نظر: در سراسر جهان وجود دارد و تقریبا هیچ محدودیتی برای قانونگذاران’ خلاقیت در حفاظت از مستاجرها و خریداران خانه بالقوه از افزایش قیمت.

برلین منجمد اجاره برای مدت پنج سال. Fabrizio Bensch / ایسنا

جهان پرجمعیت ترین کشورهای هند و چین اجازه نمی دهد هر غیر مقیم اتباع خارجی برای خرید املاک و مستغلات خود را.

شهر برلین فقط نقل مکان کرد برای محافظت از 1.5 میلیون مستاجر با انجماد ترین اجاره برای مدت پنج سال. هلند قطع ناگهانی رنو-victions با ساخت مطمئن شوید که 70 درصد از آپارتمان به مستاجر توافق قبل از اینکه صاحبخانه باعث بهبود.

در کانادا, این, British Columbia که مسلما دارای دقیق ترین مسکن محدودیت با 20 درصد خارجی-خریداران مالیات و حدس و گمان-و-جای خالی مالیات. اما این قبیل اقدامات جزئی نسبت به شخص قوانین ساخته شده توسط دیگر مقامات دولتی برای جلوگیری از تورم مسکن حباب و نرم اجاره شوک.

کشورهای آسیایی بسیار کمتر از کشورهای غربی به اجازه می دهد اتباع خارجی به تاثیر ارزش اموال خود را با سرمایه گذاری در زمین های خود را. و بسیاری از کشورهای اروپایی سخت کلاه در اجاره و همچنین مالی مستقیم از بالا به یو پی اس به مستاجر پرداخت بیش از 30 درصد از درآمد خود را برای مسکن.

وجود دارد به نظر می رسد هیچ محدودیتی برای قانون گذاران مسکن خلاقیت است.

بسیاری از این سیاره مطلوب شهرستانها در حال ضربه مسکن فشارهای مشابه فشردن ونکوور و تورنتو. در مواجهه با بالا رفتن سرسام آور قیمت اجاره و اغلب همراه با راکد محلی دستمزد دولت ها در سراسر طیف سیاسی تحقق آنها به نام به تدبیر طیف وسیعی از سیاست های آرام قیمت ها و گارد آسیب پذیر مستاجران.

چنین مقررات و مالیات می تواند به مقابله با عوامل رانندگی افزایش قیمت با توجه به فرانک نایت مشاوره. افزایش ارزش ناشی از نایت فرانک می گوید: با یک تیز جهانی افزایش تعداد میلیونرهای طور فزاینده ای مناسب پرواز از آسیا به غرب رکورد نرخ بهره پایین و زیر ساخت های شهری megaprojects مانند ونکوور پیشنهاد مترو به UBC.

توسعه دهندگان و اغلب نزدیک متحدان سیاسی خوش آمدید اقتصادی و رشد جمعیت و عادی ادعا می کنند تنها راه برای ایجاد بیشتر با قیمت مناسب مسکن (و افزایش سود خود را) است که به افزایش تراکم و کاهش اصطلاح نوار قرمز است. اما بسیاری از اقتصاددانان می گویند این غیر ممکن است برای ساخت یک راه به استطاعت است.

“نه counter-به طور مستقیم ساختمان خانه است و نه نسخه مناسب. قیمت خانه نمی افتد تا زمانی که جزر و مد از جریان نقدی به بازار abates. … بهترین راه برای انجام این کار از طریق سیستم مالیاتی می گوید:” ان Pettifor مدیر تحقیقات سیاست در اقتصاد کلان. بدون توقف پول funnelling به گران, مناطق Pettifor می گوید بازار خواهد شد و به سادگی آن را جذب می کند و قیمت ها را حفظ خواهد کرد در حال افزایش است.

مرتبط

به همین دلیل محدودیت های فراوان در جای دیگر در سرمایه گذاری خارجی در املاک و مستغلات. بزرگترین منابع مهاجران به کانادا — چین و هند و فیلیپین — تمام اعمال انواع ممنوعیت خریداران غیر مقیم. این بدان معناست که میلیون ها نفر از کانادایی های جدید در حال حاضر با آشنا مسکن قوانین است که از محلی حاکمیت. مشابه محدودیت در غیر مقیم مالکیت در محل هستند در اندونزی و تایلند و سنگاپور و مالزی و هنگ کنگ است.

مانند در کانادا بسیاری از استرالیا در شهرهای بزرگ نیز فوق العاده جذاب به خریداران خارجی به طور معمول از آسیا است. اما بر خلاف کانادا و استرالیا و نگه می دارد آهنگ با نیاز هر تبعه خارجی که می خواهد به خرید یک خانه به ثبت نام. و به حد کاهش آن بیشتر مقرون به صرفه مسکن سهام استرالیا innovatively محدود دریایی ساکنان به خرید تنها جدید خانه.

