مغلوب ساختن پیشی جستن رضایت سابق San Francisco 49ers صاحب ادی DeBartolo جونیور

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه عفو ادی DeBartolo جونیور, سابق, San Francisco 49ers, مالک, محکوم, در قمار تقلب و رسوایی.

DeBartolo جونیور که متعلق به 49ers در طول دهه 1980-1990 سلسله درگیر شد در یکی از بزرگترین صاحبان رسوایی در تاریخ ورزش. در سال 1998 او التماس کرد گناه را به عدم گزارش یک جنایت زمانی که به او پرداخت می شود $400,000 سابق لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. ادوین ادواردز در ازای مواقعی قمار مجوز.

کاخ سفید اعلام کرد این تصمیم شگفت زده به خبرنگاران در روز سه شنبه با NFL نوابغ جری برنج جیم براون, رونی لات و چارلز هیلی در حضور.

“شما می دانید آنچه که همه ما را از اشتباهات و امروز رئیس جمهور پاک که اشتباه از او گفت:” هیلی, NFL تالار مشاهیر پایان دفاعی که در دو DeBartolo سوپر باول تیم برنده.

DeBartolo که 49ers برنده پنج سوپر کاسه شدت پایین به عنوان مالک در سال 1997 پس از دو لوئیزیانا روزنامه او را تحت تعقیب به قمار تقلب.

او اجتناب شود, زندان, جریمه شد $1 میلیون و متوقف شد برای یک سال توسط NFL. اما این قسمت به طور موثر به پایان رسید خود را NFL حرفه ای.

DeBartolo خارج از مواقعی پروژه پس از دولت قمار هیئت مدیره خواستار او دست بیش از همه اسناد و مدارک او به هیئت منصفه. این اسناد شامل “unexecuted توافق” بین DeBartolo و فرماندار سابق را استیون ادواردز.

دولت قمار هیئت مدیره لغو این پروژه پس از DeBartolo کناره گیری کرد.

برنج یک NFL Hall of Famer که با بازی در سه فیلم از DeBartolo سوپر باول-پیروزی تیم گفت: DeBartolo “بود که 12th man” از 49ers تیم است.

“او دلیل اصلی که چرا ما برنده بسیاری از سوپر کاسه” برنج گفت. “امروز یک روز بزرگ برای او. من خوشحالم که به اینجا می شود و بخشی از آن است. این تنها چیزی است که من هرگز فراموش نخواهم کرد. این مرد او انجام داده است و آنقدر در جامعه انجام داده است و آنقدر در فوتبال NFL.”

این DeBartolo خانواده ساخته شده است ثروت خود را از طریق تجاری املاک و مستغلات — بیشتر داشتن مراکز خرید. کسب و کار خانوادگی بود آغاز شده توسط DeBartolo است که در سال 1994 درگذشت. در علاوه بر این به 49ers خانواده نیز متعلق به NHL پیتسبورگ پنگوئن قبل از فروش این تیم در سال 1991.

DeBartolo جونیور زد San Francisco 49ers شروع سال 1977 و استخدام مربی بیل والش در سال 1979 منجر به حق رای دادن موفق ترین دوران. از سال 1982 تا 1995 به تیم برنده پنج سوپر کاسه.

پس از تعلیق DeBartolo به کنترل تیم به خواهر, دنیس DeBartolo York. این تیم در حال حاضر اجرا شده توسط برادرزاده اش Jed York.

DeBartolo انتخاب شد به Pro Football Hall of Fame در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر