مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانیت توییتهایی در پریتزکر بعد از آنهم انتقاد فدرال’ COVID-19 کمبود عرضه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شات خشمگین tweet به رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر بعد از ایلینوی رهبر گفته سی ان ان روز شنبه او نیاز بیشتری فدرال کمک برای تهیه ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی بشدت مورد نیاز به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس متورم است.

“@JBPritzker فرماندار ایلینوی و یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران هم با خبر جعلی @CNN & Concast (MSDNC) نباید سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی. ما وجود دارد برای شما به بالا باید شما موفق و همیشه خواهد بود!” مغلوب ساختن پیشی جستن fumed در صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دست و پنجه نرم کردن با وقاحت از این coronavirus فاجعه همه ما در زندگی از طریق کاهش یافت و در خود آشنا روکش: اصطلاح “جعلی اخبار” سی ان ان Comcast و MSNBC به جای مقابله با این واقعیت است که در ایلینوی و دیگر دولت های ایالتی در حال شکار برای چه در فدرال اصطلاحات مخصوص یک صنف است که به نام PPE – تجهیزات حفاظت شخصی دنده.

با فرمانداران از دیگر کشورهای بزرگ خرید جهان برای لوازم با باز کردن کیف پول پریتزکر گفت: میزبان جیک Tapper در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” نمایش “همه ما در حال رقابت در برابر یکدیگر. این باید یک تلاش هماهنگ شده توسط دولت فدرال است.”

پریتزکر و فرمانداران از کالیفرنیا و نیویورک — گاوین Newsom و اندرو کومو همه دموکرات شده اند شفاعت برای منابع از دولت فدرال به عنوان تعدادی از coronavirus موارد منفجر می شود.

“ما در حال رقابت در برابر یکدیگر. ما در حال رقابت در برابر دیگر کشورها است. شما می دانید, آن را یک وحشی … وجود دارد و در واقع ما overpaying من می گویند برای PPE از آنجا که رقابت است.”

پریتزکر در آمد و پس از FEMA مدیر پیتر Gaynor که هم الهام بخش اعتماد به نفس هیچ. او نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از ماسک شده اند به دست آورد و حمل توسط FEMA.

FEMA پریتزکر گفت: آیا ارسال برخی از منابع در هفته گذشته و “ما فقط و فقط یک تماس امروز صبح قبل از من رفت هوا که ما در حال رفتن به دریافت یکی دیگر از حمل و نقل از PPE بعد از امروز یا فردا از FEMA.”

گفت: پریتزکر “اما این کسری هنوز هم از آنچه ما خواسته ام.”

پریتزکر, LIGHTFOOT واکنش نشان می دهند

هر دو پریتزکر و شهردار شیکاگو لری Lightfoot تا به حال یک واکنش سریع به ناروا را صدای جیر جیر.

پریتزکر در توئیتر خود نوشت: “شما تلف گرانبها ماه زمانی که شما می توانید اقدام به محافظت از آمریکایی & Illinoisans. شما باید منجر به یک پاسخ ملی به جای پرتاب بداخلاقی از صندلی عقب. کجا بودند این آزمایش زمانی که ما نیاز به آنها را? از کجا PPE? دریافت کردن توییتر و کار خود را انجام دهد.”

Lightfoot در توئیتر خود نوشت: “[email protected] عزیز Lord — لطفا قدم به جلو و یک رهبر. در حالی که شما شده اند yammering در مورد مضر و جعلی اخبار COVID-19 همه گیر است آمار بیش از همه امریکا است. @GovPritzker و دیگران را پر کرده اند این کشور را رهبری فاصله. سرب و یا خارج از راه خود را.”

پریتزکر میآورد در مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره

پریتزکر در تامپسون مرکز جلسه آورده مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من پیدا کردن آن سخت برای مهار خشم من با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بحران ملی. من باید پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ گدایی برای ماسک و تجهیزات و تست های بیشتر. و من باید یک طبقه کامل از کارکنان که در حال کار در روز و شب به شکار کردن منابع است که مراقبت های بهداشتی ما کارگران و ما پاسخ گوی نیاز و منابع ما می دانیم که آنها در حال رفتن به نیاز. …ظاهرا تنها راه برای به دست آوردن رئیس جمهور ایالات متحده به توجه این است که بروید در تلویزیون ملی و ایجاد سر و صدا در مورد آن است که من نمی خواهد جلوگیری از انجام تا زمانی که ما آنچه ما نیاز داریم.”

متناوب ایلینوی نیاز

شیکاگو سان تایمز آموخته است آنچه ایلینوی درخواست از دولت فدرال و چه بود و یا تحویل داده خواهد شد:

مارس 6 ایالت ایلینویز درخواست

N95 ماسک صورت – 600,000; فولاد ماسک – 900,000; دستکش – 400,000; لباس – 24,000; عینک – 4,000; سپر چهره – 120,000; ماسک – 4,000

برای ایمنی کارگران:

N95 ماسک صورت: 600,000; دستکش: 1.2 میلیون; عینک: 20,000

مارس 12 حمل به ایالت ایلینویز

N95 ماسک صورت – 123,430; سپر چهره – 55,989; coveralls – 234; دستکش – 162,541; فولاد ماسک – 45,649; لباس – 45,649 .

مارس 20 ایالت ایلینویز درخواست برای PPE برای ایمنی عمومی کارگران.

دستکش – 7 میلیون; N95 ماسک صورت – 1.74 میلیون; لباس – 900,000; عینک – 43,500; ضد عفونی کننده دست – 85,000 بطری; دستمال مرطوب ضد عفونی کننده – 43,000 قوطی; MREs (وعده های غذایی آماده خوردن) – 1 میلیون.

حمل و نقل انتظار می رود که یکشنبه یا دوشنبه. “مقدار از این حمل و نقل است که انتظار می رود به همان حمل و نقل ما دریافت شده در مارس 12,” سخنگوی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توجیهی

در اواخر بعد از ظهر در کاخ سفید جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بسیاری از منابع شده اند اعزام به نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن هر یک “نقطه داغ.” کومو و Newsom هستند “واقعی آقایان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. تهمت نمی آورد تا پریتزکر.

کومو فشرده است تهمت بیش از پریتزکر در طول هفته گذشته به خصوص در منابع و آوردن در سپاه مهندسی ارتش برای ساخت بیشتر امکانات بیمارستان. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو مطرح شد در کوئینز و عجول و بی پروا کومو می توانید به سر خود را.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im