تریلر جدید ‘Candyman’ نشان می ترساند و gentrification تم

Category: سانتایمز Comments: No comments

قلاب وجود دارد و بنابراین زنبور عسل و خون در تریلر منتشر شده از پنج شنبه برای “Candyman,” عاقبت از انواع به سال 1992 شیکاگو ترسناک کلاسیک.

این شهر همچنین مرکزی برای فیلم جدید تولید شده و شرکت نوشته شده توسط Jordan Peele (“ما” “دریافت کردن”). در اصل یک دانشجوی کارشناسی ارشد تحقیق فوقالعاده قاتل در Cabrini-سبز عمومی توسعه مسکن خواهد بود که احضار اگر کسی گفت: “Candyman” پنج بار به یک آینه.

با Cabrini بیشتر در حال حاضر رفته, فیلم جدید می یابد یک هنرمند در حال حرکت به محل سکونت لوکس در سابق خود را در نزدیکی سمت شمال سایت و گفت: “من احساس می کنم واقعا متصل به این محله.”

او ایجاد یک گالری نمایشگاه نقاشی های وحشتناک که شامل یک آینه وسوسه انگیز نوپرست بازدید کنندگان به تلاوت کلمات سحر و جادو. یکی دیگر از توالی نشان می دهد پنج زنان شعار “Candyman” به یک سرویس بهداشتی و آینه با نتایج ناخوشایند.

آهسته پوشش نسخه از سرنوشت فرزند “می گویند نام من” می افزاید: به تهدید.

“Gentrification چیزی است که به ما کمک کرد تا reimagine داستان به دلیل Cabrini سبز از بین رفته است” مدیر نیا DaCosta گفت: مهلت. “فیلم از ’90s در یک چشم انداز Cabrini-سبز که در آن مرتب کردن آن در راه خود را به حال زدم.”

با اشاره به توسعه وجود دارد پس او افزود: “آنچه ما در مورد بحث در این فیلم هستند ارواح که پشت سر گذاشته شده است به دلیل gentrification.”

“Candyman” است که در سالن 12 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>