امروز دفتر: Ebiquity را دبی موریسون در رویایی خود به اندازه کافی دوون تنظیم

با تشکر از همه گیر جهانی کار در حال تغییر است – و به نظر می رسد بسیار متفاوت بسته به جایی که شما بر اساس. در درام جدید سری, امروز, دفتر, ما بپرسید آگهی زمین برای به اشتراک گذاشتن آنچه که این روال عادی مانند نگاه. این هفته Ebquity را مدیر عامل مشارکت جهانی دبی موریسون مذاکرات ما از طریق او رویایی دوون تنظیم و به ما گفتن آنچه که او نتواند در مورد دفتر و توضیح داد که چگونه او را تبدیل به سبز انگشتی در مستند.

من احساس می کنم بسیار خوش شانس به کار در دفتر من بیرون از من دوان خانه است که بصورتی پایدار و محکم در چوب, پایین, پایان دو مایل تک آهنگ لین در قلب یک منطقه از زیبایی طبیعی فوق العاده. من در اینجا از اواسط ماه مارس, یک هفته قبل از دولت بریتانیا رسما ما را در مستند.

من در واقع یک کهنه کار از خانه هواخواه برای اکثریت قریب به اتفاق زندگی حرفه ای من کار داشتن سه روز در هفته از خانه, بنابراین من به طور کامل عملکرد دفتر در حال حاضر در محل.

من بعد شروع می شود خیلی زود وقتی که من اجازه دهید من مرغ از قفس آنها را باز کنید تا من گلخانه ای, آب, من, سبزی, آتش تا لپ تاپ من در رفتن شتاب صبحانه و بازگشت به میز من آن را بخورم در حالی که مرتب سازی از طریق ایمیل چک کردن خاطرات من و prioritising روز من.

من استفاده می شود به بسته بندی در بسیاری از فعالیت های من کوتاه هفته. من شروع به کار در حال حاضر در 7.30 کنید و سعی کنید به پایان برساند تا 5 بعد از ظهر. من خودم را یک ناهار و اگر آب و هوا خوب است من خارج بشین. در غیر این صورت من فقط نشستن در زوم تماس و در جلسات و کار پشت به پشت.

این دیدگاه از دفتر من با فصل تغییر, اما در حال حاضر من می بینم نورد زمینه درختان و آسمان آبی, باغ و گل و پروانه ها و پرندگان. گاهی اوقات بسته به من کشاورز همسایه, من همچنین می توانید گاو و گوسفند. این هرگز یک شوک به دیدن جوجه و گربه راه رفتن زیر پنجره من.

یکی از چالش من با راه اندازی این است که من به اندازه کافی ورزش در طول ساعت کاری از من تمایل به ماندن در دفتر من در میز من سر پایین.

اینترنت نیز می تواند یک مسئله گاهی اوقات – من خیلی عمیق در قلب روستا که خانه زمین در پایان از پهنای باند خط. و از آنجا که همه چیز مجازی است در حال حاضر من تا به حال به تدبیر استراتژی های مقابله ای برای زوم و مایکروسافت تیم های بافر. و البته من از دست واقعی انسان چهره به چهره تعامل با تیم من.

یکی از چیزهایی که من از دست سرندیپیتی از گفتگو با مردم در اطراف دفتر, اما شما همیشه می توانید انتخاب کنید تا به تلفن و یا رها کردن در یک تماس تصویری اگر شما یک ایده که شما می خواهید را به گپ زدن از طریق. بنابراین همه در تمام آن شده است آسان سازگاری.

در حالی که وجود داشته است با چالش های زمانی که می آید به کار از راه دور, من قطعا از دست ندهید بی پایان وقت من صرف رفت و آمد به عقب و جلو به لندن. به نظر می رسد مانند یک زباله در حال حاضر و من نه در عجله برای بازگشت به این نوع از طبیعی است. من فکر می کنم مستند ساخته شده است که هر کس متوجه چگونه کارآمد و موثر کار از خانه می تواند. به عنوان آن را آسان می کند وجود خواهد داشت بسیاری از مردم به دنبال حالت های مختلف کار رفتن به جلو.

من مطمئن هستم که من مهاجرت خواهد شد بازگشت به کار در برخی از نقطه, اما شاید نه در همان منظم به صورت هفتگی به عنوان قبل از.

خارج از محل کار در حال رشد سبزیجات شده جدید سرگرمی و خانواده من در حال حاضر تقریبا خودکفا. اگر شما می خواهم برای دیدن من سبزی طرح نگاهی زیرچشمی نگاه کردن در من حساب IG @greenfingerslegsntoes. من باغ در اوایل درها و پس از کار. من استفاده می شود به عشق پخت و پز و من بیمار از غذا خود من در حال حاضر, بنابراین من جدید عشق بزرگ در حال رشد میوه و سبزی – و البته بودن در خارج از منزل در همه زمان ها یعنی من تهیه کرده ام بهترین بر اساس UK-قهوهای مایل به زرد تا کنون.

نگه داشتن کار و خانه جداگانه واقعی معمای. آن را بسیار سخت تر برای جدا کردن این دو که هر دو مبتنی بر خانه و من وحشتناک فقط برای نگه داشتن در کار و به طور مداوم به دنبال در ایمیل. خانواده من همیشه شکایت دارد.

من مانند قبل از این مستند و من مطمئن هستم که من می خواهم آن را فراتر از مستند اما من بهتر تعویض کردن. به خصوص اگر من در خارج در باغ.

دبی موریسون است مدیر عامل مشارکت جهانی و حوادث در Ebiquity.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im