تغییر آب و هوا پیری جمعیت بزرگترین چالش های پیش روی اقتصاد

در اینجا آماده در خانه شام برای 70 جمع هنر و حرفه ای Bob رنی بعد خطاب به پیمانکاران ساختمان در جمعیت “بحران” او گفت: “اضافه کردن “یکی دیگر از ونکوور, Burnaby جدید غرب و کوکیتلام.” مالکوم Parry / PNG

کریستال BALLING: مسکن باب رنی و رنی گروه هوش VP اندرو Ramlo کمک پیمانکاران مستقل و کسب و کار انجمن conventioneers هضم آنها بیکن و تخم مرغ شده است. ارتباط رئیس جمهور کریس گاردنر در حال حاضر گفت دادهاند همکاران که تجارت کارگران حقوق و دستمزد افزایش خواهد یافت با 5.2 درصد در این سال که 54 درصد از پیمانکاران نمی توانید به دست آوردن اندازه کافی کارگران که تنها جمهوری اسلواکی است کندتر از میلاد در میان 35 حوزه های قضایی صدور مجوز ساخت و ساز. رنی و Ramlo را “جمعیتی بحران” پیش بینی شامل مهاجرت کانادا پذیرش فزاینده به 350,000 تا سال 2021 (B. C. سهم به 15 درصد). پیری جمعیت و تغییرات آب و هوایی خواهد بود که اقتصاد بزرگترین چالش آنها گفت. در ضمن مسکن سرزمین اصلی پایین تر را یک میلیون بیشتر ساکنان توسط 2040 نیاز “یکی دیگر از ونکوور, Burnaby جدید غرب و کوکیتلام.” و هر چند در ثابت دلار millennials’ خانوار متوسط پس از کسر مالیات درآمد بیش از نسل X و متولدین’ 32 درصد بدهی خود را به پس از کسر مالیات-درآمد تقریبا دو برابر بالا در 216 درصد است. رنی مشکل: “بیست سال از هم اکنون که رفتن به وکیل من را من لگن بیمار بستری و پرداخت مالیات؟”


Krista Howard انتخاب Railtown به عنوان محل برگزاری این Howard495 گالری هنر-دفتر او اضافه شده به 14 سال کسب و کار مشاوره جهانی جمع.

مالکوم Parry / PNG

دخترانه سحر: پس از 14 سال به عنوان یک هنر جهانی, مشاور Krista Howard راه اندازی کرده است یک فیزیکی گالری و دفتر Howard495 در Railtown منطقه. اولین بازی خود را نشان می دهد, عنوان, دخترانه عکس, کسی دیگری سابقه کار ویژه — برخی از آن کمی تند دخترانه — بیشتر هنرمندان زن آشنا به مشتریان موجود. Catriona Jeffries’ با نفوذ به تازگی گالری نزدیکی واقع در شرق قرطبه را 900 بلوک. این مونیکا ریس گالری به مدت طولانی عمل در هیستینگز-در-شاهزاده خانم. ما به احتمال زیاد در ادامه مطلب ببینید.


دیوید Rowntree و همسر لی که ذهن کنجکاو محصولات راه اندازی خواهد شد یک زمان-مسائل میانجیگری پادکست به نام گرسنه ذهن باز و قلب است.

مالکوم Parry / PNG

بالاتر لی: مطرح در یک سوسیالیست خانواده لی Costello سنگ در یک بازوی ماهی قزل آلا-بر اساس گروه هاوایی به دنبال نورث ونکوور فدرال حزب محافظه نامزدی موفق Fraser Institute, حوادث, تولید سیاست-موضوع فیلم و تاسیس ذهن کنجکاو تولیدات و Bon Mot باشگاه کتاب. دومی خوانش برجسته متنوعی از نویسندگان به عنوان رئیس جمهور سابق پاکستان پرویز مشرف معاون-ریاست جمهوری نامزد سارا پیلین کانادا, رسانه های شهاب سنگ کنراد سیاه و John Cleese از Monty Python s Flying Circus تلویزیون سری. پس از قفسه بندی است که پروژه Costello ازدواج کوهستانی غرب پایتخت مدیر عامل سابق Douglas & مک اینتایر کتاب-شرکت چاپ و نشر شریک دیوید Rowntree. در حال حاضر به عنوان Leah Rowntree او برنامه ریزی یک پادکست با عنوان گرسنه ذهن قلب باز به بحث در مورد مسائل جاری. وجود دارد هاوایی آهنگ که: من Hei Anau — تا چه حد من برو.


معمار مایکل سبز مشغول به کار در مالزی برج های دوقلوی پتروناس که خود را ستاره داوود-شکل مقطع به حال به تغییر به یک الگوی اسلامی.

