شکار بوقلمون در ایلینوی: پشتکار می پردازد در آخر جوانی فصل

R. J. Kiefel تجسم منحنی یادگیری ایلینوی جوانان ترکیه فصل است. 17-year-old استقامت برای اولین بار بوقلمون در شهرستان خواهد شد.

“در این سال در آخرین روز و آخرین جوانان فصل او می تواند شکار او آن را انجام داده در عرض 30 دقیقه از زمان عکسبرداری,” Chris Elliott messaged. “او حتی تا به حال دو آمد و او را برداشت بهترین پرنده.”

آن را به حال اینچ-طولانی اسپرز و 7.5 اینچ ریش.

“این یک تجربه منحصر به فرد است که برای مطمئن” الیوت messaged. `منظور من هفته قبل از ما تا به حال چهار ریش گذاشت و در طرف دیگر خم, اما در 30 متری gobbling سر خود را خاموش و او همان راه است. اما آن را در واقع.واقعا موجب آتش سوزی برای حفظ شکار و سپس او پیراهن پرنده در آخرین روز از جوانان 30 دقیقه به زمان عکسبرداری.

“اما او نیز آموخته است که چگونه همه چیز می تواند تغییر در یک لحظه. روز قبل از شنبه از فصل دوم آن مرده بود و هیچ شخص و حتی دیدن یک پرنده است. روز بعد پنج به علاوه پرندگان روشنایی اطراف و داشتن دو در آمده است. من به کشته شدن تعداد زیادی از بوقلمون و هدایت بسیاری از شکار [او راهنماهای برای پورتر پرندگان] اما من دوست هدایت چند ترکیه شکار و آن را به یک تصویر کامل شکار با درس مورد ورزش مخلوط با صبر و غم و پاداش.”

TOTW جشن داستان شکار بوقلمون در اطراف شیکاگو خارج از منزل اجرا می شود چهارشنبه در خورشید بار به عنوان ضمانت. ارسال نامزد توسط پیام در Facebook (دیل بومن) در توییتر (@BowmanOutside) و Instagram (@BowmanOutside) و یا ایمیل ([email protected]).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im