TY Johnson, DePaul دبستان اوج گذشته فرگت منطقه ای عنوان

Category: سانتایمز Comments: No comments

وجود دارد یک لحظه ترسناک برای DePaul دبستان طرفداران در اواخر نیمه اول از قوچ’ غالب 69-37 پیروزی در برابر بازدید فرگت در یک کلاس 3A منطقه ای نهایی در روز جمعه.

همه-منطقه گارد TY جانسون پایین کشیده شد به زمین در حالی که تلاش برای شکستن سریع غوطه دادن. او writhed در درد برای مدتی به عنوان قوچ مربی تامی Kleinschmidt استدلال کرد که فرگت بازیکن باید خارج. در پایان آن را تنها یک خطا عمدی و جانسون بهبود به سرعت به اندازه کافی به ساقه رایگان می اندازد.

“من ناراحت بود در مورد آن, اما من می دانستم که من تا به حال به لرزش آن را خاموش و اجازه نمی دهد آن را به سر من” جانسون گفت. “من همچنان به بازی بازی من است.”

دیگر از آن, آن را صاف قایقرانی برای Kleinschmidt را جوان و با استعداد تیم که امید به بازگشت سفر به پیوریا.

جانسون به پایان رسید و با 26 امتیاز و نه پرتاب ریباند. او یکی از شهرستان برک آوت juniors در این فصل است.

قوچ (26-5) محدود فرگت فقط سه سبد در نیمه اول و Admirals شات 8-برای-49 در بازی.

“ما واقعا یک کار خوب در [فرگت دوم Mikqwon جونز],” Kleinschmidt گفت. “ما کوک در او برای یک هفته. ما می دانیم که او بسیار خوب است و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که او نمی ضرب و شتم ما در اطراف لبه.”

برایان متیو مطمئن ساخته شده که. DePaul دبستان را 6-10 junior متعلق به رنگ. او تا به حال 11 امتیاز و هشت ریباند و سه بلوک.

“این یکی از بهترین بازی های دفاعی” Mathews گفت. “من خودم یک شات بلاکر پس من فقط در تلاش برای انجام کار است.”

“[Mathews] در آمد و به عنوان یک بچه بزرگ بود اما او یک توله سگ همه بازوها و پاها” Kleinschmidt گفت. “در پایان سال گذشته او آغاز شده در حال توسعه است. او واقعا به خود و او همچنان به بهتر است.”

تاریخ و رشید Bello اضافه شده 14 امتیاز و هفت ریباند و ارشد لنس Mosley اضافه شده هشت امتیاز برای قوچ.

“این بچه ها که در حال بازی در حال حاضر ضرب و شتم تا سال گذشته در عمل” Kleinschmidt گفت. “آن را ساخته و آنها بهتر است و آنها با تشکیل یک باند و آن را نشان از طریق فصل.”

فرگت (14-9) بود بدون Mikell جونز Mikqwon برادر.

“او صدمه دیده است حدود یک هفته پیش قبل از عمل” Admirals مربی ویلیام نلسون گفت. “بنابراین ما نیست ما متنوع ترین بازیکن. برادر او در خارج وجود دارد تلاش برای انجام آنچه او می تواند اما ما باید همه دست به دست در عرشه.”

فرگت شروع فصل با 11 بازیکن به پایان رسید و با فقط هشت.

“من تا به حال برای قرار دادن برخی از بچه ها کردن تیم” نلسون گفت. “من می توانم آن را. بچه ها را به انجام آنچه آنها قرار است به انجام. بنابراین من در آمد با آنچه که من تا به حال. بچه ها من با تکیه بر نمی آمد از طریق مجبور به حرکت از راه.”

Junior ملک ویلیامز رهبری Admirals با 13 امتیاز و جونز به پایان رسید و با هشت امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

DePaul دبستان را سنت ایگناتیوس در سنت ایگناتیوس مقطعی در روز چهارشنبه با امکان رقابت در برابر فنویک بلندی در مقطعی نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>