UBC تحقیقات کمک می کند تا سوخت بالقوه COVID-19 درمان

Category: ونکورسان Comments: No comments

اگر درمان ثابت موثر در کاهش بار ویروسی و تب در بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت آن است که به احتمال زیاد در ارزیابی جدید و بسیار بزرگتر کارآزمایی بالینی.

دکتر یوزف Penninger مدیر UBC علوم زندگی موسسه. UBC / PNG

یک درمان بالقوه برای COVID-19 ویروس بر اساس کار UBC علوم زندگی مدیر موسسه Josef Penninger خواهد شد تست شده بر روی 28 نفر در گوانگژو چین است.

این APN01 درمان است که در حال حاضر تست شده بر روی انسان سوء استفاده از این اقدام از یک پروتئین که داشت بحرانی گیرنده برای ویروس سارس است که به کشته شدن نزدیک به 800 نفر در سال 2002 و 2003, او گفت:.

سارس باعث شکل پنومونی است که باعث “شدید و اغلب کشنده ریه شکست.” COVID-19 coronavirus به نظر می رسد آلوده به ریه ها با استفاده از همان مکانیزم.

“برای اولین بار (مواد مخدر) APN01 نگه می دارد این ویروس از آلوده کردن سلول و دوم باید آن را جلوگیری از ریه نارسایی چند ارگان عوارض منبع بسیاری از مرگ و میر ما شاهد با COVID-19” گفت: Penninger.

پروتئین ACE2 شناخته شده است و به تنظیم فشار خون, اما Penninger و همکارانش آرتور Slutsky و Chengyu جیانگ در بر داشت که آن را نیز محافظت سارس آلوده به موش در برابر حاد ریه شکست.

آن را نیز حفاظت از حیوانات ریه و نارسایی های ناشی از بیماری های دیگر بر اساس یک جفت از مطالعات منتشر شده در طبیعت و پزشکی در سال 2005.

“به عنوان یک نتیجه از سارس آشکار اسرار خود را از اینکه چگونه این خسارت ریه آن را نیز نشان می دهد که چگونه به منظور توسعه داروهای جدید برای درمان بیماری های دیگر,” او گفت:.

اگر درمان ثابت موثر در کاهش بار ویروسی و تب در بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت آن است که به احتمال زیاد در ارزیابی جدید و بسیار بزرگتر کارآزمایی بالینی.

مرتبط

“در اصل ما یک منطقی درمان هدفمند ما مشغول به کار بود در سال (و) با هم یک تیم بین المللی, یک تیم شگفت انگیز در اروپا و چین و کانادا را با یک کارآزمایی بالینی رخ می دهد در عرض چند هفته” گفت: Penninger یک ایمیل به در.

درمان توسعه داده شد توسط وین مبتنی بر APEIRON بیولوژیک شرکت تاسیس شده توسط Penninger است که در کانادا 150 صندلی در کاربردی ژنتیک.

“هفته گذشته ما کار می کرد دیوانه می خواهم برای دریافت این دارو به چین با تمام تدارکات اخلاق (و) شگفت انگیز تلاش بسیاری از مردم” گفت: Penninger. “در حال حاضر این دارو فرود در چین (روز دوشنبه).”

محاکمه این است که هماهنگ با اتباع زونگ صندلی از ملی COVID-19 کمیسیون و هدف Li که رهبری مبارزه با سارس در گوانگ دونگ چین در سال 2003 است.

یک هفته APN01 محاکمه یکی از حدود 90 مواد مخدر در جریان محاکمات در چین, تست اثربخشی درمان های توسعه یافته برای آنفولانزا HIV و coronavirus MERS, در میان دیگران.

از Feb. 25 که تا به حال ثبت شده 80,239 موارد در سطح جهانی با 908 گزارش در 24 ساعت گذشته. اکثر موارد باقی می ماند در چین با 77,780 موارد گزارش شده و 2,666 مرگ و میر. در خارج از چین وجود دارد 2,459 موارد و 34 مرگ و میر با 11 گزارش در 24 ساعت گذشته.

نرخ مرگ و میر — حدود 2.2 درصد به طور کلی متفاوت است به طور چشمگیری با سن. نرخ مرگ و میر برای افرادی که بین 10 و 49 سال سن است 0.2 تا 0.4 درصد است اما محدوده به حدود 15 درصد بيماران 80 ساله و بالاتر.

هفت نفر در B. C. باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به سلامت استان افسر بانی هنری. سه نفر از آنها به طور کامل بهبود در حالی که بقیه با ثبات هستند و از خود جدا برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مقامات بهداشتی باقی می ماند فعال در مهار حالت با یک آزمایش های گسترده رژیم در محل.

“ما در حال کار بسیار با دقت مطمئن شوید که ما تشخیص هر کسی که می آید به بریتیش کلمبیا با این بیماری گفت:” هنری.

نامه هشدار فرستاده شد خانه به پدر و مادر از کودکان در میپل ریج پیت مرغزار و Tri-City مدارس اشاره کرد که افرادی که در تماس با بیمار شش “ممکن است با حضور در این منطقه و در حال حاضر خود جدا.”

هنری در دفاع از این تصمیم نه به نام خاص مدارس آسیب دیده در صورت لزوم برای محافظت از حریم خصوصی افراد درگیر و اطمینان از آنها ساخته نشده “یک هدف است.”

اگر مردم مورد آزار و هنری گفت: آن را دلسرد می تواند دیگران را از آمدن به جلو یا خود جدا هنگامی که آنها را نشانه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>