تهمت می خواهد به سوار شدن هرج و مرج تا انتخابات نوامبر

آن را آسان به را فراموش کرده ام با بی پایان cavalcade از زندگی تغییر, اخبار, است که ما در بحبوحه انتخابات سال است. وجود دارد فقط 146 روز تا نوامبر. 3 و آن را در شکل دادن به یک شبیه هیچ دیگر است.

در اطراف این زمان در سال 2016 هیلاری کلینتون به حال امن رئیس جمهور باراک اوباما را تایید و یک جلسه در برج ترامپ بین یک وکیل, Donald Trump Jr, Paul Manafort و جارد کوشنر بود شروع به جرقه برخی از سوء ظن.

“که دوستداشتنی” گفت: سال 2020 زمانی که خواسته از نظر. مقایسه آن با جهانی همه گیر در سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی یک رکود اقتصادی در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار و جناح انتخابات از ویسکانسین به گرجستان, همه ترکیب به پایمال کردن سیستم های ما و ما رای دهندگان.

معمولی وقت رئیس جمهور ممکن است ارائه یک طرح برای مرور تمام این, و یا هر یک از این. متعارف رئیس جمهور ممکن است در واقع مبارزات انتخاباتی در این طرح برای بازگرداندن صلح, عدالت, اقتصادی, سلامت, امنیت ملی, وحدت و یک مفهوم کلی از احساس بهتر است. متعارف رئیس جمهور ممکن است این فرصت بی سابقه ای از برخورد بحران به نشان می دهد برخی از رهبری است.

نه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. به جای انجام هر یک از آن او را در نوردید رقت انگیز در هرج و مرج مانند یک خوک در گل و لای به جای تلاش برای کشش خود را از آن را برای هر دو خوب از کشور و یا از انتخاباتی خود را.

همه گیر شده است مشخص شده با مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار و بی کفایتی. اما او به سرزنش برای یک ویروس است که گرفته شده بیش از 110,000 آمریکا زندگی می کند با خوشه در عفونت در حال حاضر اتفاق می افتد در بیش از یک دوجین متحده است. او تضاد خود کارشناسان و تحت فشار قرار دادند ساختگی و راه حل های ساختگی تئوری های توطئه است.

او در پاسخ به این هولناک مرگ جورج فلوید و درد است که باعث سیاه امریکا توسط militarizing واشنگتن دی سی اشک کشتار با گاز معترضان مسالمت آمیز برای خود رضایت op عکس هل دادن مجنون تئوری توطئه در مورد یک مجروح septuagenarian تظاهر کنندگان حمله فلوید شخصیت و glibly گفت: “امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.”

مبادا شما فکر تهمت بود و حتی یک کمی علاقه مند به سرکوب سیاه در جوامع بی اعتمادی از پلیس و سفید امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به شنود گذاشته اشاره کرد سفید supremacist استفان میلر برای نوشتن یک سخنرانی در روابط — آن است که یک کمی شبیه درخواست Jeffrey Dahmer به نوشتن یک کتاب آشپزی.

جای تعجب نیست هیچ یک از این buffoonery, نامردی و هرج و مرج است و رسالت و تهمت به اکثر آمریکایی ها. در آخرین نظرسنجی سی ان ان تهمت را تصویب نشسته است در یک لاشی 38% که به عنوان مت خرحمالی اشاره قرار می دهد و او را در جیمی کارتر خاک.

تهمت نیز پایین عظیم 14 امتیاز به جو بایدن که باعث شده است تا برخی به طور جدی نگران کننده رفتار رییس جمهور است. او گزارش صرف تعطیلات آخر هفته تماس دوستان و مشاوران در امیدوار است که آنها را به او بگویید این نظر سنجی در اشتباه هستند. “او مردم با او موافق است که این نظر سنجی گرایش دارد. اما هیچ یک از گفتن او آنچه را که او می خواهد به شنیدن” با توجه به یک جمهوری خواه در جریان این تماس به Vanity Fair.

چه شرم آور است.

بنابراین از ایده های است تهمت است که او بازگشت به استانداردهای قدیمی که شلاق تا پایگاه خود را اولین بار در اطراف. بیش از آخر هفته او را در سرود-زانو جنجال او دامن زده در سال 2017. “شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا” او توییتی در پاسخ به Drew Brees’ عذرخواهی برای گفتن زانو بی احترامی به پرچم. “دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا — هیچ زانو!”

و کمپین ramping تا برای تظاهرات دوباره احتمالا امیدوار است که در حال احاطه شده توسط ستایش هواداران را حداقل تسکین مغلوب ساختن پیشی جستن درد نفس اگر نه در واقع گسترش خود را به رای دهندگان پایه.

که در آن مردمی است. که کل طرح به امریکا از طریق این بحران و سفید بند انگشت تهمت بیش از خط پایان: از ترس دولا شدن در هرج و مرج, لذت, در, اختلاف, شکار درد. شستشو و تکرار تا زمانی Nov. 3.

بین در حال حاضر و پس از آن شما می شنوم برخی از افراد سعی کنید به چرخش این را به عنوان یک “استراتژی” و دیگران اصرار دارند که این نسخه از رهبری است. از آن نمی باشد. آن را فقط ناپایدار و از جان گذشته که کاملا بی حد و حصر برای این مهم با چالش هایی رو به رو هستیم و امیدوار است مردم به اندازه کافی نمی خواهد متوجه است. ما انجام دهد.

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp فیلتر” در سی ان ان.

ارسال نامه به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de