مالکوم Parry / PNG

رایگان-ناهار سود سهام: علم جهان لگو-آسمان خراش نمایشگاه یاد معمار مایکل سبز از اولین شغل خود را. قبل از طراحی و حمایت توده-چوب highrises سبز کمک César Pelli در کوالالامپور را تقویت بتن برج های دوقلوی پتروناس. در 452 متر 1996 ساختارهای شد, بلندترین جهان تا سال 2004. سبز به یاد می آورد و مشتریان nixing Pelli اصلی طراحی به دلیل برج مقطع شبیه شش پر ستاره داوود. زمانی که دوباره ترسیم با دو مطلب به نشان می دهد که مسلمان مالش ال حزب نماد و بیشتر جنبه افزود Pelli کردم برو جلوتر. سبز داده است خود را به همان صورت گیاهی-وگان کتاب خود را بر پایه ناهار تغذیه از مایکل معماری سبز 65 کارکنان. دوم آن بخش رسیدگی خواهد شد که چگونه “در خدمت مواد غذایی ایجاد فرهنگ ارتباط و همکاری” و سوم “مزایای مالی از همه کسب و کار به ناهار.” کیک شما و خوردن آن است.


لورا Gildner دریافت $5,000 Philip B. لیند در حال ظهور هنرمند جایزه از موسس آن در چند ضلعی گالری که در آن آن را و دیگران را نشان می دهد به, مارس 16.

مالکوم Parry / PNG

هنر شروع: نورث ونکوور چند ضلعی گالری بسته بندی شده بود به تازگی زمانی که لورا Gildner پنجم دریافت سالانه Philip B. لیند در حال ظهور هنرمند جایزه از $5,000. “به عنوان یک هنرمند بسیار سخت است; من شما را تحسین فوق العاده” Rogers Communications معاون صندلی لیند گفت: به جایزه رقیب. بسیاری احساس می کنید که راه مورد لیند که جان سالم به در سال 1998 سکته مغزی خود را به ادامه 40 سال هدایت ارتباطات کارآفرین تد راجرز. Gildner کار, خبرچین, شامل هشت زندگی-اندازه تصاویر ویدئویی خطاب به بینندگان است. بازدید از چند ضلعی گالری نمایشگاه قبل از مارس 16 تا ببینید که چگونه هنرمندان پدیدار شود.


دیده می شود در اینجا با پرستار-پزشک مارس استوارت (راست) بازنشستگی پزشك زنان متخصص محقق دکتر دایان میلر در حال حاضر قطار بیشتر اوگاندا سرطان جراحان.

مالکوم Parry / PNG

خوب یکی می رود: کارکنان بیمارستان و بیماران را از دست دکتر دایان میلر که به اتمام رسانده است 30 سال به عنوان پزشك متخصص و محقق. او موفق به دریافت یک ونکوور ساحلی سلامتی طول عمر-جایزه دستاورد در سال 2019 که به رسمیت شناخته شده خود را “انقلابی در مراقبت و پیشگیری از سرطان تخمدان در زنان قبل از میلاد و در سراسر جهان است.” میلر در حال حاضر صرف تا سه ماه از یک سال و آموزش پزشك زنان-عمل جراحی سرطان تکنیک های به اوگاندا پزشکان.


به جای صحنه و لباس خودش را برای Beaumont Studios’ ربات رقص, حزب, هنرمند گلسرخ بن-Mazia نام Noya ایجاد یک بی حرکت شریک به نام BroBot3E5.

مالکوم Parry / PNG

ربات توپ: Beaumont موسس استودیو-صاحب جود Kusnierz اخیر رقص ربات حزب جلب شرکت کنندگان سرخپوش در لباس است که می تواند مانع واقعی ، هنرمند گلسرخ بن-Mazia — او می رود توسط نویا — اجتناب است که با ایجاد یک زندگی به اندازه اما بی جان ربات به نام BroBot3E5 که با افزایش سرعت بیشتر ممکن است استاد رقص چند مراحل را برای سال آینده wingding.


با وجود دیزنی Bambi بازسازی انیماتور مرو Newland چپ خود را Bambi Meets Godzilla unrevised به کار در لیسبون-اکران Katalog از معایب.

مالکوم Parry / PNG

هیچ گوزن: بسیار مفتخر انیماتور مرو Newland را دنبال نمی کرد دیزنی استودیو پیشنهاد بازسازی Bambi با به روز رسانی خود را Bambi Meets Godzilla. این مسئول جزیره ساکن و بین المللی کشتی موشک Ltd. مؤسس و اصلی معمولا پیف-poohs صحبت از سال 1969 فرقه کلاسیک او در حالی که تحصیل در پاسادنا را ArtCenter دانشکده طراحی. Newland کند که یک فیلم جدید ، حاوی کمک های 15 جهانی همکاران خود Katalog از معایب برتر خواهد شد در 20th annual Monstra انیمیشن در جشنواره لیسبون پرتغال در 19 مارس ،

پایین PARRYSCOPE: من ستون بعدی منتشر خواهد شد مارس 14.

malcolmparry@shaw.ca
604-929-8456

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im