زمان برای خریداران شروع به بازنگری خود فهرستی از ساخت و ساز

این که آیا آن را برای 30 روز یا سه ماه در برخی از نقطه در کسب و کار از بسکتبال را به رزومه برای خریداران.

و در حالی که این زمان در مقابل دفتر نیست به طور کامل درک قهرمانی فهرستی از ساخت و ساز پایه فن امیدوار است که انتظار جدید-نگاه به جلو خواهد شد.

به همین دلیل خریداران باید به طور جدی در به دنبال حرکت Lauri Markkanen یا ژاک LaVine این offseason در صورتی که به معنی گرفتن یک ورزشکار با استعداد بال در بازگشت.

این اشتباه توسط مدیر کل گر فورمن و در برخی از راه, معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملیات جان Paxson شده است بسیاری از. اما یکی از فلسفه است که آنها هنوز هم آغوش است که ساخت یک عنوان رقیب تیم با نخبگان backcourt تفکر عقب مانده باقی مانده است.

فقط نگاهی به قهرمانی تیم پس از مایکل جردن.

تنها در سال 2004 دیترویت پیستونز با Chauncey Billups و 2007 اسپرز با تونی پارکر دیدم نگهبانان نقطه برنده MVP فینال غنائم در حالی که کوبه برایانت (2009, 2010) و Dwyane Wade (2006) شده اند تنها تیراندازی پاسداران به برنده جایزه.

بیش از حد قدیمی مدرسه از “مدرن بسکتبال” راه تفکر است.

خوب سریع به جلو به فقط پنج سال گذشته – مسلما یک بازه زمانی است که نشان دهنده بزرگترین تغییر بازی ساخته شده است از یک فلسفه نبوده است.

هشت فینال MVPs? Kawhi Leonard دو بار کوین دورنت دو بار LeBron James سه بار و پس از آن یکی که واقعا داستان از چه گاو شده اند, گم, 2015 Finals MVP Andre Iguodala.

به عنوان بزرگ به عنوان نگهبانان Stephen Curry و کلی تامپسون شده اند و هیچ تیم های NBA از جمله گاو می تواند تکراری چلپ چلوپ برادران – بیایید نکنید که تاریخ خود را.

رزمندگان در نهایت موفق به کسب یک عنوان در ’15 به دلیل Iguodala قادر به نخبگان جناح مدافع در کاهش جیمز و همچنین قرار دادن برخی از کاه تهاجمی بازی. کاری و تامپسون نیست انجام می شود اما به دنبال نه تنها تکرار سال بعد از آن تاریخ در 73-برنده فصل است.

آن را هرگز اتفاق افتاده است به عنوان جیمز دوباره گرفت و آهن تاج و تخت به طور کامل تغییر NBA چشم انداز است که تابستان.

دانستن آنها نیاز دوم-baddest بال بر روی این سیاره به مبارزه با جیمز دورانت نجات کاری-تامپسون میراث با پیوستن به رزمندگان.

دو عنوان بعد برای گلدن استیت – هر یک بیش از جیمز – و پس از آن که به پایان رسید رزمندگان اجرا میشه ؟ صدمات و دیگر نخبگان بال در لئونارد که به تنهایی ساخته شده هر بازی بزرگ مورد نیاز در سراسر تورنتو را غیر محتمل بازی کردن را اجرا کنید.

در ضمن از طریق بیش از حد بسیاری از کسانی که قهرمانی را اجرا می کند توسط جیمز, فورمن و Paxson گیر شد در این ایده است که نقطه Derrick Rose گارد می تواند پاسخ خود را. به دلیل افزایش آسیب تاریخچه آنها تا به حال تنها یک شات واقعی در آن در طول فصل 2010-11 و چگونه به پایان رسید که به خوبی مستند شده است.

در سه ماهه چهارم از بازی برابر میامی 6-9 James خواهد کرد از این 6-2 افزایش یافت. بانک بزرگ را کوچک بانک.

تا آنجا که خریداران احساس صدمات مانع آنها از برنده شدن عنوان این واقعیت بود که آنها هرگز توسط جیمز و گرما. به عنوان بزرگ به عنوان گل رز بود و او یک نقطه گارد و او را “پادشاه”.

که ما به ارمغان می آورد در حال حاضر که لیگ تعطیل است توسط coronavirus و گاو گیر در دام چگونه به رفع این بازسازی است.

Markkanen ناراضی است با او چگونه بوده است استفاده می شود و ساختار فعلی این سازمان در حالی که LaVine یک گلزن با استعداد است که به ظاهر خود رسیده سقف. آنها نشان داده اند هیچ نشانه ای از بودن قادر به موفقیت همزیستی اجازه دهید به تنهایی رشد.

رایگان عوامل نیست که راه رفتن را از طریق درب ها پس از حرکت یکی است.

وجود دارد به یک راه جدید فکر کردن در حمایت مرکز. راه قدیمی نیست لزوما شکسته, آن را فقط هرگز رفتن به محل کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de