U C پزشکان یافتن یک جایگزین برای coronavirus بیماران

پزشکان در دانشگاه شیکاگو پزشکی هاید پارک اورژانس پیدا کرده اند به ظاهر جایگزین موثر به دستگاه تهويه مکانيکی در هنگام درمان تلاش coronavirus بیماران.

بالا جریان کانول بینی — کوچک شاخک که ضربه گرم مرطوب و اکسیژن به بیمار سوراخهای بینی — ارائه کمک تنفسی درست مثل هواکش اما بسیار کمتر تهاجمی است.

و مایکل اوکانر UChicago پزشکی مدیر انتقادی مراقبت پزشکی گفت: در پنج شنبه مطبوعاتی که استفاده از تجهیزات در طول این COVID-19 همه گیر است منجر به “واقعا قابل توجه” موفقیت است.

به عنوان پنج شنبه, 24 اورژانس بیماران — همه در “زجر تنفسی” — داده شده بود کار و “شانس بسیار خوبی است.” این تجهیزات به طور کلی افزایش یافته است هر بیمار از سطح اکسیژن از 40 درصد به عنوان بالا که 90%.

بیشتر تحت تنها یکی از این 24 نفر در نهایت مورد نیاز لولهگذاری با ونتیلاتور پس از 10 روز با تجهیزات.

که 1-در-24 تعداد در مقایسه به شدت با آمار دیگر: تنها 50 درصد از UChicago پزشکی COVID-19 بيمار انتوبه با هواکش در طول همه گیر بهبود یافته است به اندازه کافی به یک لوله برداشته شود.

وجود دارد دیگر مزایای استفاده از تجهیزات به جای هواکش ،

تهویه مکانیکی شده است رایج ترین درمان در سراسر جهان برای بستری coronavirus بیماران منجر به کمبود جهانی هواکش. حدود 60 درصد از هواکش در ایالت ایلینوی شد در استفاده از شنبه با تقریبا یک چهارم از آنها را درمان COVID-19 بيمار با توجه به ایلینوی Dept. از سلامت عمومی است.

تجهیزات در ضمن در کاهش تقاضا است.

و لولهگذاری است که شامل قرار دادن یک لوله تنفس به لوله نسبتا تهاجمی و می تواند باعث عوارض جانبی مانند ریه آسیب.

“اجتناب از لولهگذاری کلیدی است گفت:” توماس اشپیگل مدیر پزشکی UChicago طب اورژانس است. “بسیاری از همکاران ما در اطراف شهر در حال انجام این کار, اما من مطمئن هستم که آرزو می کنم دیگر ERs خواهد نگاهی به این روش نزدیک است.”

به عنوان روز پنج UChicago پزشکی بیماری همه گیر کوروناویروس در مجموع شامل 297 موفق ترشحات و 137 فعال بیماران با 27 در هواکش.

در سطح ایالت 4,828 مردم در بیمارستان بستری شد با این ویروس با 709 در هواکش, ایلینوی, مقامات بهداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im