TVC است که دست زدن به انگلستان پخش رسانه ای برای روابط ریچارد برانسون, هوافضا, شرکت, باکره, مدار است که ابداع جدید mass-producible دستگاه تنفس مصنوعی به کمک در مبارزه با کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

باکره مدار تیم شده است مشاوره با پل یک کنسرسیوم (BVC) به رهبری دانشگاه کالیفرنیا در ارواین (UCI) و دانشگاه تگزاس در آستین (UT Austin) یک گروه تشکیل شده برای تخم ریزی و پرورش تلاش برای ساخت producible ساده هواکش برای کمک به در زمان COVID-19 بحران است.

TVC شده است هدف قرار دادن تلفن, هدف قرار دادن رسانههای از جمله آسمان رویترز و سی ان ان بین المللی و به اشتراک گذاری داستان قابل توجهی در سراسر محتوای میزبانی و توزیع پلت فرم digitalnewsagency.com.

در انتظار ترخیص کالا از گمرک توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA), باکره, مدار با هدف آغاز تولید آن در لانگ بیچ تسهیلات ساخت در اوایل ماه آوریل دو سرعت برای تحویل واحد به دست اولین پاسخ دهندگان و متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

به عنوان COVID-19 بحران بدتر و کمبود تجهیزات پزشکی می شود و بیشتر و بیشتر روشن, باکره مدار تیم است که به شدت با انگیزه به انجام همه آنها می توانند برای کمک به.

در یک روز عادی این شرکت در حال ساخت موشک و سایر تجهیزات به فضا می رود. آنها یک تیم نوآورانه و چالاک متفکران – کارشناسان در طراحی, ساخت, برنامه نویسی, تست – که مشتاق به قرض دادن یک دست و ایجاد یک جدید دستگاه های پزشکی برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

پس از تماس با فرماندار گاوین Newsom هفته گذشته باکره مدار شد کارگردان دفتر خود به کالیفرنیا خدمات پزشکی اورژانس قدرت.

امروز, پیچیده, پایان, ICU-قادر به هواکش گاهی اوقات تنها گزینه در دسترس برای موارد متوسط — برای افرادی که لزوما نیاز به مراقبت های ویژه و یا تا حدی بهبود یافت.

با عرضه “پل” هواکش, باکره, مدار دستگاه می توانید تا آن دسته از منابع مهم برای بیمار است. “ما با یک حرکت آهسته دونکرک و هواکش خارج وجود دارد بسیار مهم است برای نجات زندگی,” دکتر گفت: Brian J. F. وانگ دستیار رئیس otolaryngology در UCI. “تقاضا عرضه پیشی گرفته و بنابراین مهم است که دولت صنعت و دانشگاه غیر انتفاعی و جامعه با هم کار کنند برای شناسایی راه حل و طراحی و ساخت آنها را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.”

باکره مدار مهندسین گرفته اند سریع پوسته پوسته شدن به حساب از آغاز فرایند طراحی و بهره گیری از رایج ترین و قوی فرآیندهای تولید و مونتاژ. هدف این شرکت این است که عملکرد خدمت پل ونتیلاتور تولید در اوایل ماه آوریل.

باکره, مدار, مدیر عامل دن هارت گفت: “ما همه دل شکسته هر شب که ما به نوبه خود بر روی این خبر و دیدن این وضع رو پزشکان و پرستاران به عنوان آنها قهرمانانه کار برای صرفه جویی در زندگی می کند. من را دیده اند هرگز تیم ما کار سخت تر است. هرگز دیده می شود ایده های در حال حرکت سریعتر از طراحی تا نمونه. ما امیدواریم که این دستگاه می تواند کمک کند که ما همه آماده برای چالش های پیش رو.”

راشل فرانسیس مدیر خدمات مشتری در TVC گفت: “این است که بسیار مورد نیاز خبر خوب و ما خیلی خوشحال می شود قادر به کمک به آن را بگویید. این تیم اتحاد بود ٬ این با تعداد زیادی از انرژی و فداکاری و ما واقعا خدا را شکر شگفت انگیز پاسخ از رسانههای.”

// در این مقاله برجسته

TVC گروه

TVC گروه یک تیم با استعداد از 40+ استراتژیست های معماران و طراحان رسانه متخصصان روابط اجتماعی و دیجیتال کارشناسان مجرب و تولید کنندگان و سردبیران از ترکیب التقاطی از زمینه های کاری …

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im