جانبداری در برابر کاخ سفید فدرال استیناف
دادگاه در نیویورک رای داده 7-2 به ترک در محل تصمیم گیری است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقض متمم اول قانون اساسی با مسدود کردن منتقدان در توییتر.

حرکت روز دوشنبه اعلام کرد توسط مدار 2
دادگاه تجدید نظر می تواند راه اندازی یک مرحله نهایی مسابقات در دیوان عالی کشور بیش از مقامات دولتی’ استفاده از رسانه های اجتماعی.

نبرد قانونی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از رسانه های اجتماعی باز می گردد به سال 2017 که شوالیه
موسسه در دانشگاه کلمبیا شکایت تهمت به نمایندگی از هفت منتقدان که مسدود شده بود او را در توییتر. این سازمان معتقد است که تهمت نقض منتقدان حق آزادی بیان.

ایالات متحده آمریکا
قاضی دادگاه منطقه نائومی Reice با جرج بوش در نیویورک توافق با شوالیه موسسه و حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن عمل unconstitutionally با مسدود کردن افراد بر اساس ديدگاه.

عدالت
گروه سپس به دادگاه تجدید نظر به 2 مدار استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل یک “شخصی” ظرفیت به عنوان یک مقام رسمی یک, زمانی که او در بلوک های مردم در توییتر.

تبلیغات

تبلیغات

در سال گذشته
سه قاضی پنل مدار 2 را رد کرد کاخ سفید موقعیت حاکم است که شواهدی از حساب رسمی طبیعت بود “قریب به اتفاق قربانیان.”

پانل قضات اشاره کرد که
پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور تهمت استفاده از این حساب تقریبا هر روز برای برقراری ارتباط در مورد دولت او — از جمله به اعلام سیاست های جدید و کابینه سطح کارکنان تغییرات.

عدالت
گروه سپس خواست مدار 2 برای یک جلسه جدید در مقابل تمام یا اکثر از مدار قضات است.

در دوشنبه, 2nd مدار انکار کرد که در صورت درخواست با دو قضات-مایکل پارک و
ریچارد Sullivan — مخالف. پارک و سالیوان هر دو منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن به مدار 2 در دو سال گذشته; Sullivan قبلا منصوب به منطقه جنوب نیویورک توسط
رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است.

آنها گفت: 14-صفحه: مخالفت که تهمت نیست ورزش “دولت” هنگامی که او را مسدود کرده است.

“از آنجا که توییتر توسط بخش خصوصی
مالکیت و کنترل عمومی و رسمی استفاده از ویژگی های آن شامل هیچ ورزش از دولت اقتدار” پارک نوشت: در یک نظر پیوست سالیوان. “این رئیس جمهور بود که دولت
بازیگر زمانی که او مسدود شده و کاربران خود را از حساب شخصی. او می تواند جلوگیری از کاربران از این حساب قبل از فرض و می توانید همچنان به انجام این کار پس از ترک کاخ سفید است.”

آنها
اضافه شده است که حاکم در برابر تهمت می تواند ترک مقامات دولتی در معرض سوء استفاده آنلاین.

“ما تصمیم گیری در این مورد را تحت تاثیر قرار دهد که چگونه مقامات دولتی ممکن است استفاده از رسانه های اجتماعی آنها را
کمتر قادر به دفاع از خود را از نفرت و آزار و اذیت” پارک نوشت. “به نظر می رسد به احتمال زیاد برای من که این تصمیم را باید پیامد ناخواسته ایجاد کمتر سخنرانی اگر
اجتماعی-صفحات رسانه های مقامات دولتی در حال تاخت و تاز کردن با آزار و اذیت, trolling و بیان نفرت است که مقامات خواهد بود ناتوان به فیلتر.”

در این مورد کاخ سفید نه ادعا
که کاربرانی که مسدود شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن بودند سوء استفاده یا آزار. در عوض وزارت دادگستری مقرر در سال 2017 است که کاربران مسدود شد زیرا آنها نوشته شده توییتهایی که
انتقاد تهمت یا سیاست های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im