مغلوب ساختن پیشی جستن ضعیف طرح به ضرب و شتم COVID-19? قربانی مهاجران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد طرح به حالت تعلیق مهاجرت هر چیزی است اما صادقانه پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

این فرصت طلبی سیاسی در بدترین حالت آن. آن است که ترامپ 101 — “دیوار” — همه را دوباره و دوباره. آن را زشت و بیگانه ستیزی.

ما شک آن کار خواهد کرد. تنها ناامید کننده ای ساده لوح خواهد بود گرفته شده.

Coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور به دلیل فرد-به-فرد تماس میان آمریکایی ها نه به دلیل هجوم بیمار مهاجران. سفر در داخل و خارج از کشور ما تا حد زیادی خشک شده به هر حال به عنوان یک نتیجه از قبل محدودیت های اعمال شده توسط ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه می خواستم به تعطیل, مهاجرت, ساخت استثنا برای کسانی که ثروتمند هستند و غیر مسلمان بسیار ماهر و یا همسر خود را. او thuggish مشاور مهاجرت و استفان میلر دیدن این همه گیر به عنوان شانس خود را. آن لرزش سیاسی خود را پایه.

با توجه به تمام آن تهمت و دولت او را موفق به انجام این کار در مبارزه با کروناویروس این آخرین سفاهت است نامعقول اگر به طور کامل قابل پیش بینی است.

به هر شکل اجتماعی فاصله را آهسته حمله ویروس. مطمئن شوید که کمتر تعامل میان مردم — از جمله بیشتر محدود کردن مهاجرت را کاهش منحنی از ویروس’ گسترش به برخی از درجه است. اما مهاجرت است که در آن عمل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن باید انجام همه او می تواند به تضعیف متحده از توقف تدریجی stay-at-home سفارشات. او باید مشوق مردم به فرزانه را خطر این بیماری همه گیر به طور جدی و ترک تجمع در اماکن عمومی. او در نهایت باید جدی در مورد رهبری یک تلاش ملی برای پمپ کردن تست برای ویروس, افزایش, تماس, ردیابی و ساخت یک انبار تجهیزات پزشکی.

در عوض در حالی که صدها نفر از مردم هر روز از COVID-19 تهمت همچنان بزرگترین مانع نگه داشتن خود و دولت را از انجام یک معتبر است. او lambasting سخت کار فرمانداران که از جان گذشته برای فدرال شریک است. او egging در نادان معترضان که خواستار اقدامات فوری برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات. و او را ضرب و شتم درام در برابر مهاجرت دوباره.

Chicago Sun-Times. منبع: U. s. Department of Homeland Security

آن را دشوار است به دانستن آنچه که مغلوب ساختن پیشی جستن حتی در ذهن با این آخرین حمله در مهاجرت. او اعلام کرد که آن را با یک صدای جیر جیر درست به فرم در شب دوشنبه: “در این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!”

و مانند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات آن می تواند در هر نقطه و یا هیچ جا. خود را اجرایی منظور در نظر گرفته شده برای نوار سبز جدید-کارت گیرندگان از ورود به کشور می تواند به پایان رسید در 60 روز یا تمدید در لذت خود را.

اگر رئیس جمهور واقعا نگران خارجی که باید این ویروس به کشور او را به سادگی ممنوعیت همه ورودی پروازهای بین المللی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه دیده می شود هجوم مهاجران به عنوان یک استراتژی برنده است. این بازی او بازی می کند وقتی که همه چیز و همه کس دیگری شکست خورده است در حال حاضر. به همین دلیل او اقدام به اعمال ممنوعیت مهاجران مسلمان در اوایل ریاست جمهوری خود. این که چرا او قرار داده شدید محدودیتی در تعداد از پناهندگان پذیرفته شده به ایالات متحده در هر سال. این که چرا او و دیگر جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند تا سخت را برای سال برای پایان دادن به خانواده مبتنی بر مهاجرت.

بیانیه ای را از سوی کاخ سفید روز دوشنبه پیشنهاد کرد که تهمت ارشد نگرانی است که مهاجران را شغل از آمریکایی ها به عنوان ملت از بهبود از بیماری همه گیر. اما منظور اجرایی نشده بود صادر شده به عنوان بخشی از استراتژی بزرگتر به راه اندازی مجدد اقتصاد و نه وجود دارد شواهدی وجود دارد که مهاجران را شغل از دیگران است. بر خلاف مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که مهاجرت شده است تقویت اقتصاد ایالات متحده.

شاید به همین دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی برای آن همه هیاهو و بنا به گزارش ها حک خواهد شد از استثنا برای مهاجر کارگران مزرعه مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر “ضروری” کارگران است.

به نظر می رسد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر گرفتار بسیاری از مشاوران با تعجب یکی دیگر از نشانه ای که این هیچ ربطی به با توقف یک بیماری همه گیر. او فقط jawboning در مجازی MAGA تجمع یک صدای جیر جیر در یک زمان.

به عنوان یک موضوع عملی ما کنجکاو خواهید بود تا ببینید که چگونه کاخ سفید سعی خواهد کرد برای قرار دادن kibosh در ویزا و کارت سبز برای هزاران نفر از افرادی که در حال آماده شدن برای آمدن به ایالات متحده در هر زمان داده شده. آنها برای اکثر اعضای خانواده آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت می خواهد به نگاه مانند یک رهبر هر چند هر کسی می توانید ببینید که او نیست. مبارزه با این بیماری همه گیر است که توسط رهبری برنداشته است. او فقط در خارج وجود دارد, مانند همیشه, پرتاب بمب.

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im