سیاست تغییرات بر روی بروید. در دانمارک اتباع خارجی از خارج از اروپا نمی خرید املاک و مستغلات مگر اینکه ثابت کند که آنها اقامت دائم و زندگی را تمام وقت در خانه است. حتی شهروندان اتحادیه اروپا نمی تواند خرید خانه در تابستان در دانمارک پس از ساحل. هر چند بزرگ و کشورهای اروپایی مانند فرانسه و آلمان نسبتا باز کوچک سوئیس بنا بیشتر موانع از دانمارک.

حتی در کانادا که قهرمانان نامحدود حرکت جهانی سرمایه و انسان تقریبا بیش از هر ملت دیگر لیبرال نخست وزیر جاستین ترودو در نهایت وعده داده شده در پاییز انتخابات به دنبال رهبری B. C. و تحمیل یک درصد مالیات بر ارزیابی ارزش از خانه های متعلق به افراد غیر مقیم و غیر کانادایی ها. حزب دموکراتیک ملی Jagmeet سینگ به نام ملی 15 درصد خارجی-خریداران مالیات. خواهیم دید که اگر آنها را دنبال کنید از طریق.

چه در حال انجام برای مستاجران ؟

با توجه به به طور فزاینده اغلب ظالمانه هزینه مالکیت خانه بیشتر مردم در حال حاضر اجاره در شمال امریکا ، بنابراین برخی از دولت ها در حال حرکت سخت تر برای مقابله با درآوردن.

مانند ونکوور محبوب برلین در حال رشد است و تقریبا 40,000 تازه واردان در سال است. پس از آن اجاره به طور متوسط بیش از دو برابر در یک دهه. سیاستمداران در حال رفتن دور برای محافظت از این شهر مستاجران.

برلین دولت فقط در یخ زده ترین اجاره برای مدت پنج سال در حالی که نشت آنها در حدود US$1 فوت مربع. پایتخت آلمان نیز تبدیل شده است برای اولین بار در جهان برای گفتن صاحبخانه نمی تواند هزینه اجاره بالاتر از آنچه قبلی مستاجر پرداخت می شود.

در پاسخ به توجیه ترس که برلین قوانین را بکشند هیچ انگیزه ای برای ساخت و هدف ساخته شده اجاره انبار, دولت تصمیم گرفت هر ساختمان که بالا رفت پس از سال 2014 خواهد بود معاف و اجاره در نهایت خواهد شد مجاز به افزایش به 1.3 درصد در سال است.

اسپانیا و هلند نیز در سراسر کشور اجاره-اقدامات کنترل و دربسته در محیط اجاره به نرخ تورم. و آنها به تنهایی نیست. حتی قاطعانه رایگان-شرکت ایالات متحده به پنج کشور با گسترده اجاره-مقررات اقدامات; California, New York, New Jersey, مریلند و اورگان است. برخی از شهرهای کانادا مشابه هستند.

اما آنها نه به عنوان پیشگامانه از طرف مستاجرها به عنوان یک میزبان از دیگر حوزه های قضایی است. اسپانیا دارای پنج-سال-حداقل در قرارداد اجاره برای محافظت در برابر افزایش. و هنگامی که پس از بارسلونا شروع به آب گرفتگی 20 میلیون گردشگر در سال, از دست دادن بیش از 20 ، 000 واحد اجاره به Airbnb شهرستان سیاستمداران ترک خورده. بنابراین باید بسیاری از شهرهای دیگر.

هلند نه تنها سختی را بر صاحبخانه که خم کردن اجاره به نام نوسازی شهر آمستردام پیدا کرده است یک راه برای دادن اولویت به خانواده ها برای اواسط قیمت اجاره و دولت ملی وعده به ارائه رایگان وکلا به مستاجران که نیاز به شکایت صاحبخانه.

این است که نه به ذکر است تلاش های چشمگیر رفتن به مسکن اجتماعی است. آلمان به عنوان مثال قرار می دهد 2 میلیارد دلار در سال به پروژه های مسکن. در lovely وین, اتریش 62 درصد از شهروندان در مسکن اجتماعی (در مقایسه با یک درصد در ایالات متحده).

واقعا وجود دارد هیچ کمبود ایده های تخیلی برای کمک به مردم فشار بیش از حد سخت بازار مسکن. هر ایده نیاز به مناسب متن آن. اما در اکثر موارد تنها چیزی که متوقف کردن آنها را از تبدیل شدن به واقعیت های اجتماعی و سیاسی خواهد شد.

dtodd@postmedia.com

twitter.com/douglastodd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de