UBC, مطالعه می یابد همکار برنامه نظارت برای زنان زندانی با این نسخهها کار

UBC مطالعه نشان داد 85 درصد از زنان در این برنامه دیده حداقل یک جامعه منابع مانند بهبود خانه مرکز درمان و یا امن تسهیلات مسکن در سه روز اول پس از آزادی از زندان است.

دکتر اموزش الوود مارتین (سمت چپ) و Mo Korchinski (راست) کمک به ایجاد UBC-بر اساس برنامه باز کردن قفل دروازه کمک می کند که زنان زندانی پیدا کردن حمایت های بحرانی 72 ساعت پس از آزادی از زندان. آنها یک مطالعه جدید نشان می دهد که برنامه در حال کار است. UBC جزوه / PNG

UBC محققان دریافته اند که یک همکار آموزشی برنامه ای است که کمک می کند تا زنان زندانی پیدا کردن حمایت های بحرانی 72 ساعت پس از آزادی از زندان موثر است و می تواند به جلوگیری از آنها را از تبدیل شدن به مجرم تکرار.

مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در مجله CMAJ باز یافت می شود که باز کردن دروازه های UBC-بر اساس همکار آموزشی برنامه که با هدف توقف چرخه تکرار از مواد مخدر و جرم و جنایت و زندان کمک کرده نزدیک به نیمی از زنان (47 درصد) پیدا کردن یک پزشک خانواده در ظرف سه روز از انتشار.

محققان می گویند این می تواند صرفه جویی در زندگی مداخله برای این زنان است. داشتن دسترسی به یک پزشک می تواند کمک به زندانیان سابق درمان بیماری های جدی آنها رنج می برد در حالی که در زندان می تواند به جلوگیری از آنها را از خود درمانی با مواد مخدر.

آن را نیز در بر داشت که بسیاری از زنان (85 درصد) در نظر گرفتن بخشی در این برنامه دیده حداقل یک جامعه منابع مانند بهبود خانه مرکز درمان و یا امن تسهیلات مسکن در سه روز اول.

این برنامه به شرکت تاسیس شده در سال 2012 توسط Mo Korchinski است که شناخته شده به عنوان “مادر ترزا” از زندانیان برای او دست در رویکرد به کمک به زنان برای پیدا کردن کمک های پزشکی و دسترسی به بازیابی. این برنامه نیز طراحی و توسعه توسط دکتر اموزش الوود مارتین و پاتریشیا Janssen.

آخرین مطالعه نوشته شده توسط کاترین مک لئود الوود مارتین و Korchinski در دانشگاه کلمبیا مدرسه از جمعیت و بهداشت عمومی.

بین سال های 2013 و 2018, زنان منتشر شده از Alouette تادیبی مرکز برای زنان دعوت شدند در بخشی از این برنامه است. بیش از آن زمان 172 زنان را امضا کرده و در پایان سه روز مربیگری 105 به اتمام رسید. از آن دسته از زنان و 53 درصد بومی و 80 درصد کودکان. شصت و یکی از زنان گزارش شده که آن را اولین بار خود را در زندان است.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل بررسی و مصاحبه داده و دریافتند که به طور کلی 93 درصد از شرکت کنندگان گزارش دادند که خود را همکار سلامت کمک مربی آنها را در دسترسی به منابع جامعه و 90 درصد گفت: مربی خود کمک کرده و آنها را در رسیدن به اهداف آنها را قبل از آنها منتشر شد.

اکثریت زنان (63 درصد) مورد نیاز دسترسی به درآمد کمک و از این 83 درصد گزارش شده است که مربی خود را همراه آنها را برای به دست آوردن آن با توجه به مطالعه است.

شایع ترین عوامل شناسایی شده است که زنان مورد توافق کمک خواهد کرد که آنها به دنبال آزادی بودند: پول برای خرید ملزومات (87 درصد;) کسی به صحبت کردن در مورد چیزهایی که نگران آنها (86 درصد;) مسکن (85 درصد;) مراقبت های پزشکی (85 درصد;) و یک دوست واقعی (85 درصد است).

این مطالعه همچنین بر نیاز به مسکن پایدار برای زنان هنگامی که آنها را ترک زندان که یکی از چالش برانگیز ترین موانع مردم زمانی که دوباره وارد جامعه است.

Korchinski می گوید در طول انتقال بین زندان و جامعه و افراد در معرض خطر افزایش یافته برای سلامت فقیر نتایج آسیب و مرگ است.

بسیاری از کسانی که تجربه حبس دارای سوابق ناپایدار مسکن پایین, آموزش های مالی, ناامنی و ترومای دوران کودکی. آنها همچنین باید قابل توجهی سلامت چالش ها از جمله بیماری روانی و سوء استفاده از مواد مخدر و حاد و مزمن شرایط سلامت جسمی.

در این گزارش آمده است که نظیر آموزشی را فراهم می کند “ارزشمند و چند وجهی حمایت از زنان در دوران انتقال از زندان به جامعه” و می تواند به حداقل رساندن خطر مرگ و بیماری و دوباره حبس.

آن ها معتقد بودند این برنامه را نجات استان پول آن را به عنوان هزینه $150,897 هر سال به یک زن در یک B. C. زندان و $19,755 در هر سال را برای نظارت بر آزادی مشروط.

ticrawford@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر