واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت که او تا به حال صحبت با برخی از فرمانداران شد و با توجه به برخی از نوع اجرا قرنطینه برای جلوگیری از مردم در نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات از سفر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که این امر می تواند برای یک دوره کوتاه از زمان, اگر ما آن را در همه.” او گفت که او تا به حال صحبت با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis R-Fla., و اندرو کومو, D-n. y. کشور کانون coronavirus بیماری همه گیر.

اما کومو گفت که او نمی بحث در مورد هر گونه قرنطینه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من حتی نمی دانند آنچه که به معنی” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در نیویورک است. “من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا و از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام. … من نمی خواهم صدای آن است.”

مشخص نیست که آیا دولت فدرال قدرت برای اعمال چنین محدودیت متحده است. تحت قانون اساسی این کشور در سیستم متحده باید قدرت و مسئولیت حفظ نظم عمومی و ایمنی. دولت فدرال قدرت قانون را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری بین ایالات اما روشن نیست که به معنی تهمت می توانید سفارش ساکنان دولت به ماندن قرار داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته دیدگاه در راه خود را به نورفولک ویرجینیا برای دیدن یک نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی کشتی در مسیر به شهر نیویورک برای کمک به همه گیر پاسخ وجود دارد.

این USNS راحتی 1000 تخت بیمارستان کشتی شده بود تحت تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده بود اما با عجله بازگشت و به خدمات برای کمک به این شهرستان است که در حال حاضر کانون کشور شیوع. آن است که برنامه ریزی شده برای رسیدن به دوشنبه در اسکله منهتن یک هفته پس از آن خواهر کشتی USNS Mercy وارد لس آنجلس به پریفورم مشابه وظیفه در سواحل غرب است.

رئیس جمهور اذعان کرد که ساخت 140 مایل سفر به نیروی دریایی ایستگاه نورفولک بود که لازم نیست اما گفت که او آن را انجام می دهند و به رسمیت شناختن کار از ملوانان و متخصصان پزشکی که مشغول به کار برای به دست آوردن کشتی از نگهداری بیش از یک هفته جلوتر از برنامه.

“من فکر می کنم این چیز خوبی است که من بیش از وجود دارد و من می گویند: “با تشکر از شما'” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: جمعه. وی افزود: او می خواست به سفر به نشان می دهد “روح برای کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن 73 است که در یک گروه پرخطر به دلیل سن و سال او و فدرال راهنمایی برای هفته توصیه کرده است کسانی که در استخر خودداری از غیر ضروری سفر از همه نوع. او در حال حاضر آزمایش منفی یک بار پس از تماس نزدیک با مقامات که آمد با این ویروس.

“این به آن معنا نیست که من هستم رفتن به آغوش مردم و این به آن معنا نیست که من هستم رفتن به تکان دادن دست مردم و همه چیز را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما من فکر می کنم آن را می فرستد یک سیگنال زمانی که رئیس جمهور قادر است برای رفتن وجود دارد و می گویند با تشکر از شما. بنابراین شما می دانید ما به شما مراقب باشید.”

آن را نشانه تهمت اولین سفر خارج از واشنگتن پس از 9 مارس و تنها دوم خود را در خارج از دروازه های کاخ سفید پس از 19 مارس در سفر به سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

می آید یک روز پس از رئیس جمهور در زمان دور از مراحل به گسترش دولت فدرال نقش در کمک به تولید انتقادی لوازم مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به او هشدار داد که رهبران سخت ضربه متحده به صلیب او.

“من می خواهم آنها سپاسگزار” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت پس از این کاخ سفید اعلام کرد که او می تواند با استفاده از قدرت اعطا شده به او را تحت کره ای جنگ دوران دفاع تولید عمل می کنند به تلاش برای وادار غول خودرو جنرال موتورز برای تولید هواکش.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن — که ساعت زودتر پیشنهاد کرده بود نیاز به دستگاه بود که پر از شکوفه — رد هر گونه انتقاد از دولت فدرال پاسخ به یک بالن بحران بهداشت عمومی است که یک ماه پیش او پیش بینی می شود بیش از در حال حاضر.

“ما انجام داده اند یک جهنم از یک کار ناروا” دانست و گفت: با ارسال یک پیام شوم به دولت و رهبران محلی که اصرار دارند دولت فدرال به انجام بیشتر برای کمک به آنها در صرفه جویی در زندگی می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: به دستور معاون رئیس جمهور مایک پنس به تماس فرمانداران از واشنگتن یا میشیگان — دو coronavirus نقاط — به دلیل انتقاد. “اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نزدیک به 900 پا بلند USNS راحتی بود که پس از یک تانکر نفت یک شناور تروما بیمارستان طراحی شده برای مراقبت از خدمات اعضای ایم که در مبارزه با.

اما در این ماموریت آن را اساسا به عنوان یک بیمارستان جامعه.

“آنچه که ما در حال آوردن به مردم از نیویورک یک کشتی بیمارستانی با حداکثر ظرفیت 1000” گفت: سروان. پاتریک Amersbach از فرماندهان پزشکی مرکز درمان روی راحتی.

این کشتی دارای 12 اتاق عمل و همچنین رادیولوژی سوئیت و یک اسکنر CT. همچنین تعداد تخت های آزمایشگاه و داروخانه.

1100 یا تا کادر پزشکی در هیئت مدیره بیشتر خدمت وظیفه فعال از اعضای نیروی دریایی ایالات متحده و برخی از ذخیره که خدمت در سواحل شرق.

“من واقعا می خواهم برای تشکر از خانواده – کسانی که پشت ماندن” Amersbach گفت. “از آنجا که این یک بحران ملی. و عزیزان خود را ترک برای رفتن به شمال برای کمک به کسانی که در نیویورک است. من واقعا درک آنچه آنها در حال انجام و فداکاری آنها در حال ساخت است.”

ورود مستطیلی کشتی خود را با بدنه سفید و صلیب سرخ است که اغلب یک علامت از شدت بحران است.

از آنجا که زمان تکرار USNS راحتی راه اندازی شد در سال 1987 این کشتی در پاسخ به جنگ در خاورمیانه طوفان کاترینا و شهر نیویورک پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی است.

اما زمان ماموریت بی سابقه ای در کشتی قرن سابقه طولانی که در امتداد بازگشت به جنگ جهانی اول

“ما هرگز از اعزام یک کشتی بیمارستانی stateside به طور خاص برای پاسخ در جهانی همه گیر” گفت: آندره B. Sobocinski یک مورخ برای نیروی دریایی ایالات متحده اداره دارو و جراحی.

نزدیک ترین USNS راحتی آمده است تا به حال در یک وضعیت مانند این بود که در طول جنگ جهانی اول و آنفولانزای همه گیر Sobocinski گفت.

کشتی تقبل قایق از آب عبور سربازان از اروپا به ایالات متحده و برخی از مردان به احتمال زیاد تا به حال آنفولانزا. راحتی نیز به کار گرفته سرریز سربازان از بیمارستان های نظامی در نیویورک است. تفاوت در حال حاضر این است که کشتی است که دست زدن به سرریز از بیمارستان های غیر نظامی در شهر Sobocinski گفت.

آسوشیتد پرس نویسنده بن فینلی در نورفولک ویرجینیا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im