آنچه در جهان هستند مردم شلیک — نه به حالت تعلیق در انتظار بررسی است, اما اخراج — بدون اطلاع و یا توضیح برای “اتهامات?”

دو اصول در لینکلن پارک دبیرستان اخراج جان Thuet و Michelle ann kennedy شد جهانی دوست داشتنی و مورد احترام همه ذینفعان: دانش آموزان و معلمان و پدر و مادر و جامعه است. بنابراین بیش از حد بود و دین را جان جانسون که حذف شد. من جدی هستم, آنها تا به حال جهانی تصویب.

نشان من دیگر CPS مدرسه ای که همه ذینفعان هستند تا ایران را در حمایت از خود مدیران مدرسه.

تنها بر اساس اتهامات CPS اخراج آنها اساسا از بین بردن حرفه خود و شهرت.

ارسال نامه به: letters@suntimes.com. لطفا خود را در محله یا شهر و شماره تلفن برای تایید اهداف.

CPS می گوید که نمی توانید به اشتراک گذاری بیشتر به دلیل آن است که “حفاظت” همه کسانی که درگیر. هیچ کس نیاز به دانستن دانش آموزان نام اما که CPS حفاظت از? CPS در حال حاضر نابود شده این افراد را استخدام و در عین حال در حال حاضر به دنبال آن به “محافظت از آنها را ؟ اگر آنها موفق به گزارش جدی سوء CPS می توانیم دولت است که بدون شناسایی دانش آموزان است.

آنچه باید بررسی است CPS بررسی در اینجا.

این دو رهبر – اصول Thuet و ann kennedy – بودند حل شده است در مدرسه بالا است. پس از رسیدن در ماه اوت آنها تغییر فرهنگ در ساختمان و شروع به تمیز کردن تایمر messes. در حال حاضر آنها رفته و بدون اطلاع و یا توضیحی بر اساس اتهامات که CPS نمی خواهد به اشتراک گذاری و یا اثبات.

ویلیام Choslovsky پدر و مادر از دو LPHS دانش آموزان

LPHS یک مدرسه بزرگ’

لینکلن پارک دبیرستان یکی از متنوع ترین مدارس در شیکاگو است. جمعیتی مدرسه است 11.5% آسیایی, 21.1% سیاه 30.3% اسپانیایی, 30.3% سفید و 4.4 درصد دیگر. نزدیک به 50 درصد دانش آموزان کم درآمد. در عین حال ما رتبه 9 بهترین دبیرستان در دولت با ما اخبار.

هشت و چهار درصد از ما دانش آموزان سیاه پوست, 92 درصد از ما Latinx دانش آموزان و 86 درصد از دانش آموزان ما که واجد شرایط به صورت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار ثبت نام در دانشگاه. مدرسه ارائه می دهد یکی از بهترین IB و افتخارات برنامه در شهر و ما هنرهای نمایشی برنامه های برنده جایزه.

ما یک مدرسه خوب. ما در یک مدرسه بزرگ. و برای CPS به استفاده از لینکلن پارک دبیرستان به عنوان مثال خود را خلاص از سالها غفلت سوء مدیریت نظارت از سوء رفتار جنسی و سوء استفاده در مدارس و خورشید بار هیئت تحریریه به قبول و سپس انتشار CPS خط حمله ناامید کننده است به LPHS والدین, دانش آموزان, معلمان و جامعه است.

در سرمقاله روز چهارشنبه “CPS تا به حال هیچ چاره ای جز سرکوب در میان ظروف سرباز یا مسافر در لینکلن پارک بالا” کور خود را حمایت از CPS, به ویژه هنگامی که مقاله خود را گزارش CPS اختلال و سوء مدیریت بود که هیچ اگر نه کوته بینانه است. در واقع فقط دیروز مقاله خود گزارش داد استعفای CPS بازرس کل برای ایجاد یک سمی در محل کار بسیار که دفتر بازرسی اتهام سوء رفتار جنسی یا سوء استفاده در مدارس ما. یک سان تایمز مقاله مورخ سپتامبر. 12, 2019 رهبری با تیتر: “CPS’ دست زدن به سوء استفاده جنسی مورد ‘غم انگیز و غیر قابل توجیه’ فدرال می گویند در سفارش عمده تعمیرات اساسی است.” گزارش خود را از پنج ماه پیش تا همین دیروز ویترین CPS سوء مدیریت.

و به فکر می کنم که CPS تا به بازرسی و نگهداری فرآیندهای خود را در یک سمی بازرس کل دفتر در آن زمان کوتاه سوال برانگیز است.

گفت: شما در این سرمقاله که در این منطقه تا به حال هیچ چاره ای اما برای حذف top رهبران مدرسه و بود که هیچ جایگزین قابل قبول. اما فقدان کامل از پاسخگویی CPS رهبری وجود دارد. جان Thuet بود موقت اصل پس چرا کارفرمایان خود در CPS نه پاسخگو?

البته CPS اتهامات جدی هستند و این وحشتناک است به فکر می کنم دانش آموزان رنج می برد. این راهی است که در آن CPS درگیر در آن بررسی شده است به استفاده از کلمات خود را “غم انگیز و غیر قابل توجیه.” CPS حذف شدند تا به مدرسه جامعه تحت ماسک در حال بررسی است. اما CPS خوشحال بود برای به اشتراک گذاشتن این اتهامات با رسانه های خبری نیز پیش از به اشتراک گذاری با جامعه مدرسه در دوشنبه شب جلسه است. در حداقل جذاب LPHS محلی مدرسه مشاور (LSC) ممکن است کمک به کاهش برخی از رشد رسوایی.

مریم Shaughnessy و دیگر نگران لینکلن پارک دبیرستان پدر و مادر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im