2020 B. C. بالا کارفرمایان رقابت تولید شده توسط مربوط به اشتغال ناشر Mediacorp Canada Inc., انتخاب 95 برندگان از 1,100 برنامه های کاربردی.

جسمی را ‘work hard, play hard’ فلسفه و چشمگیر مزایای بسته کمک گرفتن آنها در سال 2020 بالا کارفرمایان لیست می گوید: شرکت رئیس جمهور گیلبرت Ghezesan. تصویر یک خدمه آثار tp جای زیادی واحد تهویه مطبوع یک ساختمان در مترو ونکوور. فرستاده شده / PNG

برای ونکوور جسمی تهویه مطبوع Solutions Ltd. بخشی از موفقیت خود را در استخدام کارمندان جدید است برای کمک به آنها در حل این مشکل مطرح شده توسط شهر هزینه های بالای زندگی.

“هزینه زندگی یک مسئله بزرگ” گفت: نظر رئیس جمهور گیلبرت Ghezesan در یک منطقه با کمترین هزینه مسکن در کانادا.

شرکت ماشین قبلا آئودی e-tron مدل در حال حاضر تسلا مدل 3s بخشی از راه حل ، Ghezesan در سوماتیک را مترقی پرداخت و مزایای بسته است که با هدف برای یک تیم قوی رویکرد برای عملیات خود را.


جسمی رئیس جمهور گیلبرت Ghezesan.

ارسال شده

“است که یک بار بزرگ کردن کسی که اکثر درآمد خود را خورده طریق وام و یا آنچه شما باید.”

و این رویکرد به استخدام و منابع انسانی است که برنده جسمی شناخت در B. C. بالا کارفرمایان رقابت است.

2020 B. C. بالا کارفرمایان رقابت تولید شده توسط این مربوط به اشتغال ناشر Mediacorp Canada Inc., انتخاب 95 برندگان از 1,100 تکمیل برنامه های کاربردی.

کارفرمایان در حال بررسی عوامل اعم از فیزیکی محل کار و مزایا (اعم از مالی و خانوادگی) به توسعه مهارت ها و فضای کار.

Mediacorp سردبیر ریچارد Yerema گفت سوماتیک ایستاده بود برای افزایش مزایای انعطاف پذیر مقدمات کار و سخاوتمندانه والدین را ترک کنند.

این آرایه ای موثر با توجه به اندازه آن (60 کارکنان در زمان درخواست, 72 همانطور که از نوشتن این مقاله), Yerema گفت و نه به طور سنتی یک بخش که در آن یکی را چنین ارائه شده است.

“منحصر به فرد B. C. داستان ما گمان روشنفکر مالکیت همراه با به رسمیت شناختن است که وجود دارد رقابت برای استعداد در چنین متنوع اقتصاد” Yerema گفت.

جسمی که در عمل در تجاری سرمایشی و گرمایشی و لوله کشی بخش است که به دنبال ساخت کارکنان در یک زمینه بسیار رقابتی است.

معاملات ساختمان در حال فشرده هر دو با تقاضای بالا از پروژه های بزرگ مانند B. C. آبی سایت C پروژه سد و بازنشستگی در یک سرعت در حال پیری نیروی کار گفت: Bryan یو معاون اقتصاددان مرکزی 1 اتحادیه های اعتباری.

“وجود دارد یک کمبود مهارت های است که غالب به خصوص در ارزش بالا خدمات حرفه ای” یو گفت: در یک تبادل ایمیل. “ساخت و ساز همچنان شدید است.”

Ghezesan گفت: جسمی است که خوش شانس است که آن را دریافت بسیاری از کلمه از دهان ارجاع از اعضای کارکنان خود.

“اگر ما مجبور نبود که من فکر می کنم ما می تواند در بسیاری از مشکل” Ghezesan گفت.

هنگامی که در هیئت مدیره Ghezesan گفت سوماتیک طول می کشد یک رویکرد پیچیده به توسعه استعداد از طریق فرهنگ است که تشویق کار تیمی و پیشرفت حرفه ای “در یک رویکرد پایدار.”

قدرت پردازش و مزایای جسمانی ارائه می دهد رئیس جمهور گفت: “بیشتر نوعی برای یک شرکت با تکنولوژی و یا یک شرکت نیست که در معاملات است.”

“این یک کار سخت, بازی سخت فرهنگ” Ghezesan گفت. “اما در یک بسیار مترقی راه است. این چیزی است که ما پیدا کردن افراد به دنبال دارد.”

2020 B. C. بالا کارفرمایان مسابقه شامل یک لیست طولانی از برندگان این سال با توجه به افزایش علاقه در ارزیابی که Yerema گفت: عهد به تنوع B. C. کسب و کار جامعه.

لیست دامنه از کارفرمایان کوچک مانند خزانه داری-خدمات شرکت Bellin خزانه خدمات با مسئولیت محدود. در 27 کارکنان به کارفرمایان مانند جنگل-محصولات شرکت Canfor Corp. با 4,525 کارگران است.

آن را پوشش می دهد بخش عمومی کارفرمایان مانند B. C. مشروب توزیع شاخه و بخش خصوصی شرکت در تمام صنایع از تکنولوژی برای خدمات خرده فروشی.

depenner@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im