تهمت نمی تواند راهنمای ما از طریق coronavirus همه گیر اما محافظه کاری می تواند کمک به

در حالی که بسیاری از دولت فرمانداران پله تا ملاقات با ادامه چالش های کروناویروس در راه بی سابقه دولت فدرال ما همچنان به ما اجازه پایین.

در خانه ما می دانیم که رئیس جمهور در زمان بیش از حد طولانی به قانون را رد کرد و به شدت از این بیماری همه گیر در اولین روز پخش اطلاعات گمراه کننده در مورد آزمون در دسترس بودن دارو و درمان در جلسات مطبوعاتی و استفاده از آن جلسات به سرزنش هر کس از رئیس جمهور سابق اوباما به رسانه ها برای خود رهبری خود را شکست.

او علنا در تضاد و کاهش خود را از کارشناسان پزشکی خوار فرمانداران خواستار کمک های بیشتر smirked در سختی از رقبای سیاسی و شخصا و وحشیانه حمله به روزنامه نگاران.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کلمه است یک فاجعه است. او بیش از حد کوچک است برای این کار.

در کنگره تصویر نیست و بسیار زیباتر. در حالی که آمریکایی ها از کار هستند و در حال اجرا از پول و ترس برای زندگی خود و امرار معاش نمایندگان مجلس با داد و بیداد, بیش از روش و خرده سیاست است. جمهوری خواهان می خواهند یک بسته محرک شامل حدود 450 میلیارد دوغاب صندوق برای وزارت خزانه داری و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به دست به بیمار شرکت های خود را انتخاب.

دموکرات ها باید larded تا یک محرک لایحه با برآمدگی حیوان خانگی برای پروژه های انرژی خورشیدی و انرژی باد و نیروی کار در حالی که اختصاص به اصطلاح “اورژانس” بودجه را به هر کس از کندی مرکز هنرهای نمایشی به دانشگاه هاوارد و موسسه موزه و کتابخانه خدمات.

کنگره هم اجازه آمریکایی ها را در فوری زمان نیاز است.

فلسفی بحث بیش از بزرگ و کوچک دولت, بازار آزاد و اقتصاد و حتی معنای شفقت تندرست اطراف در اتر به عنوان ما سعی می کنیم برای دریافت نگه دارید از آنچه که اتفاق می افتد و آنچه در مورد آن انجام.

محافظه کاری می تواند و باید با ارائه یک راهنمای.

بیش از چهار سال گذشته به خصوص در دوران اتحاد خاموش محافظهکاری نفوذ در حزب جمهوری خواه سیاست است. اصول و سیاست های محافظه کاران به مدت طولانی برگزار عزیز شده اند bastardized و بسته بندی با مغلوب ساختن پیشی جستن ترک واقعی محافظه کاری شناور مانند کالای اب اورد از یک کشتی.

در حال حاضر بیش از همیشه مفید بودن آن روشن خواهد شد که نه تنها به عنوان یک بررسی در سمت چپ اما از همه مهمتر به عنوان یک بررسی بر روی برگ برنده جمهوری خواهان.

در پی coronavirus برخی واقعا وحشتناک illiberal و تهدید کننده زندگی ایده پدید آمده از گوشه های مختلف. از وزارت دادگستری درخواست کنگره به درخواست رئیس قضات به بازداشت بازداشت شهروندان به طور نامحدود و بدون محاکمه در مواقع اضطراری مانند این یکی. محافظه کاران در حزب جمهوری خواه کنگره مانند Rep. جاستین Jalbi و بهداشت ، مایک لی تحت فشار قرار دادند.

به عنوان جمهوریخواهان از رئیس جمهور به تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک به لری Kudlow نشان می دهد ما باید “مبادلات” به بازگشایی اقتصاد زودتر از کارشناسان پزشکی توصیه — مبادلات است که می تواند قرار داده تا آنجا که 2.5 درصد از جمعیت یا حدود 8 میلیون آمریکایی در معرض خطر مرگ — اصولگرایان باید به ایستادن برای زندگی و در برابر این نوع از مرض مهندسی اجتماعی.

به همین ترتیب رئیس جمهور حاضر به استفاده از اهرم دولت فدرال از جمله دفاع تولید عمل می کنند و می گوید دولت اساسا به آن را کشف کردن برای خود. “شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400 پنکه” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو barked در FEMA شنبه. “آنچه که ما می رویم به انجام با 400 هواکش زمانی که ما نیاز 30,000?”

باید آن را به کوچک-دولت محافظه کاران به اصرار دولت بزرگتر در زمان بحران. فدرالیسم سیاسی مهم, مدل, برای, حکومت, اما نه زمانی که ایالات متحده نمی توانید ماسک های جراحی و بیمارستان لباس. اگر وجود دارد هرگز یک زمان برای تغذیه این جانور به جای گرسنگی آن را در حال حاضر است.

نوآوری خواهد آمد از هر دو بخش دولتی و خصوصی و در حالی که برنی ساندرز و دیگر ترقی خواهان در حال کوبیدن “مدیران” اصولگرایان باید ایستادن برای شرکت های بزرگ که می تواند شانه ترین قربانی شرکت های بزرگ مانند وال مارت است که استخدام 150,000 جدید کارگران و آمازون است که استخدام 100,000. شناور صفر-بهره وام به شرکت ها سخت ترین ضربه می تواند گام مهمی در بهبود اقتصادی.

هر چند تهمت ممکن است مایل به تعصبی فلسفی محافظه کاری برای ربطی به نفع خود کارتون قرار دارد — و تا حد زیادی موفق به این کار تا کنون — هوشیار منطقی و دلسوز محافظه کار اصول مهم خواهد بود که ما سعی می کنیم به عنوان یک کشور به حرکت این unchartered آب. ما خواهید بود با تصمیمات ما را امروز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است ،

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp: فیلتر” در سی ان ان.

ارسال نامه به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de