به خوانندگان ما: یک بیانیه مشترک از سان تایمز و سان تایمز صنفی

پس از هشت ماه در چانه زنی جدول شیکاگو سان تایمز و اتحادیه به نمایندگی از آن روزنامه نگاران توافق کرده اند که برای سه سال تمدید اتاق خبر این توافق دسته جمعی. قرارداد تصویب شد به اتفاق آرا توسط Sun-Times اعضای صنف در دو روز رای گیری در هفته گذشته.

قرارداد را بهبود می بخشد پرداخت در تمام دسته های شغلی می افزاید: طرح هدف قرار دادن متنوع تر و عادلانه اتاق خبر باز می شود یک راه برای بهبود مراقبت های بهداشتی پرداخت می شود اجازه می دهد تا حرفه ای توسعه روز برای هر صنفی عضو و برقرار است که برخی از کارمندان در اتاق خبر را تجزیه و تحلیل بخش خواهد بود به نمایندگی از این اتحادیه است.

توسط Sept. 1, 2021, هر Sun-Times صنفی عضو خواهد دریافت تجمعی 5.6% پرداخت افزایش بالغ به طور متوسط افزایش دلار 3,375. افزایش خواهد برنامه: 1% عطف به ماسبق به سپتامبر. 1, 2019; 2% موثر در این ماه; یکی دیگر از 2% موثر سپتامبر سال 2020 و 1.5% موثر سپتامبر 2021. با سقوط 2021 یک خبرنگار با پنج سال یا بیشتر تجربه در صنعت خواهد شد که درآمد سالانه حداقل حقوق و دستمزد $69,783. این یک بهبود گسترده برای خورشید بار نگاران دیده می شود تنها یک تنها 2 درصد افزایش در دهه گذشته است.

“این توافق نشان دهنده یک گام رو به جلو برای خورشید بار و سخت کوش روزنامه نگاران را که روزنامه ما یک صدای قوی در این شهرستان گفت: نادر عیسی co-صندلی خورشید-زمان صنفی. “ما خوش بینانه در مورد آنچه در پیش روست مقاله و ما به دنبال به جلو به ادامه کار ما با خورشید بار مدیریت به ساخت یک روشن و آینده ای پایدار. ما به خصوص افتخار ما مقررات است که تقویت راه ما رویکرد, استخدام, استخدام و حفظ زنان و روزنامه نگاران از رنگ است.”

تحت توافق خورشید-زمان در حال تبدیل شدن به اولین اخبار سازمان در منطقه شیکاگو — و شاید در کشور — بتواند در زمان واقعی بر روی وب سایت خود را نژادی و جنسیتی تفکیک هر اتاق خبر بخش. که اطلاعات را می توان در اینجا یافت نشد.

آفتاب-بار و صنفی نیز مشغول به کار با هم در یک طرح است که اطمینان حاصل شود که حداقل یک زن و یا عضو یک به طور سنتی کمتر از جمله سیاه, لاتین, گروهی بومی و جامعه روزنامه نگاران مصاحبه شده است برای newsroom فرصت های شغلی. آفتاب-بار و صنفی نیز در حال ایجاد یک کمیته مشترک برای شناسایی و جذب واجد شرایط روزنامه نگاران از گروه کمتر.

“من خوشحالم که ما قادر به کار با انجمن صنفی برای ایجاد یک چارچوب برای رشد در آینده از سان تایمز به ویژه در نور از نقش حیاتی که روزنامه منطقه ای ایفا کرده اند — و باید همچنان به بازی در اطلاع رسانی به شهروندان و برگزاری قدرت پاسخگو” Editor-in-Chief کریس Fusco گفت. “من به ویژه سپاسگزار به روزنامه ما مالکیت برای شناخت کیفیت و روزنامه نگاران ما در اتاق خبر و روزنامه نگاری با کیفیت تولید می کنند. خورشید-زمان است که هیچ وسیله ایمنی به روزنامه صنعت headwinds اما این توافق رأی اعتماد به نفس که ما می تواند به غلبه بر آنها را با هم برای همیشه از شهر ما و منطقه است.”

دیگر قرارداد نکات برجسته عبارتند از:

• در مراقبت های بهداشتی این توافق ارائه می دهد یک راه جدید companywide طرح است که می تواند اعضای اضافی و پس انداز و پوشش بهتر. آفتاب-بار صنفی است که ثبت نام در بیمه جداگانه طرح از یکی از این شرکت ارائه می دهد بقیه از کارکنان آن را رای دائم مراقبت های بهداشتی تصمیم در پایان ممکن است.

• این تفاهمنامه قبلی حمایت که نوار این شرکت از برون سپاری کار به منظور اخراج اعضای صنف. علاوه بر این بهتر است قطع بسته خواهد شد در حال حاضر ممکن است برای سان تایمز’ طولانی ترین خدمت روزنامه نگاران در صورت اخراج.

• طرفین توافق کردند که به یک 50/50 تقسیم سان تایمز’ دستیار مترو ویرایشگر مواضع و تاسیس شده است که آن را تجزیه و تحلیل جدید گروه شامل اعضای صنف به عنوان اتاق خبر رشد می کند به قرن 21 است.

“به عنوان مورد در هر گونه مذاکره و نه طرف همه چیز در آن به دنبال” گفت: باب Mazzoni, co-صندلی خورشید-زمان صنفی. “اما یک حس خوب ایمان و همکاری و سازش ما را از طریق برخی از مسائل سخت. ما مشتاقانه منتظر به کار با این مدیریت در طول مدت این قرارداد و فراتر از آن.”

اتحادیه متعلق به شیکاگو اخبار صنفی محلی اخبار صنفی-ارتباط کارگران در آمریکا است.

اعضای Chicago Sun-Times صنفی چانه زنی کمیته عبارتند از: Craig Rosenbaum, مدیر اجرایی, از شیکاگو اخبار انجمن; باب Mazzoni, Co-صندلی و ورزشی ویرایشگر کپی; نادر عیسی Co-صندلی و خبرنگار آموزش و پرورش; لورن فیتزپاتریک ناظران خبرنگار; Rachel Hinton, Cook County خبرنگار; تام Schuba ماری جوانا خبرنگار. شرکت تیم مذاکره کننده به رهبری روابط کار معاونت تد Rilea وکیل جان Rosenblatt و سردبیر کریس Fusco.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im