در سراسر لندن توییتر ارائه شده است یک پادزهر برای boke شایسته ولنتاین گمرک با relatable توییتهایی که بهم زدن سرگرم کننده در خطرات زندگی دوستیابی.

در یک زمان که در آن در لندن است که با پوشش در روز ولنتاین عاشقانه تشویق رسانه های اجتماعی غول پیکر است که مصرف بیش tube سیستم عامل جایگزین aspirational تبلیغات با mortifying داستان cringeworthy اعترافات و بعید است مشاوره.

یک توییت آمده است: ‘من بدترین تاریخ همیشه یک جایی که من پرداخت برای بلیط سینما و تنقلات و تاریخ من رسیده برای تغییر از صندوقدار و در جیب خود قرار داده’.

اشاره ای به قدمت عبارت ‘ارواح’ – زمانی که شما در حال قدمت قطع ارتباط با صفر هشدار – یکی دیگر از توییت آمده است: ‘*می شود ارواح* من: با تشکر از شما برای 15 روز تست رایگان’.

این آه کمپین را به زندگی می آیند در خیابان آکسفورد Piccadilly سیرک و جاده دادگاه تاتنهام. این همچنین شامل flyposting از چاپ دارایی های سراسر کلفم اتصال کوئینز شهر جاده Battersea و سنت پائول جاده Islington.

در یک ورید مشابه به آن ‘بازدید #ScottishTwitter’ کمپین در کنار OOH, کمپین توییتر در حال ایجاد یک تجربه همهجانبه در لندن Covent Garden که می تواند بازدید بین 13 و 16 فوریه.

Vistiors به قدمت توییتر دفتر مشاوره قادر خواهد بود به فهرست نیمه آموزشی و کاملا uninformative تاسیسات با الهام از زندگی واقعی توییتهایی.

در دفتر بازدید کنندگان می توانید چرخش “چرخ از بدبختی’ برای پیدا کردن که آیا تاریخ بعدی خود را خواهد بود خانم مودب و با اعتماد به نفس و یا به سادگی گران است. شما همچنین می توانید ذخیره کردن گل را از دست داد مکالمات در ‘سایه اندازی قبرستان’ و انقباض غیر ارادی ماهیچه تا صورت خود لطمه می زند در ‘گالری از سکوت بی دست و پا’. حتی وجود دارد یک نئون روشن بزرگسالان منطقه که در آن شما می توانید نگاه اجمالی x-rated توییتهایی در جوانه زدن نشان می دهد.

“خنده دار ترین و صادقانه و واقعی حساب دوستیابی نیست کسانی که در مجلات romcoms و یا در برنامه های, اما درون, آشنایی توییتر گفتگو” توضیح داد: David مدیر برنامه ریزی در توییتر انگلستان در ولنتاین مبارزات انتخاباتی.

“مردم به توییتر به بحث در مورد آنچه که آنها واقعا فکر می کنم در مورد عشق و آشنایی – خوب و بد بی دست و پا. ما می خواهیم به افتخار واقعیت اطراف جهان مدرن دوستیابی در روز ولنتاین با آوردن بیشترین خام و relatable توییتهایی به زندگی در دفتر مشاوره حتی اگر آن را بسیار مفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im