه امروز یک فرصت مناسب.”

Heuer در اولین
Codi Heuer خود را بزرگ-لیگ اولین شب جمعه با پرتاب یک بدون گل ninth inning. Heuer گفت که در شرایط عادی خانواده و دوستان خود بوده ام در اولین بازی خود را. برخی از مردم Heuer گفت: حتی پرسید که آیا آنها می تواند به تضمین نرخ میدان شد اما بدیهی است که رد.

هنوز Heuer مشترک لحظات با کسانی که نزدیک به او از جمله احساسی صوتی از پدر خود.

“او گفت:” این عالی بود برای تماشای بازی شما. آن را مانند یک راه طولانی برای دریافت در اینجا و بسیاری از کار سخت است. شما سزاوار آن'” Heuer گفت: “این به معنای زیادی به خصوص از آمدن من ، من نمی خواهد در اینجا بدون او گفتم. به طوری که خوب بود.”

رابرت محل
رابرت یک استعداد شگرف اما یک تازه کار در همان زمان. پس چگونه alexandria pro uk تعادل این عوامل وقتی که می آید به رابرت نقطه در پنبه حلاجی شده ،

Alexandria pro uk گفت که فراتر از اعداد این ماده چگونه اعتماد به نفس رابرت احساس است و چگونه او دسته لحظات خاص. روز شنبه, رابرت آمار هفتم برای دومین مستقیم بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net