تامی راه اندازی ‘ماما’ الکسا مهارت برای کاهش باردار پدر و مادر همه گیر اضطراب

WPP-متعلق به سازمان رسانه ای Mindshare و بارداری خیریه تامی پا کرده اند تا به صفحه برای کمک به کاهش اضطراب در انتظار پدر و مادر نگران در مورد عوارض بالقوه ناشی از زایمان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تامی ماما صدای مهارت خودکار ابزار در دسترس برای آمازون و گوگل را فعال کنید گوشی های هوشمند و بلندگوهای مجهز به تمام پاسخ به سوالات از نگران باردار دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گیر مستند.

طراحی شده برای ارائه اطمینان در مورد مسائل مربوط به زایمان و افسردگی والدین ترک و صبحگاهی رایگان منابع ارائه می دهد مبتنی بر شواهد واقعی پاسخ به طور کلی نمایش داده شد با مسائل جدی بودن مراجعه به بیمه خدمات درمانی.

شارلوت Ince استراتژی مدیر در Mindshare گفت: “تامی است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک منبع حیاتی معتبر ماما-تایید اطلاعات اما ما آگاه است که ما ایجاد و در عین حال بیشتر بارداری مشاوره محتوا لزوما کمک به مردم پیدا کردن پاسخ به سوال خاص است و می تواند اضافه کردن به swathes از اطلاعات آنها باعث اضطراب. ما خودمان را به چالش کشیده به معنی ارائه مشاوره ما بخشی از راه حل برای اضطراب – و نه یک عامل.”

سارا Siguine سر از بارداری, اطلاعات در تامی افزود: “تامی ماما صدای مهارت در اینجا برای کمک به پاسخ به (تقریبا) هر گونه سوال است که مردم باید در مورد بارداری و زایمان و تولد. کاربران می توانند درخواست خود را در مورد سلامت جسمی و هر گونه علائم یا عوارض آنها ممکن است تجربه.

“مهارت نیز فراهم می کند توصیه های شیوه زندگی مانند ورزش و رژیم غذایی, راهنمایی, و همچنین اطلاعات عملی در مورد موضوعاتی مانند مرخصی زایمان, تسکین درد و دست زدن صبحگاهی. تامی ماما می تواند ارائه اطمینان و تابلویی که در آن برای پیدا کردن بیشتر پشتیبانی می کند. ما در حال افتخار به کار کرده اند با Mindshare به توسعه این مهارت و ما با اعتماد به نفس آن را گسترش توانایی ما برای حمایت از زنان در چنین مهم و اغلب قریب به اتفاق فاز از زندگی خود را.”

رسم پاسخ آن از آخرین دولت و بهداشتی خدمات مشاوره, برنامه دهانه کل بارداری سفر از برنامه ریزی برای پس از زایمان مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im