برتر فوتبال استخدام در آوردن پول برای کالج ها و COVID-19 تهدید آن همه

کالج ها و دانشگاه ها در حال گذراندن بیش از همیشه به زمین ملت فوتبال استخدام با برخی از مدارس نیاز به افزایش خود جذب بودجه توسط بیش از 300 درصد در پنج سال گذشته است.

این بودجه می تواند فراتر از 2 میلیون دلار برای مدارس مانند دانشگاه تنسی است.

ارزشش را دارد ؟

من مطالعه اقتصاد است. تحقیقات من به تازگی نشان می دهد که چگونه به نتیجه نهایی برای صرف پول برای جذب بهترین بازیکنان می شود.

نیم میلیون دلار

مدارس که امن پنج ستاره استخدام — 30 و یا پس بازیکنان در نظر گرفته بود و در یکی از بالا-hundreth از بالا 1 ٪ از دبیرستان بازیکنان فوتبال — می تواند به افزایش درآمد کل توسط بیش از 500 ، 000 دلار برای یک دانشگاه ورزشی بخش. ترین تیم های فوتبال هرگز امن پنج ستاره استخدام. دیگران مانند دانشگاه ویرجینیا و دانشگاه ایالتی لوئیزیانا استخدام سه یا چهار نفر در هر سال است.

من تیم تحقیقاتی به این $500,000 شکل با اتصال 10 سال ارزش فوتبال استخدام اطلاعات از Rivals.com و Scout.com دو از بالا, استخدام خدمات به صورت آینده نگر, دانشکده فوتبال, بازیکنان با اطلاعات فدرال چقدر کالج را در, و صرف در دو و میدانی برنده شدن-از دست دادن سوابق فردی در مدارس و پس از فصل کاسه ظاهر.

داده ها نشان می دهد درآمد و هزینه برای هر ورزش به طور جداگانه ساخته شده است که آن را ممکن است برای تعیین چه فوتبال استخدام به اضافه فوتبال درآمد در هر دانشگاه.

مدارس مانند دانشگاه اوکلاهما دانشگاه میشیگان و نوتردام که به طور متوسط در بیش از یک دوجین چهار یا پنج ستاره استخدام هر سال را در میلیون ها دلار بیشتر درآمد در زمانی که آنها به زمین بیشتر از بالا استخدام در یک سال داده شده.

به عنوان مثال برآورد من نشان می دهد که دانشگاه کلمسون پنج ستاره استخدام که پنج تن بودند و 12 چهار ستاره استخدام — همچنین در بالا یک چهارم از 1 ٪ از همه بازیکنان — در سال 2020 استخدام در کلاس افزایش خواهد یافت مدرسه فوتبال درآمد بیش از 3 میلیون دلار و بالاتر از آن 1.8 میلیون دلار جذب بودجه.

دلیل ساده است: بالا استخدام کمک تیم برنده است.

پس از بالا استخدام ارتباط به شدت با افزایش در تعداد پیروزی های آنها کمک به تعیین نوع پست-فصل بازی کند. پنج ستاره استخدام هستند و نه عامل تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک مدرسه می شود به یک کاسه بازی علامت گذاری به عنوان برنده فصل — بزرگ-زمان برنامه را برنده سوابق هر سال بدون شکست است.

اما آنها فشار آنها را به پله بالا پس از فصل بازی — فوتبال کالج آف یا آن استاد به جام قهرمانی سری. رسیدن به سطح قهرمانی در فوتبال کالج منجر به سودآور پخش قرارداد مشارکت شرکت ها و حتی موفق تر استخدام.

تعداد بسیار کمی از مدارس به طور مداوم موفق در رقابت برای جذب برترین های فوتبال استعداد و پیروزی در بالاترین سطح است. نه فقط به عنوان مدارس را به عهده داشته اند 20 درصد از تمام بازیکنان پیش نویس به NFL در طول دو دهه گذشته تنها شش مدارس را ساخته اند آن را به کالج فوتبال حذفی مسابقات قهرمانی بازی.

تامین مالی سایر رشته های ورزشی

وجود دارد بیش از بالابر فوتبال غنائم در خطر است.

کالج فوتبال یک کلید راننده ورزشی اداره درآمد و همچنین کمک به پرداخت برای سایر برنامه های ورزشی. ورزشی ادارات در این زمینه بیش از 30 تیم اول دانشگاه یا دانشکده انجام این کار درک که کمتر از پنج تیم اول دانشگاه یا دانشکده تولید درآمد به اندازه کافی برای پوشش تمام بخش دو و میدانی را هزینه.

در واقع برخی از منتقدان استدلال می کنند که در زمان کالج, ورزشی, که از ویژگی های فهرست اسامی ساخته شده تا در درجه اول از دانشجو-ورزشکاران پرداخت برای برنامه های ورزشی که شامل اکثریت سفید دانشجو-ورزشکاران مانند چوگان سرپهن و شنا که دریافت مراتب کمتر توجه رسانه ها هستند اما بخش عمده ای از ورزشکاران در عمده دانشگاهی برنامه های ورزشی. شصت و یک درصد از ورزشکاران دانش آموز سفید هستند.

فوتبال درآمد نیز کمک می کند تا امور مالی ورزشی استخدام تلاش و امکانات رفاهی مانند دولت از هنر و امکانات. همه که پول می گیرد که طول می کشد استخدام که پول می گیرد. هر استخدام ویدئو پردیس بازدید و میزبانی غذا یک خط در مورد ورزشی بخش بودجه است.

COVID-19 پیامدهای

این امکان وجود دارد که بدون فوتبال کالج فصل در پاییز سال 2020 ساخت دو و میدانی بخش ترس بزرگ کاهش بودجه.

در حال حاضر برخی از مدارس در حال انداختن ورزشی بودند که یارانه کالج, فوتبال, درآمد, مانند مردان فوتبال و کشتی کج. کوچکتر مدارس بستگی دارد که چند $1 میلیون paydays در ماه سپتامبر از عمده برنامه ها ممکن است به سمت چپ با سوراخ خمیازه در ورزشی خود را در بودجه, تهدید تمام رشته های ورزشی.

شکی نیست که تغییرات در حال آمدن به مدل فعلی ورزشی اداره عملیات از طریق انواع مختلفی از نیروهای همگرا. COVID-19 است رها کردن گسترده کار ضرر و زیان تعطیلی کسب و کار و کاهش هزینه های مصرف کننده است که محدود کردن آنچه که طرفداران و تبلیغ می توانید خرج کردن در فوتبال.

عامل دیگر می تواند یک تغییر توسط National Collegiate Athletic Association — که حاکم کالج دو و میدانی — که می تواند اجازه می دهد تا دانش آموز ورزشکار برای دریافت پرداخت از نام خود تصویر و شباهت.

در حالی که مدارس غنی و با استعداد ممکن است همچنان به غنی تر کسانی که در مدارس بیشتر پایین استخدام سلسله مراتب را به تعجب می کنم که چگونه آنها می تواند زنده ماندن در همه.

Trevon لوگان است یک استاد اقتصاد در دانشگاه ایالتی اوهایو.

این مقاله در اصل منتشر شد در این گفتگو.

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de