مغلوب ساختن پیشی جستن مارس استقرار ماموران فدرال به شیکاگو این هفته: است پرتلند-سبک پاسخ گزینه است ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او اشاره جمعه که ماموران فدرال ممکن است مستقر در شیکاگو به عنوان به زودی به عنوان این هفته برای سرکوب تظاهرات و خشونت اسلحه در یک سبک نظامی پاسخ مشابه به پورتلند ،

اگر تهمت می فرستد پرتلند-سبک اکشن به شیکاگو این امر نشان دهنده چشمگیر تنش بین تهمت و شهردار لری Lightfoot در مورد چگونه برای مقابله با این شهر در جریان جنگ علیه خشونت اسلحه و تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

در یکشنبه توییتر پست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “رادیکال چپ دموکرات که کاملا کنترل بایدن نابود خواهد شد کشور ما به عنوان ما آن را می دانم. Unimaginably چیزهای بد اتفاق می افتد به امریکا است. نگاهی پرتلند که در آن کمتر هستند فقط خوب با 50 روز از هرج و مرج. ما ارسال در کمک به. نگاه نیویورک, شیکاگو, فیلادلفیا. هیچ!”

اورگان دادستان الن روزنبلوم در طرح دعوی در دادگاه فدرال ظ روز شنبه در اعتراض سنگین دست تاکتیک توسط فدرال اجرای قانون ماموران گفت: آنها در حال “انجام اجرای قانون عملیات بدون پوشیدن هر گونه اطلاعات شناسایی حتی تا آنجا که این سازمان است که در استخدام آنها.”

علاوه بر این ماموران فدرال “شده اند با استفاده از بینام و وسایل نقلیه به درایو در اطراف شهر پرتلند بازداشت معترضان و محل آنها را به افسران بینام وسایل نقلیه از بین بردن آنها را از عمومی بدون یا دستگیری آنها و یا بیان این اساس برای دستگیری از حداقل چهار شنبه, جولای 14,” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

شیکاگو یکی از چندین لیبرال دموکراتیک-اجرای موسوم به ” مغلوب ساختن پیشی جستن در هماهنگی با انتخاب مجدد کمپین برای تقویت پیام خود را که او برای “نظم و قانون” در حالی که فریم رقیب جو بایدن به عنوان نرم افزاری در جرم و جنایت و ضد پلیس.

در اینجا آخرین تحولات:

* در روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنان و در توییتر شده است گفت که او خواهد شد در نظر گرفتن نامشخص اقدامات در شیکاگو و شهرهای دیگر اینکه مقامات محلی درخواست برای کمک های فدرال. او هزینههای Lightfoot و رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر برای تماس تلفنی برای درخواست کمک است که رهبران دموکراتیک نیست چرا که در نظر آنها خود را توسعه بیش از مطبوعات شیرین کاری.

عصر روز شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد میزبان کریس والاس در مورد تیراندازی مرگ و میر در نیویورک و شیکاگو و چگونه او توضیح می دهد که آنچه که او در حال رفتن به انجام.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من آن را توضیح دهید بسیار به سادگی با گفتن این که آنها دموکرات-اجرای شهرستانها آنها آزادانه اجرا شود. آنها ابلهانه اجرا شود.”

* کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در مصاحبه با فاکس نیوز لنگر Maria Bartiromo, گفت که او کار بر روی برنامه ای برای شیکاگو و شهرهای دیگر با دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ.

“و شما چیزی را ببینید نورد از این هفته به عنوان ما شروع به در رفتن و مطمئن شوید که جوامع آن است که آیا شیکاگو یا Portland, or میلواکی یا جایی در سراسر منطقه مرکزی کشور است. ما نیاز به مطمئن شوید که جوامع ما امن هستند” مراتع گفت.

* این پتانسیل عمل با مغلوب ساختن پیشی جستن می آید در این زمینه. شیکاگو شده است دست و پنجه نرم کردن با تفنگ خشونت و سوء رفتار پلیس برای سال; تهمت بوده و تردد در شهر از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. Lightfoot دفتر در زمان ممکن است 2019.

اما در Lightfoot دیده بان این مشکلات ادامه خواهد داد و مشکل تر ساخته شده زمانی که تظاهرات در شیکاگو در پایان ماه مه بدوین مرگ جورج فلوید, آفریقایی, آمریکایی کشته شده توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

بیش از آخر هفته حداقل 55 نفر به ضرب گلوله کشته شدند و هفت نفر کشته شدند. کاخ سفید نگه می دارد ردیابی و برجسته شیکاگو تلفات و مرگ و میر خشونت آمیز.

* تهمت اندیشد حرکت در شیکاگو به عنوان مسائل مربوط به خشونت پلیس تفنگ خشونت و احیا مدنی عدالت حرکت متقاطع هستند قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

به عنوان بخشی از مدنی دادگستری جنبش معترضان – یا مقامات محلی — در حال مصرف کردن آثار تاریخی از رهبران در ارتباط با برده داری و یا نژادپرستی در پی فلوید مرگ است. در ماه ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا او گفت که می تواند علاوه بر حفاظت از آثار او به عنوان اشیاء به مصرف پایین مؤتلفه مجسمه.

در گرانت پارک شیکاگو معترضان تلاش برای پاره کردن کریستوفر کلمبوس, اساسنامه, درگیری با پلیس در شب شنبه. یک ویدئو نشان داد که نوجوانان فعال بودن در دهان پانچ توسط یک افسر سابق پلیس شیکاگو.

Lightfoot در یک شنبه بیانیه ای با انتقاد از کسانی که معترضان که “خشونت تبدیل شد” و گفت: گزارش های پلیس استفاده از “نیروی بیش از حد” ها “غیر قابل قبول است.”

این توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یکشنبه. در انتشار این کمپین اشاره کرد 18 افسران مجروح شدند گفت: بایدن و دموکرات ها می خواهند به “جنایتکاران یک پاس رایگان به از بین بردن برخی از ملت ما بزرگترین شهرستانها.”

Lightfoot است که در تقابل با علایق منظور از پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه رئیس جمهور جان Catanzara جونیور او ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه در Facebook, درخواست برای دولت فدرال “کمک” برای مبارزه با “هرج و مرج” در شیکاگو است.

در واکنش به این که یک گروه از وزارت امور خارجه و طبخ شهرستان مقامات منتخب روز یکشنبه در یک بیانیه محکوم Catanzara درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله.

این گروه گفت: “این یک تلاش آشکار برای تحریک خشونت بیشتر در برابر افرادی که پیشرو در مبارزه واقعی برای امنیت و عدالت در شیکاگو و به خصوص ترسناک با توجه به وضعیت در پورتلند که در آن ناشناس ماموران فدرال شده اند پرتاب معترضان به بینام و وسایل نقلیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de