مشکل خانه سالمندان تلاش برای بوت زن که دختر مورد انتقاد قرار تسهیلات کت و شلوار می گوید

غرب حومه خانه سالمندان که در آن 12 ساکنان درگذشت coronavirus رسم به پا زدن کردن یک زن مسن به خاطر دختر او با انتقاد از مشکل تسهیلات با توجه به طرح دعوی در دادگاه دختر ثبت شده است در طبخ شهرستان مدار دادگاه.

Lottie با اسمیت 82 بود در وستچستر بهداشت و مرکز توانبخشی در وستچستر در اواخر ماه مارس زمانی که او به نظر می رسد درد و رنج از COVID-19 علائم با توجه به کت و شلوار و دخترش, Loretta بردی در برابر خانه سالمندان است.

“مدیر شده اند باید توجه بیشتر به ساکنان” با توجه به بردی که گفت مادر او مبتلا به کروناویروس در نهایت بهبود باقی می ماند و در همان مرکز. “شکایت ما افتاد در گوش کر.”

در 25 مارس اسمیت فرستاده شده به مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در میوود با تب بالا و دشواری تنفس با توجه به کت و شلوار. او در بازگشت به خانه سالمندان اما دوباره در بیمارستان بستری شد مارس 26 بعد از سقوط و دچار تشنج طرح دعوی در دادگاه گفت: و او سقوط چهار برابر بیشتر است.

خانه سالمندان مدیر لیبی Rusink گفت: یک عضو هیات اجازه اسمیت سقوط و صدمات منجر به تخلیه با توجه به کت و شلوار.

در ماه مه بردی صحبت با خبرنگاران در مورد گسترش COVID-19 در خانه سالمندان است.

در ژوئن 1, با توجه به طرح دعوی در دادگاه Rusink تهدید به تخلیه اسمیت در 30 روز تلافی بردی “سوالات و اقدامات” مورد غفلت است.

Westchester Health and Rehabilitation Center.
Westchester بهداشت و مرکز توانبخشی.
نقشه های گوگل

چهل و شش coronavirus موارد مرتبط شده اند به خانه سالمندان با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت.

Annaliese Impink سخنگوی خانه سالمندان نمی اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه که متهم تسهیلات از سال ها از سوء مدیریت و نادیده گرفتن مکرر دولت هشدار در مورد بهداشت مشکلات است که می تواند منجر به عفونت.

به طور جداگانه با یک زن که فوت از عوارض مربوط به coronavirus شکایت کرد Westchester بهداشت و مرکز توانبخشی در این ماه ادعا سهل انگاری.

Read the Sun-Times May 10 Watchdogs report.
خواندن Sun-Times مارس 10 ناظران گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *