مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه $484B coronavirus امداد لایحه طراحی شده برای کمک به کسب و کار بیمارستان

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $484 میلیارد لایحه جمعه برای کمک به کارفرمایان و بیمارستان های تحت استرس از coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 50 ، 000 آمریکایی و ویران swaths گسترده ای از اقتصاد است.

این لایحه است که این تلاش ها توسط دولت فدرال برای کمک به نگه داشتن شناور, کسب و کار است که تا به حال به نزدیک و یا به طور چشمگیری تغییر عملیات خود را به عنوان متحده سعی کنید به سرعت گسترش ویروس. طی پنج هفته حدود 26 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری کمک و یا در حدود 1 در 6 کارگران ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر کنگره برای “پاسخ به تماس” به ارائه بحرانی کمک و گفت: آن را “یک پیروزی فوق العاده ای.” اما عبور آسان از این کمک قسط belies یک برنامه به طور بالقوه bumpier مسیر پیش رو برای آینده قانون برای مقابله با بحران.

اندازه گیری تصویب کنگره تقریبا به اتفاق آرا روز شنبه به جمع قانونگذاران در واشنگتن به عنوان یک گروه برای اولین بار از مارس 27. آنها به دنبال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله قوانین در حالی که به دنبال اثبات آنها می توانند کار خود را با وجود COVID-19 بحران است.

قانونگذاران’ ماسک صورت و bandannas اضافه شده یک لحن غم انگیز به تلاش های خود را برای کمک به یک ملت مبهوت بحران بهداشت و درمان و ویرانگر اقتصادی هزینه های این بیماری همه گیر.

“میلیون ها نفر از مردم از کار” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. “این است که واقعا بسیار بسیار بسیار غم انگیز روز. ما آمد به کف با نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر تعداد زیادی از مردم نهفته و عدم اطمینان از آن همه است.”

مهار این لایحه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 250 میلیارد دلار درخواست برای پر کردن یک صندوق برای کمک به کوچک و متوسط اندازه کسب و کار با حقوق و دستمزد و اجاره و هزینه های دیگر. این برنامه فراهم می کند بخشایش وام تا کسب و کار می توانید از ادامه پرداخت در حالی که کارگران مجبور به ماندن بسته اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات.

این قانون شامل 100 میلیارد دلار خواستار دموکرات ها برای بیمارستان ها و در سراسر کشور برنامه تست همراه با 60 میلیارد دلار برای بانک های کوچک و جایگزین شبکه توسعه ارتباطات بانک که تمرکز بر توسعه در محله های شهری و روستایی مناطق نادیده گرفته شده توسط بسیاری از وام دهندگان. همچنین 60 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی از طریق تحویل داده و مدیریت کسب و کار کوچک موجود فاجعه کمک برنامه.

گذشت بیشتر coronavirus امداد است که به احتمال زیاد در هفته پیش رو است. هواداران در حال حاضر هشدار داد که کسب و کار مورد حمایت و حفاظت از حقوق و دستمزد و برنامه های اگزوز جدید 250 میلیارد دلار تقریبا بلافاصله. راه اندازی تنها چند هفته پیش, این برنامه به سرعت خود رسیده اعطای وام محدود پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام. که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک.

پلوسی و متحدان گفت: بعد از اندازه گیری توزیع کمک بیشتری به افراد گسترش بیشتر سخاوتمندانه مزایای بیکاری را در پاییز ارائه دور دیگری از پرداخت های مستقیم به مردم و کمک به کسانی که در حال گذاشته شدن پرداخت هزینه بیمه درمانی از طریق کبرا.

دموکرات ها تلاش برای برنده شدن در دور دیگری از بودجه برای دولت و دولت های محلی در روز پنجشنبه لایحه ای اما رد شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که می گوید او را برای رفتن به سعی کنید پمپ ترمز خودرو فراری کسری هزینه های. مک کانل می گوید که او نمی خواهید به قید وثیقه دموکراتیک اداره متحده برای مشکلات مالی که predated همه گیر اما وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا برای دولت مالی و امداد خواهان ،

پس از سنا تصویب این لایحه سه شنبه مجلس نمایندگان آمریکا گفت: جمهوری خواهان را سرگرم کنند نه بیشتر coronavirus نجات قانون تا زمانی که مجلس سنا بازگشت به واشنگتن در ماه مه. او وعده داده شده مرتبه-و-فایل جمهوری خواهان بیشتر می گویند در آینده قوانین به جای خروج از آن در دست رهبران هر دو حزب.

Pelosi حمله مک کانل برای اولین بار در مخالفت با اضافه کردن هر گونه پول به اصلی خود را 250 میلیارد دلار بسته بندی و گفت: بسته های پول متحده باید مجاز به اعلام ورشکستگی یک حرکت است که آنها در حال حاضر نمی تواند انجام دهد و آن را تهدید می کند طیف گسترده ای از خدمات دولت است. مک کانل نظرات باعث اعتراض — از جمله از ایران فرمانداران و او بعد از خو سخنان خود.

چهار coronavirus امداد صورتحساب تایید شده تا کنون توسط کنگره خواهد تحویل در حداقل $2.4 تریلیون دلار برای کسب و کار امداد رسانی به آزمایش و درمان و پرداخت های مستقیم به افراد و بیکار با توجه به دفتر بودجه کنگره. کسری بودجه است که عملا خاصی به نقض 3 تریلیون دلار در این سال است.

در میان نامزدها برای کمک در لایحه خدمات پستی است که بیش از 600 ، 000 کارگران است اما گرفتن clobbered توسط COVID-19-مربوط به از دست دادن درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de